Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lebioda

Użytkownik
 • Ilość treści

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

O lebioda

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

38 wyświetleń profilu
 1. lebioda

  Wierna kochana mężatka

  Zaraz bo coś tu jednak nie gra. To robi dużą różnicę czy jesteś w tzw. cuckold czy świadomie, wbrew męskiej solidarności, nie informujesz faceta, że jego żona go zdradza, nie dając mu wyboru.
 2. lebioda

  Wierna kochana mężatka

  Nie rozumiem o co ten spór. Z tego co piszesz wynika, że mąż wie o wszystkim i daje na to przyzwolenie. Czyli mamy troje dorosłych, świadomych swoich czynów ludzi, więc skoro tak to nie nam wartościować moralnie co kto robi w łóżku. Zdrada jest oczywiście obrzydliwa ale tutaj jest to rodzaj układu. W tym przypadku jej mąż ma pełen obraz sytuacji i sam decyduje czy się godzi na jej postępowanie czy nie, jest to bardziej klarowna sytuacja niż w przypadku kiedy osoba zdradzana żyje w nieświadomości bo wtedy nie rozmyśla nad wybaczeniem/rozstaniem z niewierną. Inną sprawą jest czy może mieć to wpływ np. na dzieci (ale nad dziećmi opiekę sprawuję również ojciec, więc powinien zareagować, kiedy ich matka ma krzywdzący wpływ)
 3. lebioda

  Wierna kochana mężatka

  Może dla niej przygodny seks jest fajny, ale ewentualna wpadka z ledwo poznanym facetem już nie. Dlatego ze względów bezpieczeństwa, w swojej pokrętnej logice, ustaliła sobie taką regułę i nie musi ona wcale mieć podłoża w uczuciu do męża. Mówi tak jedynie żeby nieudolnie bronić resztek swojej "godności".
 4. lebioda

  Wierna kochana mężatka

  Ale to w końcu jakie jest to pytanie, które kierujesz do nas? 😂
 5. lebioda

  Czym skorupka za młodu nasiąknie...

  O co chodzi z tymi Himalajami?
 6. lebioda

  Czym skorupka za młodu nasiąknie...

  https://www.focus.pl/artykul/wycieta-radosc-cala-prawda-o-obrzezaniu-kobiet Polemizowałabym czy wszystkie afrykańskie kobiety robią to co lubią. Artykuł przedstawiający ichniejsze pojmowanie "normalności"
 7. Mimo tylko 19 lat czuję potrzebę zgłębiania tajników męskiego myślenia i postrzegania świata. W takim też celu założyłam tu konto. Wychodzę z założenia, że im szybciej dziewczyny zaczną się dokształcać w tematach relacji damsko - męskiej, tym większe szanse, że stworzą w przyszłości zdrowe związki. Już od jakiegoś czasu śledzę filozofię Red pill a teraz trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że dzięki wam mój chłopak będzie mógł cieszyć się z doedukowanej i świadomej kobiety 😉
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.