Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rodanek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  611
 • Donations

  347.33 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

535 Świetna

About Rodanek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1070 profile views
 1. Zobacz kamerę SQ 8 lub nowszy model SQ 11.
 2. Erotyczne życzenia walentynkowe: Chcę z Tobą najlepiej o zmroku! Uwielbiam pod Tobą i lubię na boku, lecz jeśli zechcesz też będę na Tobie na warunek jeden, że z Tobą to zrobię! *** Wyobrażam sobie, jak ekstaza chłonie Twe ciało Bielmo oczu wywraca pomału Sylwetka wygina się w łuk sprężyście To dopamina płynie sążniście Na chwilę organizm zamiera w bezruchu By Cię zatracić w rozkoszy wybuchu A gdy konwulsje przechodzą już w dreszcze Ty z uśmiechem prosisz o jeszcze... *** Proponuję Ci kotku erotyczne masaże, swym dotykiem jak prąd Cię porażę. I choć noc będzie przez to nie przespana, to satysfakcja gwarantowana. *** Może się spotkamy? Pod prysznicem pokochamy? Potem szybko do łóżeczka by masować się po pleckach. Będzie tak wspaniale że zapragniesz mnie na stałe. *** Gdy noc nadchodzi we mnie namiętność się rodzi. Chcę wyginać swoje ciało, no i krzyczeć mało, mało! A Ty jesteś tak daleko, więc się kładę no i czekam.
 3. Filozof mówi o historii " Niemcy są winne, ale Polska i Rosja też są odpowiedzialne ". Według żydowskiego filozofa Polacy mieli zgodzić się na wkroczenie Armii Czerwonej, żeby Niemcy nie wymordowali Żydów. Nasze MSZ nie reaguje na takie bajdurzenie. https://wprawo.pl/katarzyna-ts-zydowskie-brednie-o-zlych-polakach-co-nie-chcieli-ruskich/
 4. Spotykają się dwie blondynki -Co słychać? -A nic takiego, kupiłam sobie skunksa. -Po co ci skunks? -Dziewczyno! Ty nawet nie wiesz jak on cudownie robi minetę, pierwsza klasa. -A smród? - Pierwsze dwa dni rzygał ale potem się przyzwyczaił.
 5. Szkoda strzępić języka i klawiatury w tym temacie. I tak nie przekonasz rezerwatu.
 6. Jak uspokoić młodom ksiemżniczke: https://streamable.com/j1oe4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.