Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rodanek

Użytkownik
 • Ilość treści

  167
 • Donations

  347,33 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

98 Świetna

O Rodanek

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

249 wyświetleń profilu
 1. Tak, zbierać dowody , rozejrzeć się za dobrym detektywem i czekać na wypad żony ze starszym kolegą. Wtedy już możesz pozamiatać. Zycie sobie ułożysz i mniej pracy zarobkowej w związku, bo to niszczy.
 2. Młode panny mają coraz większe wymagania do rodziców. Niektórym to już całkowicie odbiło. No ale to jest inny poziom życia codziennego i jednocześnie staje się normą w Polsce. Rodzic nie żałuje pieniędzy na własne dzieci , ale roszczeniowość przekracza już wszelkie granice bezczelności. https://wiadomosci.wp.pl/wysokie-wymagania-corki-wiceministra-zada-od-ojca-25-tys-zlotych-alimentow-6362490041247361a
 3. Lekarze to następna "nadzwyczajna kasta" , Ich nie obowiązują godziny pracy bo urywają się do prywatnych przychodni a pacjent w szpitalu czy przychodni poczeka lub zejdzie z tego łez padołu i będzie następny.
 4. @ntech Pamiętaj , alimenty tylko przelewem lub przekazem z adnotacją "alimenty na dziecko". Jak przelewem to rób wydruk i zbieraj potwierdzenia , to może kiedyś się przydać . Żadnych pieniędzy do ręki bez pisemnego potwierdzenia odbioru i też z określeniem przeznaczenia pieniędzy. Potwierdzenia trzymaj w bezpiecznym miejscu.
 5. A może zapisz się na lekcje tańca. Poznasz nowych ludzi, samiczki też się znajdą a lekcje przydadzą się w dalszym życiu np. Sylwester, studniówki.
 6. Na 1 stronie po prawej już dawno jest. "NAJNOWSZE POSTY". Chyba o to Ci chodziło.
 7. @samiecżeta Chyba dopadł Cię syndrom SKS (starość kuźwa ,starość)
 8. Rodanek

  Jebana poczta polska.

  Miałem kilkakrotnie przesyłkę z banku w swojej skrzynce pocztowej adresowaną prawidłowo na adres sąsiadki z bloku obok. A, że wzrok już nie ten ,po przyjściu do mieszkania za nóż i ciach kopertę. W między czasie założyłem wzmacniacz wzroku i cóż widzę nie moje nazwisko , w adresie jest dodatkowa litera. Zaniosłem przesyłkę do bloku obok i wrzuciłem do skrzynki. Po którejś takiej akcji postanowiłem pogadać z adresatką i osobiście przeprosić z otwartą kopertę. Poprosiłem kobitkę o telefon ,gdyż zdarza się to kilka razy w roku i będę informował o takim fakcie. Okazało się , że prawdopodobnie zmiana doręczyciela powodowała te problemy. Kobitka wyjątkowo nie w moim typie, ale staram się być grzecznym. W jednej z kopert była nowa karta płatnicza.
 9. Rodanek

  Wasze preferencje wobec pań.

  @Still Masz dobry gust. Ja podobnie celuję. @karhu Chłop żywemu nie przepuści.
 10. Do akcji wkroczyły jednak służby, które zorientowały się co może oznaczać nieograniczony dostęp do sieci z każdego miejsca w Rosji. Firma OneWeb zaczęła budować sieć satelitów które mają zapewnić dostęp do szybkiego internetu w każdym zakątku globu. Udział w tym mają mieć Rosjanie, w dostarczaniu rakiet i części. Służby FSB zorientowały się co może oznaczać nieograniczony dostęp do sieci z każdego miejsca w Rosji a tu już jest niebezpieczne dla Rosji. Nie będzie można kontrolować co ludzie piszą i oglądają. next.gazeta.pl/next/7,151243,24562165,internet-z-kosmosu-wywolal-panike-w-fsb-starcie-rosyjskiej.html#s=BoxOpMT
 11. Rodanek

  Znowu poszkodowane - tym razem maturzystki

  Będzie się działo ,będzie zabawa do białego rana.
 12. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Sex pozamałżeński szkodzi zdrowiu i może być przyczyną wielu chorób i nowotworów. https://parenting.pl/seks-pozamalzenski-jest-zlem-ostrzega-ministerstwo-zdrowia
 13. Ruki wierch bystro, bystro. Też może być? Dawaj czasy i wielocypeda.
 14. Rodanek

  Dzień dobry

  Witaj. Forum przekaż kolegom.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.