Skocz do zawartości

Faceci i wrażliwość:)


Rekomendowane odpowiedzi

Z moich obserwacji wynika, że zarówno dominacja jak i wrażliwość mogą inaczej u konkretnego człowieka się rozkładać na różnych poziomach. Niektórzy z zewnątrz są twardzi, a w środku kluchy i na odwrót. Kobiety potrafią to rozpoznawać i mają swoje szczególne upodobania co do mężczyny. Taki np. stereotyp to na wierzchu oschły, a wieczorem do piersi się przytula i zamienia w miśka xD. Lub na odwrót, w życiu misiek, a w domu dominujący. Itd. itd. Kobiety mają swoje fetysze co do poszczególnych typów.

Choć w dzisiejszych czasach jest moda na mężczyzn metro... czyli zarówno męskie jak i żeńskie zalety są wysoko rozwinięte. Czyli jest stanowczy i dominujący, a jednocześnie, ciepły i wrażliwy. Męscy mężczyźni dziś już nie są alfa, no może jeszcze gdzieś na wiejskich dyskotekach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorac trzeba mieć rozdwojenie jaźni zeby sprostać wymaganiom kobiecej sraczki emocjonalnej.Tak kobiety posiadaja osobowość mnogą.

Z jednej strony facet ma być zdecydowany o twardym charakterze a z drugiej ma posiadać uczucia. Z jednej strony ma byc opiekuńczy i troskliwy a z drugiej ma traktować kobite w wyrze jak dziwke "ostre ruchanie, klapsy, dominacja nad partnerka, rozkazywanie itd"

Z jednej strony kobieta chce wiedzieć wszystko o swoim partnerze i to jest szczere i prawdziwe a z drugiej strony zbiera baze danych by ta wiedza jak najbardziej facetowi rozpierdolic łeb w kłótni zgodnie z powiedzeniem "jak jest za słodko to muli" i babka celowo odpierdala jazde o chuj wie co.

Zjednej strony kobieta chce byc usłużna swojemu facetowi.kochac go miziać itd. Gdy on sie do takiego stanu rzeczy przyzwyczaja to panie najczęściej odstawiaja faceta od przysłowiowego cycka i pantofelek lata za nią bo chce wrócić do wczesniejszego stanu rzeczy


My jestesmy prości w obsłudze.sex.spokój.stabilizacja (nie mówie tu o pojebach.ale spójrzmy prawdzie w oczy gra idzie w 2 strony)


Po przygodach z kobietami tworza sie takie idealne produkty dla kobiet jak ja, tylko ze ja jestem prawdziwy i nie musze udawać bonda.mysterego czy chuj wie kogo tam jeszcze.

Tylko że dla gotowego idealnego produktu wiekszosc kobiet juz nie spełnia wymagań bo ma sie wymagania o wiele wieksze niż przecietna kobieta.

i rodzi sie pytanie jezeli wasze ładne opakowanie dla produktu nie wystarczy, sex to za mało, a na poznanie głębi związku wiekszosc kobiet jest zbyt pusta albo za stara bądz po przejsciach. To co przeciętna kobieta moze zaoferować sobą?

ktos coś wie?jakies pomysły?


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko że dla gotowego idealnego produktu wiekszosc kobiet juz nie spełnia wymagań bo ma sie wymagania o wiele wieksze niż przecietna kobieta.

i rodzi sie pytanie jezeli wasze ładne opakowanie dla produktu nie wystarczy, sex to za mało, a na poznanie głębi związku wiekszosc kobiet jest zbyt pusta albo za stara bądz po przejsciach. To co przeciętna kobieta moze zaoferować sobą?

ktos coś wie?jakies pomysły?

 

No i własnie Pikaczu dochodzimy do sedna sprawy...jak to się dzieje że dla każdego coś w kobiecie innego odpowiada, jednemu seks, innemu pasja i zaangażowanie jakie kobieta wnosi do związku, a innemu jeszcze powłoka cielesna kobiety..różnie to jest..tego nie zbadasz, nie dowiesz sie nigdy dlaczego właśnie TA kobieta i TEN mężczyzna wybrali siebie..może to  MAGIA? :P

To co przeciętna kobieta może zaoferować mężczyżnie dla każdego będzie czymś innym i to również działa w dwie strony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów Pika, że każdy facet chce głębi związku hahaha ja w to nie uwierze.

Ja chce a ja nie jestem każdy B)

Sylwia jedni lubią ogródki drudzy ogrodnika córki.Już o tej magii (że własnie ta i właśnie ten) rozłożonej na częsci pierwsze pisałem :D

ktoś coś doda jakaś głębsza rozkmina?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce a ja nie jestem każdy B)

Sylwia jedni lubią ogródki drudzy ogrodnika córki.Już o tej magii (że własnie ta i właśnie ten) rozłożonej na częsci pierwsze pisałem :D

ktoś coś doda jakaś głębsza rozkmina?

 

Ok nie wiedziałam, że pisałeś:)

Ale rozkminiać to możesz jakieś konkretne przypadki, a tak dla ogółu to sie nie uda :)

ale to jest oczywiscie tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.