Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lebioda

Samice
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About lebioda

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. Podaje wynik z oficjalnego testu w skali Wechslera organizowanego przez SMP, na pewno bardziej wartościowy niż wasz internetowy test xD
 2. 146, testy mensy nie sprawdzają nic poza umiejętnością rozwiązywania tychże testów. Legitymacje przestałam opłacać po pierwszym roku, bawi mnie odrobinę to "elitaryzowanie".
 3. Zaraz bo coś tu jednak nie gra. To robi dużą różnicę czy jesteś w tzw. cuckold czy świadomie, wbrew męskiej solidarności, nie informujesz faceta, że jego żona go zdradza, nie dając mu wyboru.
 4. Nie rozumiem o co ten spór. Z tego co piszesz wynika, że mąż wie o wszystkim i daje na to przyzwolenie. Czyli mamy troje dorosłych, świadomych swoich czynów ludzi, więc skoro tak to nie nam wartościować moralnie co kto robi w łóżku. Zdrada jest oczywiście obrzydliwa ale tutaj jest to rodzaj układu. W tym przypadku jej mąż ma pełen obraz sytuacji i sam decyduje czy się godzi na jej postępowanie czy nie, jest to bardziej klarowna sytuacja niż w przypadku kiedy osoba zdradzana żyje w nieświadomości bo wtedy nie rozmyśla nad wybaczeniem/rozstaniem z niewierną. Inną sprawą jest czy może mieć to wpływ np. na dzieci (ale nad dziećmi opiekę sprawuję również ojciec, więc powinien zareagować, kiedy ich matka ma krzywdzący wpływ)
 5. Może dla niej przygodny seks jest fajny, ale ewentualna wpadka z ledwo poznanym facetem już nie. Dlatego ze względów bezpieczeństwa, w swojej pokrętnej logice, ustaliła sobie taką regułę i nie musi ona wcale mieć podłoża w uczuciu do męża. Mówi tak jedynie żeby nieudolnie bronić resztek swojej "godności".
 6. Ale to w końcu jakie jest to pytanie, które kierujesz do nas? 😂
 7. https://www.focus.pl/artykul/wycieta-radosc-cala-prawda-o-obrzezaniu-kobiet Polemizowałabym czy wszystkie afrykańskie kobiety robią to co lubią. Artykuł przedstawiający ichniejsze pojmowanie "normalności"
 8. Mimo tylko 19 lat czuję potrzebę zgłębiania tajników męskiego myślenia i postrzegania świata. W takim też celu założyłam tu konto. Wychodzę z założenia, że im szybciej dziewczyny zaczną się dokształcać w tematach relacji damsko - męskiej, tym większe szanse, że stworzą w przyszłości zdrowe związki. Już od jakiegoś czasu śledzę filozofię Red pill a teraz trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że dzięki wam mój chłopak będzie mógł cieszyć się z doedukowanej i świadomej kobiety 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.