Skocz do zawartości

Faceci i wrażliwość:)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wzruszam się tylko w górach. Najlepiej przy wschodzie lub zachodzie słońca.
Przez resztę czasu mam minę jak terminator.

A!

I posiadam jeszcze wrażliwość na kształt, formę, kolor, kompozycję - w takim sensie, że intuicyjnie wiem jak się powinno tych rzeczy używać dla uzyskania oszałamiającego efektu. Ale to wtórna sprawa wynikła z wykształcenia/zawodu artysty.
Gdybym nie obrał tej ścieżki w życiu, to wrażliwości na powyższe bym nie zbudował.
Poza tym w twórczym szale też mam minę jak terminator.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wzruszam się nad wodą, i to pod każdą niemal postacią.

Kałuża, zbiornik wodny o niewielkim znaczeniu taktycznym, też.

 

edia.

Jeżeli płacz faceta wzbudza litość u kobiety to już nie jest dobrze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że wrażliwość u faceta jest po prostu ludzka:) wyobraź sobie..mężczyzna Twoich marzeń: męski, stanowczy, wyznaczający rozsądne granice, może trochę dominujący :lol::lol:, ale zarazem szarmancki, ciepły, wrażliwy człowiek:) przecież takie połączenie to bajka :lol:  dwa w jednym :lol:

Mnie nie przeszkadza gdy mężczyzna płacze, oby z dobrego powodu ;)  

A poza tym gdyby nie wrażliwość u mężczyzn to popatrz..nie byłoby rezerwatu dla kobiet na typowo męskim forum :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że wrażliwość u faceta jest po prostu ludzka:) wyobraź sobie..mężczyzna Twoich marzeń: męski, stanowczy, wyznaczający rozsądne granice, może trochę dominujący :lol::lol:, ale zarazem szarmancki, ciepły, wrażliwy człowiek:) przecież takie połączenie to bajka :lol:  dwa w jednym :lol:

Mnie nie przeszkadza gdy mężczyzna płacze, oby z dobrego powodu ;)  

A poza tym gdyby nie wrażliwość u mężczyzn to popatrz..nie byłoby rezerwatu dla kobiet na typowo męskim forum :P

Kurwa jak to dobrze byc tym ideałem%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wzruszam się nad wodą, i to pod każdą niemal postacią.

Kałuża, zbiornik wodny o niewielkim znaczeniu taktycznym, też.

edia.

Jeżeli płacz faceta wzbudza litość u kobiety to już nie jest dobrze.

Nie wiesz w jakim kontekście a już gadasz ;p

Kurwa jak to dobrze byc tym ideałem%-)

Ja uważam że wrażliwość u faceta jest po prostu ludzka:) wyobraź sobie..mężczyzna Twoich marzeń: męski, stanowczy, wyznaczający rozsądne granice, może trochę dominujący :lol::lol:, ale zarazem szarmancki, ciepły, wrażliwy człowiek:) przecież takie połączenie to bajka :lol: dwa w jednym :lol:

Mnie nie przeszkadza gdy mężczyzna płacze, oby z dobrego powodu ;)

A poza tym gdyby nie wrażliwość u mężczyzn to popatrz..nie byłoby rezerwatu dla kobiet na typowo męskim forum :P

Tak ale my jesteśmy maskotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebał kontekst. Liczy się jak Ty to odebrałaś.

tak odebrałam bo widziałam taki wpisu chłppaków

 

Sylwia była taka sytuacja - kiedyś facet z kumplami się ze mnie wysmiewał i ja chciałam się z nim rozstać potem ,bo przegią jak nie wiem co a on się rozbeczał krokodylimi łzami i puszczał smutasne piosenki i co to niby takie fajne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było z 5 lat temu może i więcej ;p więc jeśli o TAKĄ wrażliwośc chodzi to mnie to nie kręci a ja facet jest rwazliwy jak to napisał Damian to ok do tego akurat nic nie mam Tak patrze że teraz co pisze to jest wykorzystywane przeciko mnie a nie odwrotnie hehe ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.