Jump to content

Recommended Posts

 • Similar Content

  • By predator08
   Dwa dni temu postanowiłem sobie odszukać stare nagrania Szarpanka i co widzę? Że kanał Szarpanki z życiem ll także zniknął z platformy YouTube!
   Dla pewności sprawdziłem w subskrypcjach, z innych kont i nadal to samo! Poza tym tu więcej info!
    
   https://www.sprawa.org/
  • By Sky
   Szanowni bracia,
   wpadłem na taki pomysł, aby montować filmiki na yt o tematyce forumowej / rozwojowej / związkowej ...
    
   Chodzi mi o formę filmików czyli:
   - treść (najważniejsze)
   - lektor,
   - podkład muzyczny w tle ze stocka,
   - video ze stocka, żeby było na czym oko zawiesić,
    
   Co myślicie o tym, aby niektóre najfajniejsze, najciekawsze treści z forum zamienić w taką formę jak poniżej i publikować na yt ? 
   Np.
   1. Poradnik Mosze Reda o żon wyborze (jeśli @Mosze Red by się zgodził) - to mi pierwsze przychodzi do głowy bo najbardziej popularny post
   2. ...
   3. Różne historie z forum / z życia użytkowników, które uważamy za najciekawsze/ mocne/ ważne
    
   Nawet można porobić serie adekwatnie/podobnie do kategorii tematów na forum.
   - Seria Manipulacje
   - Seria Poskromienie Emocji
   - Seria Rozwody
   - Seria śmieszne historie związkowe
   ... milion pomysłów ...
   Dobrze wiecie o tym, że związki to chodliwy temat, a też treści z forum są dla mainstreamu kontrowersyjne, więc mogłyby się klikać
   (tak podejrzewam tylko, dopóki nie sprawdzimy to się nie dowiemy)
    
   Taka idea miałaby kilka celów:
   - edukacja na podstawie historii z forum (jak wiemy ludzie lubią słuchać/oglądać wideo, a mniej ludzi lubi czytać),
   - promocja forum może być jeśli @Marek Kotoński by chciał 
    
   Jeśli chodzi o lektora, to mam osobę, która się tym zajmuje i aktualnie mogłaby to robić za darmo dla idei.
   Montowaniem takich filmików mogę się zająć, a może @Analconda (wiem, że znasz się na tym) lub ktoś by chciał pomóc czasami,
   ale szukam też jakiś automatycznych programów/skryptów, które dobierają klipy wideo do tekstu - muszę odnaleźć w gąszczu różnych rozwiązań, bo jest tego multum na necie,
   wtedy montaż trwałby max 10 minut.
    
   Pytanie do Was, co myślicie o takim pomyśle, i czy zgodzilibyście się na publikowanie swoich tekstów w takiej formie ? 
   W tym wątku można by podrzucać swoje propozycje, a później zrobilibyśmy jakieś głosowania na każdy kolejny odcinek.
   Cały ten projekt traktuję jako wypełnienie wolnego czasu i zrobienie czegoś wartościowego, a jeśli pojawiły by się kiedyś jakieś większe wyświetlenia to tutaj obgadamy co z tym fantem zrobić.
    
   Coś w tym stylu (tutaj gościu akurat mówi raczej na spontanie, a u nas byłoby czytane)
    
   Pozwolę sobie zawołać:
   @mac @Krugerrand @lync @Ważniak @maroon @Messer @marcopolozelmer "więcej nie pamiętam, za to serdecznie żałuję"
   żeby post nie zginął, bo dodaje go w imprezowej porze
    
   Proszę o feedback, Wasze przemyślenia po przeczytaniu, propozycje postów na początek jeśli coś takiego Wam się podoba.
   Jakbyśmy się zdecydowali to myślę, że pod koniec nadchodzącego tygodnia moglibyśmy ocenić pierwsze rezultaty.
   Dzięki za uwagę i pozdrawiam 
    
    
  • By Enemy
   Na YT w ostatnim czasie powstał kolejny kanał warty uwagi, założony przez twórcę FP Partia Rakłem i Męski Głos. Kanał nazywa się Nieznośny Ból Istnienia, i porusza tematy społeczne i polityczne, o poprawności politycznej, SJW, feministkach etc.. Trochę jak Szarpanki, ale nieco w innym stylu. Trochę treści satyrycznych, a trochę czysto merytorycznych.
    
   Link do kanału:
   https://www.youtube.com/channel/UCpmjpwVUwfaOc1p8vSvm9Vg
    
   Przykładowe filmy. O młodych feministkach oderwanych od rzeczywistości:
    
    
   O "rasistowskim" Disneyu:
    
    
   O propozycji Lewicy co do zmiany definicji gwałtu:
    
    
  • By Miraculo
   Kilka tygodni temu wpadłem na YT na ciekawego twórce contentu. Kevin Samuels, zawodowo zajmujący się konsultowaniem wizerunku ma kanał dobijający w momencie pisania tego postu do 400 tysięcy subskrybujących. Pomimo tego, że skupia się głównie na problemach czarnoskórej społeczności w Stanach wiele z tego co mówi jest uniwersalne. Jeden z jego filmów stał się tak zwanym viralem i ma ponad pół miliona odtworzeń. 
    
