Jump to content

Atanda

Użytkownik
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About Atanda

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Atanda's Achievements

Kot

Kot (1/23)

35

Reputation

 1. Jak kuśka nie staje, to i status i zasoby mogą tego nie skompensować.
 2. Podstawową zasadą jest to, że państwo ma monopol na przemoc. Prawie się nie dalej nie dzieli.
 3. Nie doprecyzowałem, że chodziło o wspólny kredyt na nieruchomość. Jeżeli jest opcja, to warto tego uniknąć lub zminimalizować. W moim przypadku, jest to rzecz po której pani poczuła się pewniej.
 4. Cześć Chciałbym się podzielić swoją historią. Rok przed 40tymi urodzinami. Plusami i minusami życia. Warto: -robić edukacje -pracować głową -Sport, sport, sport i cele -iść na terapię do chłopa - zajmować się młodszymi kobietami -poszerzać horyzonty -negować feminizm -szukać kobiet z tymi samymi pasjami (które istnieją przed poznaniem) -kobiet cieszących się dniem codziennym Nie warto: - angażować się w trudne kobiety - być miłym i zaangazowanym -brać ślub lub kredyt na nieruchomość -oddać inicjatywę To nie warto - można realizować, tylko trzeba dużo zarabiać i wcześnie rano wstawać. Ale długofalowo się nie opłaca
 5. Obstawiam stosunkowo niskie koszty życia, klimat i jednak UE. Plus brak wojen i perspektyw na nie. Może mają też stosowne programy ściągające osoby do kraju.
 6. Gratuluję zmian. Z tą pracą nie przesadzaj. Żyj i dbaj o relacje z ludźmi
 7. Atanda

  Brak analu

  Kolega autor cierpi na bycie zawsze drugim. Ups nie jest drugim
 8. Www.jakitobank.pl czy coś podobnego. Sprawdź, czy to co podałeś jest poprawnym rachunkiem. Jak nie jest, to przelew został zwrócony zlecającemu.
 9. Postaraj się to zmienić. Teraz po rozstaniu masz na to więcej czasu. Mniej terminologii typu SMV; postaw na edukację, umiejętności, sport. Może to nie być tekst na pierwsze spotkanie, ale nie ma co się z tym kryć w nieskończoność. Fakt posiadania potomstwa przyciąga część kobiet, które z różnych względów potomstwa mieć nie mogą. Działa tu chyba mechanizm zakładający, że jesteś spełniony jako samiec - masz potomstwo. Przez co nie wymagasz płodności od niej. Takie miałem odczucia.
 10. Tak, w bajkach. Pewnie kilku procentom się udaje, ale przygniatającej większości nie. Ty jeszcze wspominałeś, że u niej były narkotyki. Zadbaj o siebie.
 11. Niech zapyta: "Gdzie kurewno jedziesz?" Proste pytanie. Tylko musi być gotów sobie poradzić z odpowiedzią. Ty, to znaczy Twój znajomy musi przejąć inicjatywę. To już ostatni moment na to. Nie może być miękką pytą, to nie jest dobry przykład dla dzieci.
 12. Wszystkiego dobrego Marku, posłałem skromne wsparcie.
 13. Używam w pracy do pisania maili, które potem redaguje. Potrafi napisać też wstęp do jakiejś procedury. Bardzo beletrystycznie pisze, co jest sporym plusem. Przyśpiesza to pracę. Wersja płatna służy do pisania artykułów na firmowego bloga. Tak napisane artykuły następnie redaguje człowiek. Niestety często piszę nieprawdę, przez co to mało wiarygodne narzędzie. Zapewne ma zastąpić zawody "kosztowne", programiści, lekarze, prawnicy. Pewnie jeszcze sporo lat musi minąć żeby zaczął zastępować.
 14. Miała trudny czas, wierzyła że to pomoże jej w jej związku. Przekonałem ją, że lepiej będzie córce po zmianie miejsca zamieszkania. Zaproponowałem minimalne alimenty. Uzgodnienia potwierdziliśmy pisemnie. I tak po 2-3 miesiącach się jej odwidziało i skończyliśmy w sądzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.