Skocz do zawartości

Zróbmy sobie test.


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebnie robiłem to w pracy, bo jednak miałem przerwy i tych kilku minut zabrakło ;)

 

138 - jak dla mnie dość przeciętnie.

 

W weekend zrobię sobie na spokojnie, żeby pamięć nie wpłynęła zbytnio na wynik.

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza

Zastosowano tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Test_matryc_Ravena

Oczywiście szacuje tylko w przybliżeniu ;)

 

@Tomko

Oczywiście, że jest to jedynie oszacowanie, dokładniejsze testy są znacznie dłuższe.

Tutaj masz przelicznik z IQ na percentyle, w teście używany jest 15 SD.

https://www.iqcomparisonsite.com/iqtable.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym testem to tak samo jak ze studiami u Pań, niby znane studia w wielkim mieście o kierunku ''Zarządzania-Obciagania w Systemie Międzynarodowym'' a jak zapytać ile to jest 8x6 albo 6x8 to są problemy :P 

 

No, ale rozwiązałem dla beki, wyszło mi 137, czyli nie nadaje się na głównego inspektora podziemnych instalacji sanitarnych, tak mój kumpel kanalarz przedstawiał się kobietom jak pytały go czym się zajmuję :P:P 

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gr4nt napisał:

Chłopaki po 140 w teście osiągają a do kobiet trzeba mądrości a nie inteligencji.

Mądrość to można wykorzystać później, jak polujesz na kogoś, to musisz inteligentnie zastawić sidła aby się złapała :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Masza napisał:

Zastanawia mnie po co zaznaczać wiek, w teście który ma mierzyć inteligencję...

Wraz z wiekiem zmienia się sposób i szybkość reakcji oraz kojarzenia, a to wpłynąc może na wynik testu.

 

Ja tam pierd... nie robię. Jako istota, która nie oddała jeszcze żadnej pani siebie i swojego majątku moja inteligencja jest na poziomie conajwyżej zerowym:P

 

@Gr4ntOczywiście, że potrzeba mądrości, ale także trzeba inteligencji żeby to wszystko zastosować w praktyce i nauczyć się błyskawicznie odbijać te wszystkie testy i być w razie czego gotowym:)

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Prędzej skrypt się zepsuje i zamiast wyniku wyskoczy jej 'undefined' ;)

 

W międzyczasie nie wytrzymałem i zrobiłem korektę ze względu na stracony czas, wyrównałem @Gravedigger, jeden błąd.

Przelicznik, na wyższych poziomach to -5 pkt za każde 3 błędy, podejrzewam że taki jest od 130, czyli 2 SD.

 

@Gr4nt

I dlatego właśnie zamiast kobietami zajmuję się programowaniem :P

Edytowane przez Ancalagon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108 czy coś mi wyszło.

W połowie już mi się naprawdę nie chciało bo wszystko polegało na tym samym.

Czyli znajdź jaki wzorek brakuje - to nie jest test na INT tylko na dopasowywanie wzorków. Oczywiście jest to forma badania intelektu ale bardzo mierna w mojej skromnej ocenie.

 

Uważam, że te testy są w zasadzie testami na spostrzegawczość i ewentualnie badają Twoje możliwości dopasowywania pewnych wzorków.

 

Jak już to nazwałbym je testami na łączenie wzorków w logiczne całości (takie jakie autor miał na myśli)

Nie mówię już o tym iż inteligencji jest co najmniej kilka rodzajów a w tym teście nie zostały uwzględnione.

 

Pozdrawiam geniuszy 140 IQ :D 

 

Edit:

Aha, właśnie.

Obstawiam iż ludzie siedzący przy programowaniu będą mieć tutaj wysokie wyniki bo ich praca w dużej mierze właśnie polega na "czymś takim"

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

A mi wyszło 103 na chybił trafił

Cholercia. Ktoś się przy teście męczy, stęka, kwęka, poty wylewa, musk mu się lasuje od tył kółeczek i kwadracików i nie daje rady przebić nawet bariery 100 punktów. A Ty na chybił trafił osiągasz ponad setkę. Fiu, fiu, masz farta. Grałaś dziś w eurojackpot? Aha, pamiętaj że dzielimy się wygraną sprawiedliwie, fifty/fifty. Ale to są ustalenia takie między nami, nikt się nie dowie.

 

A koleżankę  @Lalka  to ja dorwę i osobiście w asyście nakładę dużo klapsów na goły tyłek. Pociągnę ją porządnie ... do odpowiedzialności, za swój czyn niecny. Zmusiła mnie bestialsko bym zmarnował ponad 20 minut swojego bezcennego życia na rozwiązywanie jakiegoś badziewnego testu, który tak naprawdę żadnej inteligencji nie sprawdza.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.