Jump to content

Rodanek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  597.33 PLN 

Community Reputation

584 Świetna

About Rodanek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,757 profile views
 1. Myślała, że maszynista ją przepuszcza! Nic więcej nie trzeba dodawać. https://raportkolejowy.pl/myslala-ze-maszynista-ja-przepuszcza-wypadek-na-przejezdzie-kolejowym-na-linii-poznan-wolsztyn/
 2. Czy o to Ciebie chodziło?
 3. Jak zrobić sportowy wydech w samochodzie po taniości!
 4. Dodaj do tego Borne Sulinowo (Gross Born). Miasto którego nie było na mapach. W dawnych czasach byłem tam kilka razy a nawet miałem przepustkę stałą ze względu na charakter pracy. I będę tam ponownie po latach pod koniec lipca.
 5. Jak w temacie, chyba nie trzeba nic dodawać, Czyżby stare wróciło? https://tytus.edu.pl/2019/05/29/pozdrowienia-z-rzeszy-jak-niemcy-zachecali-polakow-do-pracy-dla-hitlera-galeria/
 6. Qrestwo, qrewstwem ale powstał nowy termin na usprawiedliwienie tego procederu - " uzdrowienie duszy" . Czy jakoś tak.
 7. "Pudelek" podał część prawdy o Blance Lipińskiej. Ciekawe sprawy wychodzą. Poniżej link: https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-od-wizazystki-z-pulaw-do-najbogatszej-pisarki-w-kraju-skad-sie-wziela-w-show-biznesie-blanka-lipinska-i-co-ja-laczy-z-zatoka-sztuki-6502681586379264a I jeszcze opinia z "Wykopu" blyszczyk1111 7 godz. temu dodał Dzisiaj porozmawiamy o Blance Lipńskiej znanej z napisania czołowego polskiego gniota (365 dni). Myślicie, że urwała się z nieba bo napisała sobie książkę? Nic bardziej mylnego, jej ksią
 8. Spróbuj mniej inwazyjnej metody niż operacja na zatoki. Polecam taki wynalazek do płukania zatok: Cena to około 20 zł, można dokupić osobno saszetki z proszkiem (Na Cl) czyli sól. Mnie pomogło. Może @PanDoktur wypowie się bez naukowego bełkotu w sprawie.
 9. Facet prowadzi bardzo skąpo odzianą kobietę w Krakowie. @ovcharov7777 na Instagramie: „Загадывайте правильное желание ? P.S Отмечай малую, с которой бы также прошёлся ??‍♀️??”
 10. Witaj. Co do rozwodu to zawsze wina jest po obu stronach, Po połowie żony i teściowej. To nie żart a szczera prawda. Ja to przerabiałem. Trzymaj się i jeszcze wszystko przemyśl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.