Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Posejdon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  627
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

323 Świetna

About Posejdon

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można zarapować. Jak już wskoczysz na jakiegoś bolca, Dostaniesz seksualnego pierdolca, To nie tak jak w piosenkach Golca, Raczej jak u tego chuja poł dolca (50cent) Kto pociągnie drugą zwrotkę?
 2. W UK zdelegalizowano noże. Czy arabusy nie noszą tam noży? Skitranie broni w ilości nadmiarowej ma na celu uzbrojenie większej liczby osób lub możliwości walki bez dostępu do części zamiennych. Masz mózg, ok. Gadaj zdrów o Niemcach i sankcjach. Ja wolę, żeby mnie trzech sądziło, niż sześciu niosło. Zobacz co zrobiono na Wołyniu z cywilami. Jedna osada, chyba Przedbraże, miała broń i obroniła się. Nie chcesz broni, wolna wola. Ja chcę mieć i jak miałbym ginać, to jak człowiek w walce, a nie jak śmieć lub bydło rzeźne.
 3. @Natii to co napisałaś nie ma żadnej wartości. W innych wpisach w rezerwacie piszecie o patolach, że Was kręcą, że któraś straciła z takim parę lat itd. Racjonalne tłumaczenie, to Wasze pierdololo, a robicie swoje. Ba, często nawet nie macie kontroli nad tym, bo gad w głowie przejmuje sterowanie.
 4. Kiedyś za defetyzm szło się przed pluton egzekucyjny. Madki 40+ z garbem znajdują, a 30 letnia dziewica nie znajdzie. @timida nie osłabiaj mnie.
 5. Spoko Bracie. Jesteś rozjebany jak Titanic na morzu, ale uwierz, to normalna reakcja psychiki. Nic Ci nie będzie, od tego się nie umiera. Nie polecam robienia rabanu, bo keylogger jest nielegalny. Użyj informacji bez zdradzania ich źródła. Na początek ochłoń i zrozum, że nie ma już Was. Nie ratuj, nie gadaj o uczuciach, trust me, wiem co mówię. Porządany mindset: to pierdolona w dupę kurwa, wróg nr 1. Tak myśl, ale rób inaczej. Wiem, że nie da się grać jakby nic się nie stało, ale nie wybuchaj, panuj nad sobą. Nie pij alko, bo wtedy hamulce puszczą. Zanim ją odjebiesz ze swojego życia, to najpierw ewakuuj ważne i wartościowe rzeczy ze wspólnego gniazda. Potem zbieraj haki, ale legalnie. Podsłuch może być w Twoim mieszkaniu, czy samochodzie. Najlepiej zajechać na miejsce schadzki z kimś zaufanym, aby był świadek. Bez rękoczynów, spokojnie oświadczyć, że zaręczyny zerwane i chuj. Jesteś wygrany.
 6. @Czlowiekronaldo @Tornado uprasza się Braci o zluzowanie. My się tu nabijamy, taki humor. Oczywiście niewiele by uchwaliły, ale kłótnie by były tęgie. Na moje oko po po dwóch pokoleniach, fali głodu, katastrof technologicznych, epidemiach wracam do jaskiń, a po kloejnych pięciu na drzewa 😂
 7. No właśnie. Autorka dostała tutaj lawinę pojazdów typu: że na pewno jest popierdolona, dziwna, ma się zbadać u psychola etc. zupełnie na wyrost. Na podstawie dziewictwa lub jego braku nie można orzec, że dana osobniczka jest chora lub jest kurwą.
 8. Byłbym zapomniał. Może chodzić o kwestie religijne. Są ludzie ze sztywnymi zasadami i trzeba to uszanować tzn. ja szanuję. Wbrew pozorom takich ludzi jest sporo i znalezienie takiego nie jest niemożliwe.
 9. Zobaczcie jaką ma przewagę nad nastolatkami: może bez kozery poślubić arabskiego księcia, a one? 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.