Skocz do zawartości

Czy rajem byłby stan wiecznej euforii i radości?


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, doler napisał:

Kolego Bonzo. W takim razie wytłumacz fenomen płacenia zasiłków imigrantów przez Niemcy, Francje, UK, Skandynawie itd. Oni tego nie robią charytatywnie, muszą widzieć w tym jakiś cel.

Powiem w ten sposób:

Jestem libertarianinem od urodzenia, z poglądami na świat w niektorych miejscach jeszcze bardziej na prawo od Korwina.

Z przyjemnością przedstawię swój pogląd na podniesioną przez Ciebie kwestię, ale nie w tym miejscu.

Bo po pierwsze - to na pewno nie ten dział (ezoteryka), a po drugie - prawdopodobnie nie to forum.

 

Tym niemniej - jesli moderacja pozwoliłaby - to przy jakiejś okazji załóż nowy wątek w bardziej odpowiednim dziale forum (np polityka, jest taki), zawołaj mnie małpą (@Bonzo) bym dostał powiadomienie, że temat się pojawił - a, jak już wspomniałem i podkreślę po wtóre - jesli moderacja pozwoli - wypowiem się w temacie na zasadzie co ja o tym sądzę.

 

Oczywiście nie wiem czy będę w stanie wytłumaczyć "fenomen" zasiłków o ktorych napisałeś, bo absolutnie nie twierdzę, że w swych poglądach w tym zakresie się nie mylę.

Ale chętnie się nimi podzielę. Z tym, że nie w tym wątku i w nie tym dziale.

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.