Jump to content

baron Ungern von Sternberg

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

485 Świetna

About baron Ungern von Sternberg

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obecnie USA jest eksporterem ropy a więc będzie rozwalac każdy kraj który ropę eksportuje. Gdy USA ropę importowało - dbali o pokój w krajach wydobywających ropę. Business as usual. Saracenom śmierć!
 2. Zaorać cały bliski wschód. Niech zdychają. Wylęgarnia żmij, kłamców, złodziei i krętaczy.
 3. Hypsykratia miała penisa. Resztę ukarać śmiercią!
 4. Brytyjki są sympatyczne ale trzeba trzymać jakiś poziom. Wskakują do łóżka chętnie, nie robią z tym ceregieli. Potwierdzam: podziały kastowe niemal jak w Indiach.
 5. Kościół Katolicki czy może V kolumna wewnątrz kościoła? Ciekawe jest to, że mało który z tych księży którzy "odpierdalają" idzie siedzieć. Może są zadaniowani? Warto sobie poczytać czym byli marrani oraz czym zajmowała się inkwizycja hiszpańska.... Kilka podstawowych informacji i już można się domyślić skąd taka nienawiść akurat do tej instytucji Kościoła. Podsumowując: karać śmiercią!
 6. A ja przypomnę, że ta katedra miała zostać zburzona w czasach rewolucji. Szczęśliwie "ciemny lud" był niechętny i obiekt przerobiono na Świątynię Rozumu.
 7. Dochodowe? Co masz na myśli? Wejście i zwiedzanie były darmowe. Z tego co pamiętam to stało tam kilka urn do których można było wrzucić "co łaska". Kolejki do składania datków nie widziałem; do zwiedzania już tak.
 8. @Tomko Przy remoncie stodoły faktycznie może tak być ale nie przy remoncie takiego obiektu.
 9. Przewiduję, że arcybiskup Paryża postanowi odbudować katedrę w eklektycznym stylu: tęczowe oświetlenie, 12 homo apostołów itp..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.