Skocz do zawartości

Bzdurne programy : żona dla mojego syna , rolnik szuka zony


Rekomendowane odpowiedzi

Program jest głupiutki to fakt. Jednak z kilkoma stwierdzeniami się nie zgodzę.

Jak w temacie , kto wymyśla taki bzdurne programy? nie dość że baby sprzedają się jak kobyły na targu , to faceci słuchają mamuś  , którą babkę mają wybrać , Głupota jak nie wiem co

1. "baby sprzedają się jak kobyły na targu". A co niby cały czas robicie? Makijaż, ściemy, wpadki i cała reszta. Chcecie się jak najlepiej sprzedać.

2. "Faceci słuchają mamuś  , którą babkę mają wybrać". Gdyby słuchali oszczędziliby sobie wielu rozczarowań i kłopotów . "Mamusia" jest kobietą zwykle dbającą o potomstwo. Francę potrafi rozpoznać i odrzucić.

Odrębnym tematem jest gust "mamuś" niekoniecznie pokrywający się z   preferencjami potomka. Dawniej rodzice często kojarzyli pary i jakoś to działało.

 

Poza tym "rolnik" nie musi szukać żony. To często koleś dysponujący większym majątkiem od "dzieciaków z bogatych domów". Miał fantazję to wystąpił :P . A kobiety próbują się sprzedać :lol:

Znasz różnicę cenową pomiędzy nowym ciągnikiem a wypasioną bryką? :lol:

A że w gumiorkach chodzi. Taki lans, wiadomo.

 

Najpewniej desperatkom , które nie mogą normalnie faceta znaleźć , i idą się lansować do tv , to tylko się trzeba nad ich głupotą litować ;D

Nie wiem, nie oglądałem. Jednak patrz punkt 1. Może próbują np. w ten sposób spełnić marzenie o życiu na wsi zakładając, że po fakcie "rolnik" sam będzie odwalał całą robotę. A może chodzi właśnie o lans czyli w dalszym ciągu próbę sprzedania się.

A może wyłącznie o sprzedaż gruntu po rozwodzie. To, że facet ma kasę nie oznacza, że z niego kumaty koleś.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są programy dla kobiet.

Nie znam pań które oglądałyby ambitniejsze programy, takie gdzie nie ma mowy o związkach, emocjach.

Znajoma śmieje się z programu która ja lubię oglądać np. "Było nie minęło". Bo w tym programie jest konkret, pasja ale nie ma emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest głupiutki to fakt. Jednak z kilkoma stwierdzeniami się nie zgodzę.

1. "baby sprzedają się jak kobyły na targu". A co niby cały czas robicie? Makijaż, ściemy, wpadki i cała reszta. Chcecie się jak najlepiej sprzedać.

2. "Faceci słuchają mamuś  , którą babkę mają wybrać". Gdyby słuchali oszczędziliby sobie wielu rozczarowań i kłopotów . "Mamusia" jest kobietą zwykle dbającą o potomstwo. Francę potrafi rozpoznać i odrzucić.

Odrębnym tematem jest gust "mamuś" niekoniecznie pokrywający się z   preferencjami potomka. Dawniej rodzice często kojarzyli pary i jakoś to działało.

 

Poza tym "rolnik" nie musi szukać żony. To najczęściej koleś bardziej dziany od "dzieciaków z bogatych domów". Miał fantazję to wystąpił :P . A kobiety próbują się sprzedać :lol:

 

Nie wiem, nie oglądałem. Jednak patrz punkt 1. Może próbują np. w ten sposób spełnić marzenie o życiu na wsi zakładając, że po fakcie "rolnik" sam będzie odwalał całą robotę. A może chodzi właśnie o lans czyli w dalszym ciągu próbę sprzedania się.

Jak nie oglądałeś to co się wypowiadasz? 

Ja oglądałam rano przed pójściem do pracy , rolnik niby szukał zony a chciał się zabawić , a mamusię to się tymi laskami wysługiwały a synuś codziennie inną brał do łózka ot co nie dość że cała polska patrzy to jeszcze się z tego cieszą , a potem laskę wywalają a smórd jest i kto potem taka zechce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie oglądałeś to co się wypowiadasz? 

Ja oglądałam rano przed pójściem do pracy , rolnik niby szukał zony a chciał się zabawić , a mamusię to się tymi laskami wysługiwały a synuś codziennie inną brał do łózka ot co nie dość że cała polska patrzy to jeszcze się z tego cieszą , a potem laskę wywalają a smórd jest i kto potem taka zechce? 

Nie posiadam telewizora więc nie oglądałem. Widziałem urywki podczas niedzielnego obiadu.

"Mamusie" sprawdzały czy dziewczyna się do czegokolwiek nadaje. Nic dziwnego. Po cholerę komuś darmozjad.

A że się zabawić chciał. Chyba nie myślisz, że "dopiero po ślubie".

Inna sprawa lepiej wiedzieć czy panna nie jest, że się tak wyrażę "szeroka i głęboka". Żadna frajda z takiego pieprzenia tak ci powiem. W dodatku człowiek się zastanawia po czym ona taka. Po tysiącu wujów przed nim czy to może efekt ciąży, o której dowie się już po ożenku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten rolnik, dostaje za to kasę od producenta tv. Po drugie w swojej gminie staje się też popularny (no może dzięki temu zostać radnym albo nawet wójtem), bo przecież w telewizorze go pokazali.

Tego Dzięcioła z Big Brothera okoliczni ludzie wybrali na posła.

O to im kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie programy mają branie. Ludzie to oglądają jedni jadą po tym, w ten sposób się dowartościowują, że są mądrzejsi od uczestników programu i inne fantazyjne myśli hehehehe innym się to podoba po prostu PODOBA. Wartka akcja, trochę intryg, zdrad, emocji i romantyzmu. Ci co to wymyślają to nie są głupi ludzie. To się robi dla kasy bo przy tym jest olbrzymia oglądalność. A pytasz co z takimi laskami, że nikt takich nie zechce. Taa nie zechce. To już celebrytki będą + 100 do respektu w OSP xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.