Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rodanek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  318
 • Donations

  347.33 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

195 Świetna

About Rodanek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. Trafiłem na ciekawą opowieść o zapomnianej co nieco roślinie , która ma ciekawe właściwości lecznicze. Często przechodzimy obok tego zioła obojętnie a rośnie wszędzie . Warto poszerzyć swoją wiedzę lub przypomnieć sobie o tej niepozornej roślinie zanim zostanie zakazana w UE. Polecam obejrzenie filmu. [
 2. @Marek Kotoński Jedna z osób ze służb została pokazana w TV regionalnej jak wprowadzała skutego osobnika do komendy wojewódzkiej. Ujęcie było robione w sposób "od tyłu" więc nie było widać twarzy a jedynie sylwetkę. Zadałem pytanie, czy wprowadzała do komendy aresztowanego, no i oburzenie. Twarzy funkcjonariusza nie pokazano ale sylwetki w okresie letnim nie da się zmienić. Po paru latach usłyszałem z ust tej osoby ,że pracowała w bibliotece co ciekawe w stopniu p.pułkownika. To mówi sami za siebie.
 3. Zrób prezent, dopłać madce i ciesz się z dobrze zakończonego dnia. Kobieta jak ma wydać pieniądze na coś do domu to ma węża w torebce , ale ciuchy, buty, nooo musiałam kupić .
 4. Poczekaj, poczekaj jeszcze . Może się przyda jeszcze. A, na poważnie to sprawdz ile dadzą w lombardzie a ile u jubilera. Żebyś był mało stratny.
 5. Ciekawe, dużo tego ale postaram się wszystko przesłuchać.
 6. Szlachta nadjordańska mówiła o takim przypadku cyt." Obszerna kobieta". Chyba mieli rację.
 7. No to teraz wiadomo dlaczego taki nick. Jak to miło popatrzeć na ex ,gdy jej wszystko zawaliło się jak murzyńska chata z patyków.
 8. @Brat Jan żartobliwie- chyba jest to syndrom SKS (starość Qwa Starość). Masz racje wschody słońca są ładniejsze niż oklepane w literaturze i filmie zachody.
 9. @Jaśnie WielmożnyZabawnym jest jak wielu mężczyzn mogłoby założyć taki temat dotyczący zarobków żon lub jego braku. Ja z własnego życia dziękuję niebiosom, że udało się namówić ex na pracę na 1/2 etatu po czterech latach nieróbstwa (kombinowanie z chorobą młodszego syna). Przydało się w czasie rozwodu (brak alimentów na ex). A cha i jeszcze jedno . Ex pracowała z dziećmi i w domu leżała książka o psychologii dziecięcej, co nie wzbudziło moich podejrzeń. @Mat2206 Ale nie na zasadzie Ja chce to i tamto i ma być bo koleżanka tak ma i jak ja nie będę miała to znajdę innego i mi to da. Bo z tobą tego nie miałam. No właśnie tak było w moim życiu. Pracowałem, pracowałem i miałem przesłonięte oczy , bo dla dzieci, bo dla rodziny. Ex bolcowala się z moim "kolegą", miał pieniądze , znajomości i był dziwkarzem. Co nie znaczy , że nie pomagał jak poprosiłem o pomoc (nie finansową). I tak dwie rodziny rozbite, ex zadowolona z życia. Pamiętam jej słowa na imprezie u byłego kolegi "żebym ja miała takie pieniądze jak Marysia, to wiedziałam na co je wydać. Wtedy też dostałem w drinku narkotyk (chyba amfetamina) aby mnie skompromitować w towarzystwie. Panowie patrzcie uważnie na kolegów i ich zachowanie przy swojej pani .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.