Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

emrata

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  276
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Świetna

About emrata

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 11/10/1993

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Gdyby tak było, to na basenie czy plaży wzosiłyby się wraz z przemierzając po brzegu samicą meksykańskie fale,a jeśli samic byłoby wiele to wszyscy żołnierze staliby w gotowości non stop. Chyba jakiś error. Lol. Wmów mi jeszcze, że ta muzyka nie ma nic wspólnego z rewolucją seksualną i wolną miłością. Wybiórcze słuchanie doorsow, nie jest argumentem za szerokimi horyzontami. Nie odmawiam Tobie ich, ale, żeby mieć pojęcie czemu ta muzyka tak brzmi, a nie inaczej trzeba znać cały kontekst zycia morrisona.a żeby sie chociaż zblizyc do pojecia trzeba miec w sobie duzo wolnosci i otwartosci. Inaczej możesz sobie bezrefleksyjnie przygotować nóżką.
 2. Dziewczyna może założyć zwiewną kiecke do połowy uda i wyglądać z klasą, może też być urbana po szyję w obcisły skoropodobny kombinezon i będzie wyglądać wyuzdanie. Pytam tylko o Twoją zdanie, ale może rzeczywiście w tej sytuacji to głupie. Nie wiem czy czaisz o czym oni tam śpiewają, ale raczej nie ma to formy pochwalnej dla monogamii i dobrze ułożonych panien. Chyba, że to bez znaczenia dla Ciebie, co autor ma na mysli, to ok.
 3. Jak Ty to definjujesz, że coś jest już kuse, a coś jeszcze ujdzie? Słuchanie doorsów i konserwatywne podejście, to się tak da?
 4. A tak to jest, że jak się zepsuje elektronika i żadna osoba w związku nie umie lutować albo nie zczaja co się zepsuło, to wzywa się speca. Ale jak przychodzi do pomocy w kuchni, żeby pokroić cebulę to nikt nie dzwoni po pomoc kuchenną, bo to jest do ogarnięcia na poziomie codziennego funkcjonowania. Może pomyliły się Tobie feministki z rozszczeniowym księżniczkami?
 5. Nie, zazwyczaj filmy wybieram na drodze konsensusu obu stron. No kurde, nie mam nic przeciwko Koty to inteligentne zwierzęta, zresztą jestem na dobrej drodze, bo odrobilam się juz dwóch, na starość będę mieć urocze stadko starych wylniałych kotów Zresztą już się dałam tak raz wziąć pod buta i tłukłam kotlety podczas LM przy akompaniamencie podpitych przyśpiewek misia wraz jego alfa samcami kolegami z pokoju obok. I miałam wtedy pierwszy przebłysk, że to nie w tę stronę zupełnie idzie, co bym chciała. Nie zostawiajcie kobiet samych w kuchni w takich sytuacjach, bo zaczynają się zastanawiać nad sensem życia. Nie minęło pół roku i byłam znowu tabula rasa zwiazkowo. Ale trauma meczy została. Teraz będę używać słowa trening bardziej przemyślane, żeby żaden cross-fitowiec kulturysta nie posaądził mnie o budowanie własnego poczucia wartości na kłamstwie. Od dzisiaj: po pracy idę na amatorskie taplanie w basenie, albo po prostu idę poplywać, a nie na trening. Good job👌
 6. @a.jolie Czemu mu nie powiesz, żeby do pubu z kolegami poszedł oglądać ? Wolny wieczór dla siebie to luksus
 7. @Florence Ten Twój drugi był moim pierwszym typem, największą cegłę czyta A to Pan nr. 2
 8. Ależ owszem mogą, bo pracodawcą jest rząd i on ustala wynagrodzenie względem budżetu. Tak to nie działa. Przynajmniej u nas. Ilu jest lekarzy? Za mało. Jak są oplacani rezydenci? Podobnie jak pracownicy supermarketu. Jest ich mało, a mimo to rząd nie płaci im z tego powodu więcej. I co im zrobisz? Zastrajkujesz.
 9. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1781323248646844&id=552254951553686&sfnsn=mo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.