Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Huck Finn

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetna

About Huck Finn

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pan Poważny Redaktor ma za sobą "wyrok za wymuszenia rozbójnicze, Ścigany za „udział w zorganizowanej grupie przestępczej” wyjechał do Niemiec, potem do Szwecji i Rosji. Zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej przed sądem upadł." Chyba dobrze zna środowisko...
 2. Nie każdy musi mieć tyle samo doświadczeń w życiu co Ty w danym momencie, żeby to po nim mogło łatwo spływać. Tym bardziej jak ktoś był w długim związku z jedna panią, albo zajmował się dotychczas innymi rzeczami niż permanentne latanie za spódnicami.
 3. Odnosząc się do postu kolegi @azagoth i materiałów szwajcarskiego ministra zdrowia, pozwolę sobie zwrócić uwagę na 2 rzeczy: - Mediana wieku osób zmarłych na koronawirusa w Szwajcarii wynosi 84 lata, przy czym oczekiwana długość życia (to chyba średnia) wynosi 82,90 (mediany np. za 2019 nie znalazłem). - 98% zmarłych na koronawirusa cierpiało na przynajmniej jedną inna chorobę. Kurtyna w dół. Stan na 08.04.2020: https://www.bag.admin.ch/dam/bag/de/dokumente/mt/k-und-i/aktuelle-ausbrueche-pandemien/2019-nCoV/covid-19-lagebericht.pdf.download.pdf/COVID-19_Epidemiologische_Lage_Schweiz.pdf Bisher starben in der Schweiz 705 Personen, die im Labor positiv auf COVID-19 getestet worden waren. Die Inzidenz der Todesfälle liegt in der Schweiz bei 82 Todesfällen pro Million Einwohner. Von den Verstorbenen waren 441 Männer (63%) und 263 Frauen (37%), die Altersspanne betrug 32 bis 101 Jahre. Der Altersmedian lag bei 84 Jahren. Von den 682 verstorbenen Personen für welche vollständige Daten vorhanden sind, litten 98% an mindestens einer Vorerkrankung. Die drei am häufigsten genannten Vorerkrankungen waren Bluthochdruck (65% der verstorbenen Personen), Herz-Kreislauferkrankungen (56%) und Diabetes (29%).
 4. To, że ludzi teraz łatwo śledzić i kontrolować, nie znaczy, że trzeba się podkładać, poddawać i rezygnować ze wszystkich przejawów prywatności.
 5. Nie. Blokowanie jest czynnością, nie reakcją emocjonalną. Reakcją może być zażenowanie albo przygnębienie, gdy oglądamy, czytamy lub słyszymy coś lub kogos, koggo nie chcemy oglądać, czytać, słyszeć.
 6. Ad. 1 Nie, i to musi działać w obie strony. Potem takie niby "żarty" są wyciągane w kłótniach. Ad. 2 Nie, takie cos trzeba ukrócić przy samych jajach tzn. w tym samym momencie: "Albo rozmawiasz teraz ze mną, albo z kim innym, jak z kim innym to się rozłączam". Szanuj się. Ad. 3 Oczywiście, ze należy blokować. Po co ma mi wyskakiwać na fb czy gdzie indziej osoba, z którą nie chce mieć nic wspólnego. Btw. przyjaźń miedzy mężczyzną a kobieta nie istnieje. Ad. 4 A o co Tobie chodzi w tej relacji? Nawet jak ci zależy, to musisz wyznaczać pewne granice.
 7. Może jakbyś nie siedział 24h na dobę na forum, a wyszedł trochę do ludzi, to zobaczyłbyś że to jest praktycznie norma.
 8. Gdy on już ewidentnie miał parcie na związek, to Pani księżniczka wodziła go za nosek. Aż się facet wkurwił, i chce się kulturalnie ewakuować. Gratuluję mu, że w porę się opamiętał i zachował resztki godności. A atencjuszka zdziwiona, że jeden orbiter mniej.
 9. Nie nie, mylisz się. Już Ci mówię. Koronawirus to tak naprawdę wirus komputerowy. Tylko że w tym przypadku wirus nie rozprzestrzenia się jako software, tylko bezpośrednio atakuje hardware. Może się bezpośrednio przemieszczać przez światłowody i kable Ethernet ze złączką RJ-45. Następnie zostaje rozpylony w mieszkaniu przez router WiFi i ciach - cała rodzina zakażona. Najpierw wirus był w sieci LAN Wuhan, następnie rozprzestrzenił się poza. Chińczycy kapnęli się, dlatego wymówili szybko umowy z operatorem aby nie mieć sygnału w domu! W Europie jeszcze nikt o tym nie wie, wyłączcie szybko routery w Waszych domach, ewentualnie najlepsze rozwiązanie to od razu wyrwać kable ze ściany aż do złącza!!! Telefony komórkowe można spokojnie używać, 4G i 5G to inny protokół.
 10. Chyba nie grzeszę inteligencją, jakie można z tego wyciągnąć wnioski? Pomożesz?
 11. To znaczy: "No nawet fajnie się czasem spotkać, ruchanko też nie najgorsze, ale i tak wiem że w przyszłości spierdolisz mi życie, więc wolę się wymiksować zanim się zakocham albo za dużo w tę relację zainwestuję".
 12. Wracając do tematu: dziwne byłoby, gdyby rozgarnięty i poważny facet (nauczyciel akademicki), chciałby budować coś poważnego z laską, która puściła się na pierwszej randce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.