Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Posejdon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  658
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

370 Świetna

About Posejdon

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja postuluję skok bez zamaczania się. Po co kombinować. Ona nie ma wymienić prętów paliwowych w RBMK, tylko pohasać w ładnym ubranku wśród samców. Ktoś ja wyhaczy i potem z górki. Albo i nie, znając rozkminy Saori. (Specjalnie nie daję @ , żeby nie wywoływać wilka z lasu 😅)
 2. Najebał się i stwierdził "nadziałbym coś". Nie odebrała. Po zbyt dużej dawce usnął w opakowaniu... Rano spojrzał w połączenia i krzyknął "o kierwa, gdzie ja wydzwaniałem". Każdy tak miał 😚
 3. Odkryłaś największą tajemnicę III Rzeszy -> Mężczyźni zwracają szczególną uwagę na duży biust. Nie pytaj, nie dziw się, jak powiadam tak jest i z tym się nie dyskutuje. Edit: to stary i ograny numer. Wziąć dwa pasztety jako kontrast. Słabe.
 4. Bądź ma za sobą doświadczenie bycia podpaską, która mimo apeli w sraczach całego świata, właśnie tam ląduje.
 5. Niestety @Red_Pill system emerytalny zatoczył koło i nikt (realnie) nie odkłada na swoją emeryturę. Hajs z podatków (składka też jest podatkiem) idzie bezpośrednio do obecnych emerytów. Osoba samotna płaci podatki, ale nie ponosi kosztów wychowania i utrzymania dzieci, które są podstawą działania systemu. Dlatego powinna zapłacić bykowe.
 6. @Sundance Kid lubisz komplikować proste sprawy. Masz dwie panny na orbicie i z nich wybierasz. Nie 100, nie 50, nie do małżeństwa. Dwie panny do LTR.
 7. Skąd teza, że się dobrali świadomie? Może dziadunio zajebał gola babuni i pradziadunio powiedział "albo się żenisz, albo prześwięce Ci krzyż szczylu"
 8. No dobrze, dlatego też napisałem, że poza LTR wygląd jest na pierwszym miejscu. Co się zatem nie zgadza? Poza tym 7 to nie 5. Nie stosuj tutaj talmudycznych sztuczek.
 9. Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania) to cytat z Lenina.
 10. Masz do wyboru 9/10 z sieczką w głowie oraz 7/10 z fajnym charakterem. Co wybierasz do LTR?
 11. Oho, już zaczyna się spermiarstwo na BS. Regulamin za to przewiniwenie przewiduje wypalenie piętna na dupie. Długo nie trzeba było czekać po wklejeniu zdjęcia.
 12. Kwestia pierścionka Pierścionek zaręczynowy daje się symbolicznie jako potwierdzenie woli małżeństwa. Tak samo symbolicznie się go oddaje. Mimo, że jest zrobiony z drogocennych materiałów, to jest symbolem. Tak jak np. korona jest symbolem władzy. To NIE JEST zaliczka, czy kaucja za dostęp do cipy i nie można go sprzedać lub zatrzymać tłumacząc "narzeczony podupczył, więc zasłużyłam" - to najwyższej próby kurewstwo! Kwestia sytuacji w barze Nawet jeśli nie zauważył, to zjebane koncertowo. Przychodzisz na randkę z pierścionkiem, klepiesz od rzeczy o wyjazdach z byłym, oblewasz test (pytanie czy tęsknisz), a następnie próbujesz wyciągnąć go na kwadrat albo do parku. 🙃 Czy widzisz jakie prostactwo bije z tej sytuacji z jego punktu widzenia? Żebyśmy się rozumieli: nie zarzucam Ci szoństwa, ale jak on to odebrał?
 13. Chociaż muszę się zreflektować. Na forum jest masa historii, a także sam to przechodziłem, typu: jestem z popierdoloną księżniczką, znoszę jej jazdy i upodlenia w imię miłości (ta, słynne ćmy w brzuchu) i tych wszystkich białorycerskich bredni na czele "muszę o nią walczyć i o związek". Ten sam efekt występuje przy zarośnięciu oczu waginą. Także tutaj się zgadzam z @timida, że przymyka się nieraz oko na charakter, aczkolwiek podtrzymuję wcześniejszą wypowiedź, doprecyzowując, że mówię o swojej obecnej mentalności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.