Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EP_Patryk

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About EP_Patryk

 • Rank
  Kot
 • Birthday 07/22/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska północna.

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Polecam telefon, tani model (Myphone C-smart IV Czarny): https://www.ceneo.pl/61285759;0284-0.htm#tab=click_scro https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/myphone-csmartIV-655.png Do zastosowań podstawowych jest odpowiedni. To jest tylko propozycja.
 2. Zauważyłem, że nazewnictwo u kobiet ma znaczenie. Lepiej powiedzieć, "kochają się" niż "uprawiają seks", ponieważ dla kobiety ma to ogromne znaczenie. Seks jest taki nieczysty, niegrzeczny, brudny - przeznaczony tylko dla określonych kobiet, wiadomo jakich. Kochać się to tak jakby miłować, przekazywać miłość, wielbić itd. Przecież mamy w dwóch przypadkach to samo, tzn. ruchy posuwisto-zwrotne zakończone ejakulacją i najczęściej zapłodnieniem. Jest jeszcze wiele określeń, na inne tematy - ale głownie mam na myśli seks. Czy ma to znaczenie, jakie macie z tym doświadczenie?
 3. Właśnie, publicznie tzn. w gronie rodziny, gdzie jest więcej osób - bardzo się wstydzą, nawet nie podoba się im to, że o tym się mówi. Natomiast, kiedy jest "podkręcona" emocjonalnie, nic nie przeszkadza - oczywiście do pewnej granicy. Kobiety są hipokrytkami, nawet delikatnie... Jedno mówią, drugie robią. Wizerunek zewnętrzny to podstawa.
 4. Jak do zdjęć to pewnie atramentowa, laserowe są również. Czekać tylko na odpowiedź od zakładającego temat...
 5. mam na myśli urządzenia tego typu, z wymiennymi wkładami, w kolejności ceny rosnącej - jeżeli autor tego tematu ma na myśli nowe urządzenia: https://www.ceneo.pl/62144125;02514#tab=spec https://www.ceneo.pl/73718867;02514#tab=spec https://www.ceneo.pl/84132992;02514#tab=spec https://www.ceneo.pl/62180877#tab=spec https://www.ceneo.pl/56203299#tab=spec
 6. Zależy od nakładu finansowego na początku. Im tańsza drukarka kolorowa (atramentowa do zdjęć), tym eksploatacja będzie droższa i vice versa. Najlepsze wg. mnie są drukarki z samodzielnym uzupełnianiem wkładów, są to urządzenia do 1 - 1,2 tys. zł natomiast w przypadku wymiany wkładów mamy tutaj bardzo niewielkie koszty, typu: 30 - 40 zł za całość. (lub mniejsze) W przypadku tanich drukarek, nawet jeżeli pierwszy zestaw jest przygotowany do działania to późniejsze używanie, w krótkim czasie przekroczy koszt samego urządzenia. Pozdrawiam.
 7. Korzystając z okazji utworzonego tematu, chciałbym poruszyć sprawę "męskiego przyrodzenia". Jaki powinien być, czy zawsze taki jak prezentuje się w "filmach przyrodniczych" - do samej góry w gotowości? Czy zawsze tak w życiu jest, jak sprawa powinna wyglądać? Co jest normą, a nad czym powinniśmy się już głębiej zastanowić?
 8. Pewnie jesteś z tego powodu dumny, że do tego doprowadziłeś z kobietą. Ciekawa sprawa z tym pożądaniem kobiet, tak jakby zakochiwała się w męskich silnych zachowaniach, niż w całokształcie mężczyzny. Do tego dochodzi charakter oraz odpowiedni okres w życiu kobiety, tzn. dni płodne. Gdzie jedynym celem większości kobiet jest urodzenie dziecka - cel biologiczny. Z jednej strony kultura nie pozwala na rozmowy z podtekstami seksualnymi lub środowisko, a same są stworzone do przebywania z dziećmi i zabaw w łóżku. Można się pokusić i stwierdzić, że kobiety to hipokrytki, jedno mówią - drugie robią. Nie spotkałem się z takim bezpośrednim podejściem kobiet do tematu pieniędzy lub seksu, zazwyczaj są to wymijające odpowiedzi. Nie chcą wyjść na materialistki lub kobiety z zamiłowaniem seksualnym. Opinia innych ludzi jest dla nich święta. Czyli ta cała wstydliwość i skromność kobiet nie jest prawdziwa, mam na myśli kobiety w wieku rozrodczym? Wszystko ma zależeć od predyspozycji faceta, cech typowo męskich, zaradności, poczucia humoru - w celu odszyfrowania kobiety i jej pragnień, gdzie rozmowy tego typu nie są problemem. Gadzi mózg nie zwraca uwagi na wstydliwość i inne przeszkody, jeżeli dobre geny pojawią się w życiu kobiety.
