Skocz do zawartości

Nowi [Pato]Streamerzy.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Na wykopie pojawiło się info o nowych patostreamerach.

Nie widziałem ich jeszcze na żywo i nie wiem czy chcę zobaczyć.

 

Już pomijam, że jeden typ wygląda trochę jak młody Trynek. :blink:

Co mi się podoba, to mroczny klimat tej pakamery - trochę jak w jakimś kadrze z filmów Smarzowskiego.

 

Tradycyjny motyw z rąbaniem mebli siekierą oraz nietypowe gaszenie światła: 

 

 

:wub:

 

Ich kanał: https://www.youtube.com/channel/UCm7V76ubR9fAmGQd5LJEXIA/featured?disable_polymer=1

Nazwali się po prostu "pato stream" - charakterystyczne niczym "wideoprezentacje" Atora. :P 

 

Zobaczymy w jaką stronę to pójdzie. Widzicie dla nich potencjał w tej niszy?

Czyżby Era Wodnika  Era Tucznika dobiegała powoli końca? :blink:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomość tego, że gdybym skrzyknął paru patusów z okolicy, zapłacił im kilka zł i postawił parę piw, zrobił z nimi rozpierduchę, uderzył np penisem w twarz jakąś koleżankę, wrzucił to w youtube, powtórzył parę razy i miałbym więcej pieniędzy niż po latach pracy szlifując pasję.. Takie coś demotywuje.

Słaba jest kondycja ludzkości, skoro filmiki z wiedzą mają po ~2k wyświetleń, i często są opluwane, a patologia wiedzie prym i ma po 100k a czesem więcej, wyświetleń.

Albo ja po prostu nie jestem nowoczesny, i nie mając nawet 30tki zacznam tetryczeć. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Słaba jest kondycja ludzkości, skoro filmiki z wiedzą mają po ~2k wyświetleń, i często są opluwane, a patologia wiedzie prym i ma po 100k a czesem więcej, wyświetleń.

 

Osobiście nie przejmuję się za mocno kondycją ludzkości, poza tym myślę, że za bardzo się nie zmieniła, np. w takim starożytnym Rzymie domyślam się, że więcej ludzi oglądało walki gladiatorów niż

interesowało się filozofią, tak teraz więcej ludzi ogląda mecze niż chodzi do teatru itp. ;) Podobne mechanizmy, tylko subtelniejsze formy.

 

Ale rozumiem Twoją reakcję, bo też byłem w szoku nietęgim gdy pierwszy raz spotkałem się z tym zjawiskiem socjologicznym jakim są patostreamy. :lol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Osobiście nie przejmuję się za mocno kondycją ludzkości, poza tym myślę, że za bardzo się nie zmieniła, np. w takim starożytnym Rzymie domyślam się, że więcej ludzi oglądało walki gladiatorów niż

interesowało się filozofią, tak teraz więcej ludzi ogląda mecze niż chodzi do teatru itp. ;) Podobne mechanizmy, tylko subtelniejsze formy.

Dokładnie tak, jednak to mimo wszystko szokuje.
Pociesza świadomość tego, że jesteśmy mniej więcej takimi filozofami jak kiedyś w antyku - Sokratesami, Arystotelesami itp. a to co pociesza, i jest również różnicą, to jest to że nas ewentualnie można opluwać przez monitor, a ich tępiono w sposób bardziej fizyczny, czasem się pozbywano.
Dziwna jest świadomość tego, że przeciętny człowiek jest człowiekiem tylko optycznie, a pod powierzchnią tkwi dzikie zwierzę, odczuwające cichą satysfakcję z różniej formy bólu innych istot.
Z jednej strony wiadomo - ewolucja, czyli przeżycie za wszelką cenę, a z drugiej to trochę jednak zniesmacza.
No ale temat nie o tym, nie chce się rozwodzić z jakąś filozofią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.