   Pomimo tego, że Kevin naciska mocno na parowanie się i instytucję małżeństwa, to podaje wiele red pillowych informacji, czasem nawet przemyci coś z black pilla. Dzwoniące do niego kobiety zazwyczaj pyta o następujące rzeczy :
   - wiek
   - wzrost
   - wagę
   - numer sukienki
    
   Dodatkowo każe im ocenić swoją twarz w skali 1 do 10, nie używając przy tym liczby 7 ( z tego względu, że większość kobiet właśnie taką liczbą sobie przypisuje)
   Wg niego materiał na żonę, to kobieta w rozmiarze 0 do 6. Wtedy taka kobieta ma status HVW. Czyli high value women.  8 i 10 tylko dla kobiety która ma już jakieś dzieci na koncie.
    
   Potępia posiadanie dzieci bez formalizacji związku. Jest przeciwny feminizmowi. Dodatkowo kręci bekę z "wyedukowanych" kobiet. Ma zestaw fajnych śmiesznych jingli. Wg niego kobiety mają być szczupłe. Mówi kobietom wprost, że muszą być kobiece, ulegające i miłe. Wyróżnia również różne zakresy wiekowe, to jest wiek do 27 lat, kiedy kobieta powinna znaleźć mężą. Wiek od 27 do 35 czyli tak zwaną "danger zone" gdzie mają na to ostatni dzwonek. Oraz "no man's land" gdzie kończą kobiety które są już przejrzałe i będzie im ciężko cokolwiek sensownego stworzyć. Mówi też kobietom, że nawet jak facet jest słaby w łóżku, to mają grać rolę tak, jakby był najlepszym kochankiem. 
    
   Wprowadził do języka takie określenia jak HVM. Czyli mężczyna o wysokim value. Co ciekawe kluczowym kryterium jest tutaj pracowitość (60h tygodniowo) i utrzymywanie zarobków na poziomie conajmniej 100 tysięcy dolarów rocznie przez okres 5lat.  Uważa również, że standardy kobiet są zdecydowanie zbyt wysokie względem tego co reprezentują. Z ciekawych kryteriów które podaje, jest między innymi to, że kobieta nie może oczekiwać, że mężczyzna będzie od niej wyższy niż 5cali, wg niego kobiecie o wzrości 5foot4 (162cm) - średni wzrost kobiet w USA, należy się partner o średnim wzrości, czyli 5foot9 (175). Jakkolwiek widełki idą w dół lub górę to reguła max 5 cali powinna być zachowana.  Akceptuje również "age gap" czyli naturalne jest dla niego, że facet jest 10 albo 15 lat starszy od swojej żony. Z lżejszych tematów, podaje, że wymagania kobiet względem wielkości członka partnera są z kosmosu i nie są jakkolwiek przystające do rzeczywistości. Żeby było ciekawie, sam neguje legendę wielkiego czarnego członka, mówiąc, że przez lata uprawiania sportów walki napatrzył się sporo na kolegów w szatni i większość murzynów jest przeciętna pod tym względem. 
    
   Finalnie, zwraca uwagę, że 80% pozwów rozwodowych wnoszą kobiety. Wspomina o hipergamii. Jest też dużo o tym, że małżeństwo to praca. 
    
   Wrzuciłem tutaj tylko to co zaobserwowałem po obejrzeniu kilku, z kilkudziesięciu filmów które wrzucił na YT. Podoba mi się fakt, że zwraca uwagę na niedorzeczność wymagań kobiet, jednocześnie mam mieszane uczucie co do stręczenia małżeństwa przy obecnej sytuacji prawnej i sądach rodzinnych.  Mimo wszystko gość powoli staje się mainstreamowy. Wg mnie jest dobrym "gatekeeperem", do mocniejszych produkcji red pillowych. No i fakt bycia czarnoskórym czyni go trudnym do zbanowania, myślę, że pomimo niektórych minusów jeśli chodzi o całokształt jestem na tak. Jaka jest wasza opinia?
  • By Garrett
   Może nie do końca dobry dział, ale myslę że warto o tym wiedzieć.
    
    
   Prawicowa, patriotyczna, wolnościowa i inne takie bla bla bla wRealu24 wyemituje jutro program o RedPill!
   No nie jest to mainstream - wiadomo, ale mają mnóstwo widzów, więc ciekawa sprawa. Oby tylko przeinaczyli czegoś. Mam nadzieje że gość zaproszony do studia bedzie kompetentny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.