 9. Witaj, również jestem tutaj nowy. Raczej nikt z nas nie będzie tego żałował. Pozdrowionka!
 10. Dobrze jest dostosowywać się do otoczenia, tzn. sprawdzać co lepiej wchodzi, zmieniać swoje podejście, styl rozmowy i ton - czekać na reakcję. Stosować to co odpowiada i działa. Kobiety do pewnego momentu lubią grzecznych, lepiej być czasem takim chamem, podroczyć się z nią i bezpośrednio podchodzić do tematu, jak jest ku temu okazja.
 11. Racja, na Radio Samiec często ta kwestia jest powtarzana. Facet ma czas, kobieta już nie - prokreacyjny. Lepiej na początek zająć się ogarnianiem życia, niezależność itd. - kobiety powinny się znaleźć. Ale tak z drugiej strony to by wyszło, jakbym wspomniał o tym, że nikt mnie nie chciał - że mam niskie poczucie własnej wartości. Pamiętam jak moja bratowa, wspominała że za jej mężem "oglądało" się wiele kobiet, mówiła to jakby z dumą, nie z zazdrością. Na kanale RS też autor o tym wspomniał, że kobieta widzi wartość w innym mężczyźnie w przypadku kiedy inne kobiety, inne osoby myślą w ten sam sposób. Może to w niczym nie przeszkadza, brak związków w przeszłości i obecnie. Ale docinki już mam od jakiegoś czasu, nawet ze strony rodziny. Też to było na kanale, życie jest jakby schematyczne - większość spraw się powtarza. Nie sądziłem, że w krótkim czasie będzie taki odzew w tym temacie.
 12. Zgadzam się. Dobra atmosfera, pewnego rodzaju prywatna rozmowa. Kiedy rozmawiałem np. przez telefon, to były bardziej skłonne do rozmowy. Same rozpoczynały, pamiętając wcześniej, rozmowy z podtekstami. Tym bardziej uwielbiają zmyślone rzeczy, typu. Pan doktorek, zdrobnienia, zmieniony ton głosu - działa to rewelacyjnie. Jak najmniej logicznej rozmowy, Jak jest nakręcona, tak jak piszesz to mam do niej "kluczyk". Nie ma znaczenia wiek, tylko są pewne granice. Nie możemy też przeginać z żartami, dwa lub trzy i starczy. Tym bardziej nie można mówić wprost do dziewczyny, co chcemy zrobić, nie powinno się werbalizować zamiarów. W społeczeństwie nie, prywatnie (w 4 oczy) są już zupełnie inne. Kobiety są bardzo kolektywne. Takie są moje doświadczenia, każdy ma swoje.
 13. Tak, tym bardziej kiedy są "dni płodne" i emocje odpowiednio nakręcone. W przeciwnym wypadku, podczas takiej logicznej - normalnej rozmowy to już nie. Nie mają nic wspólnego z seksem. Raz dostałem uwagę, że wszystko tylko z jednym mi się kojarzy. Kobiety przecież z natury są frywolne i sprośne, ale żeby nie wyszło "na jaw", że coś takiego lubią. Łatka "łatwej" nie byłaby dla kobiety komfortowa.
 14. Jak zrozumieć: "skromność/wstydliwość" kobiet w przypadku rozmowy nt. seksu? Kiedy wypowiadam jakieś seksualne podteksty to kobiety zazwyczaj nie odbierają tego dobrze, czasami ze śmiechem - rzadko. Mówią, jak możesz być taki sprośny, wszystko się Tobie z jednym kojarzy. Przecież wiadomo, że kiedy "kurtyna opadnie/nie ma nikogo w pobliżu" to kobiety potrafią być bardziej sprośne od mężczyzn, różne rzeczy się dzieją "pod kołderką". Stworzone są do seksu. Czy jest to kwestia środowiska i kultury? Dlaczego nie mówią o tym otwarcie, starają się być na siłę - z dala od tego typu tematów? Tak jakby z seksem nie mały nic wspólnego. Jeżeli nie jest to problem to proszę się do tego odnieść. Natomiast kiedy uda mi się daną kobietę rozśmieszyć, kiedy działam konkretnie na jej emocje to "sprośne" żarty wchodzą, odpowiedzi kobiet również są sprośne (nagle nie widzą problemu), czyli można - tylko wszystko zależy od atmosfery podczas rozmowy. Lepiej mówić podtekstami, niż bezpośrednio. Kobiety uwielbiają się domyślać same. Tak jakby nie chciały być uznane za: "łatwe", "lubiące seks i różne zabawy z tym związane", "nieczyste", tym bardziej kiedy jest więcej ludzi. Jakie są wasze doświadczenia, kobiety są sprośne (prywatnie)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.