Jump to content

Huck Finn

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

38 Świetna

About Huck Finn

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba było jak normalny, zorganizowany człowiek powiedzieć na którą godzinę się wyrobisz i by nie było afery.
 2. Panowie nie rozpierdalajcie tak świetnego tematu
 3. To taka bajeczka dla redpillowcow, żeby się przez chwilę lepiej poczuli, tak jak ten cały mit ze "ścianą". Proponuję w ramach eksperymentu znaleźć w internecie zdjęcie przeciętnej 45-latki w skąpej bieliźnie, wrzucić na utworzony profil randkowy i zaobserwować wysyp parówek.
 4. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego zostanie z ręką w nocniku? Będzie mieć przydupasów nawet do 50-tki, a do tego czasu na ich plecach ustawi się finansowo lepiej niż niejeden biznesmen xd.
 5. To nie był Empik tylko baner w przejściu pod budynkiem. Takie masz sprawdzone informacje…
 6. Szukasz dziury w całym, a potem jeszcze pisujesz z jej byłym fagasem...
 7. Jak w temacie, Pan Tomasz Komenda znalazł miłość swojego życia. Rozwódkę z dwójką dzieci i kolczykiem w brodzie. Kolejny bąbelek już w drodze. Jak myślicie, czy Pani też ma motylki w brzuchu? ? https://gazetawroclawska.pl/tomasz-komenda-bedzie-tata-oswiadczyl-sie-po-premierze-filmu-o-sobie/ar/c1-15173888
 8. Przy beciaku udaje cnotkę niewydymkę. Każda mówi, że nie miała partnera albo jednego który ją skrzywdził. Po spotkaniu z Tobą idzie do gacha, z którym się rżnie, dlatego ma stringi na zmianę. Jest dorosła, niech się określi, nie musisz nikogo niańczyć.
 9. Pan Poważny Redaktor ma za sobą "wyrok za wymuszenia rozbójnicze, Ścigany za „udział w zorganizowanej grupie przestępczej” wyjechał do Niemiec, potem do Szwecji i Rosji. Zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej przed sądem upadł." Chyba dobrze zna środowisko...
 10. Nie każdy musi mieć tyle samo doświadczeń w życiu co Ty w danym momencie, żeby to po nim mogło łatwo spływać. Tym bardziej jak ktoś był w długim związku z jedna panią, albo zajmował się dotychczas innymi rzeczami niż permanentne latanie za spódnicami.
 11. Odnosząc się do postu kolegi @azagoth i materiałów szwajcarskiego ministra zdrowia, pozwolę sobie zwrócić uwagę na 2 rzeczy: - Mediana wieku osób zmarłych na koronawirusa w Szwajcarii wynosi 84 lata, przy czym oczekiwana długość życia (to chyba średnia) wynosi 82,90 (mediany np. za 2019 nie znalazłem). - 98% zmarłych na koronawirusa cierpiało na przynajmniej jedną inna chorobę. Kurtyna w dół. Stan na 08.04.2020: https://www.bag.admin.ch/dam/bag/de/dokumente/mt/k-und-i/aktuelle-ausbrueche-pandemien/2019-nCoV/covid-19-lagebericht.pdf.do
 12. To, że ludzi teraz łatwo śledzić i kontrolować, nie znaczy, że trzeba się podkładać, poddawać i rezygnować ze wszystkich przejawów prywatności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.