Jump to content

Atanda

Użytkownik
 • Posts

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  422.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Atanda's Achievements

Młodszy chorąży

Młodszy chorąży (9/23)

683

Reputation

 1. Spotkałem na żywo. Jego interesy i poglądy zupełnie odwrotne od moich. Wysoki poziom retoryki i wypowiedzi. Nie jest to głupi gość.
 2. Tu trzeba złapać trend jak np. ceny są niskie, ale rośnie popularność. Czyli jakbyś 20 lat temu kupił 3 małe Fiaty po 1 k zł, to byś je sprzedał za 45k zł. Minusem pewnych tematów jest dłuższa zbywalność. Musisz trafić na kolekcjonera chętnego. Wbrew pozorom część antyków etc. leci bocznymi, od internetowych kanałów. Via hermetyczne środowiska. Coś kupuje ze swojej niszowej branży. Z racji tego, że są to małe przedmioty. Na wartości nie stracą, jakiś zysk będzie. Chociażby inflacyjny.
 3. Tu jest mowa o winie, a nie o odrzuceniu pozwu. To dwie różne sprawy. W naszym systemu prawnym mamy archaiczne podejście do tematów rozwodu. Zajmowanie się winą jest bezsensowne.
 4. Seksu tyle, co w małżeństwie emerytów. Uczciwa sytuacja, od razu wiadomo że później go też nie będzie. Pewnie wcale Wyglądało na to że jej na Tobie nie zależało w kontekście relacyjnym. Gdyby zależało to terminy by z pod ziemi wykopywala na spotkania. Nie masz się, co przejmować. Gorzej ma ten pies, którego ona nie wie czy nie odda. Co za powalona akcja z psem. Doczytałem o jej ojcu. To mogło by tłumaczyć ten dystans.
 5. Do tego momentu Twojej opowieści doszedłem. Ten opis wcześniejszy, podsumowany przez @Król Jarosław Iwskazuje, że nie byłaby świetną matką. Związek z nią, to świetny pomysł na spierdolenie sobie życia. Byłbym ostrożny z wkładaniem przy takim backgroundzie.
 6. U niego, to chyba za bardzo jest pite. Miesza wątki, fakty i sytuacje.
 7. 1. Ukraińcy tak budują swoją świadomość-tożsamość. Turków gdzieś pod Chocimiem pokonali Ukraińcy - tak tam opisali w Chocimiu. 2. Z Lenina mózgiem, była mocna padaka. Okazało się, że mózg Majakowskiego jest większy. To im ubiło logikę
 8. To jest bardzo dobry koncept. Gdzieś odpuściliśmy poczucie obowiązku obrony ojczyzny. Ale ad rem. Czyli do odczuć związanych z narracją prasy/rządu. 1. Politycy obecni się spinają. Prawdopodobnie odciągają uwagę od braku spełniania obietnic wyborczych. Czyli nie dadzą nic przed wyborami do Europarlamentu. Ale zbudują jedność na strachu przed ruskimi. Zwłaszcza nie dadzą nic kobietom. Te miały mieć aborcje i coś tam jeszcze, pewnie moim kosztem. A tak to straszymy je ruskimi. I mają się mobilizować do władzy, która je obroni. 2. Czytałem ostatnio archiwalne gazety z 39. Narracja była zupełnie inna. Masowo proponowali wycieczki zagraniczne. Czyli ucieczki z kraju.
 9. Nie no chyba z tych obywatelskich projektów, to żaden nie był dalej procedowany. To taka ułuda dla ludu.
 10. raczej "Wychowanie do życia z osobami transrasowymi".
 11. U nich nie było damrowych szczepień. Płacili od 30 do 50 USD za szczepienie. Nie pamietam, ale chyba za jedną dawkę. Także mało kto był tam zaszczepiony. Cały czas czekam na Nobla z medycyny dla Putina za rozwiązanie 24 lutego problemy covida. Po jego ataku covid przestał być ważny.
 12. Mój poprzedni komentarz, to niejako żart. Swego czasu, być może nadal była duża "moda" na wdzięczność. Podobnie jak z samorozwojem.
 13. Bieżnia nie amortyzuje w jakiś świetny sposób. Jak koniecznie chcesz biegać, to kup jakieś buty z mocną amortyzacją. Plus dodaj dużo rozciągania pod kątem biegania. Dobrze jest też zadbać o mięśnie głębokie nóg - np. przysiady na piłce bosu. Natomiast przy tych gabarytach masz sporą szansę, że coś przeciążysz. Bieganie jest dla chudych zwierzaków. Ewentualnie slow jogging, ale to musiałbyś o tym doczytać.
 14. Z tą wdzięcznością, to jak z samorozwojem - trzeba uważać. Oba pojęcia lekko zbyt mocno są promowane
 15. Niższa wydolność biegowa jest typowa dla wyższej temperatury. Jak pisał przedmówca, przy takiej wadze bym nie biegał. Zamiast biegania z lepiej z 2 h roweru wrzucić. Rower mniej obciąży Twoje stawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.