Jump to content

Huck Finn

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

164 Świetna

About Huck Finn

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,065 profile views
 1. Przeczytaj cały wątek a potem zabieraj głos.
 2. Co do tytułu tematu, to możemy hipergamię jedynie przyjąć do wiadomości. Zaakceptować już nie, podobnie jak nie akceptujemy robienia kupy na środku salonu lecz w wychodku, pomimo że to również naturalny proces.
 3. Nie zgodzę się. Tzw. władza w każdym kraju to marionetki podstawione przez służby. Służby w Polsce od kilku pokoleń maja nawyk wysługiwania się innym państwom za pieniążki, resztę kropek można połączyć. Nasze cierpienie trwa już za długo, aby uznać to za kare od Boga.
 4. Ta typiara jest w dodatku jeszcze starsza od niego Xd
 5. Zakładam że @Król Jarosław I starał się uprościć temat, ale doskonale rozumiem jego przesłanie. Kara zawsze musi być SZYBKA I NIEUCHRONNA, bo inaczej kobiety i dzieci nie rozumieją za co ponoszą konsekwencje. Tak samo z towarzystwem. Wiadomo, że nie chodzi o rzucanie kurwami ani wprowadzanie gospodarza wieczoru w zakłopotanie, ale w tej sytuacji należało pokazać, że MI należy się SZACUNEK. Tydzień, czy miesiąc później jest już za późno, szacunek jest już stracony. Poza tym miałoby to wartość edukacyjną dla pozostałych kobiet, jakiej reakcji należy się spodziewać przy takich kr
 6. Na wytyczanie granic chyba trochę za późno. Założenie, że chciałbym się z tobą w jakiś sposób skomunikować jest mocno na wyrost, podobnie jak pozostałe z dupy wzięte wnioski. Tzw. projekcja.
 7. Odeślij jej tę resztę rzeczy jak najszybciej kurierem.
 8. Następnie najprawdopodobniej zapyta cie czy również byłbyś zainteresowany poszerzeszeniem umiejętności w zakresie usług sprzedażowych.
 9. Bardzo słaba akcja. Jeżeli nie wziąłeś numeru za pierwszym razem, to tak wyszedłeś na desperata, który przez cały czas spędzony w galerii myślał o raz widzianej dziewczynie.
 10. Tak na marginesie państwowa spółka "budująca" tę elektrownię istnieje od 2010 roku i do samego 2018 koszty jej funkcjonowania wynosiły 0,5 miliarda złotych.
 11. Będzie przyjeżdżać coraz więcej ludzi z Ukrainy i Białorusi, szczególnie do dużych miast, nie widzę opcji zeby ceny malały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.