Skocz do zawartości

Koteczki i pieseł :D


Rekomendowane odpowiedzi

Samce moga czasem "podsmierdywac", kotki sa czyste :P Tak prababka mawiala, i miala chyba racje (w dziecinstwie mialem kotki w domu). Mowila tez, by polozyc kota facetowi na kolanach i patrzec co sie stanie. Po tym ponoc kobieta miala wiedziec, z jakim typem faceta ma do czynienia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kotka od małego, bo synek przeniósł to się zlitowałem, nie można go było niczego nauczyć. Srał tam gdzie chciał, kobieta się wkurwiała no i kotek skończył w piecu krematoryjnym po uprzednim uśpieniu. Reinkarnacja mu się nie udała. Pewnie w poprzednim życiu też kogoś wkurwiał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samce moga czasem "podsmierdywac", kotki sa czyste :P Tak prababka mawiala, i miala chyba racje (w dziecinstwie mialem kotki w domu). Mowila tez, by polozyc kota facetowi na kolanach i patrzec co sie stanie. Po tym ponoc kobieta miala wiedziec, z jakim typem faceta ma do czynienia ;)

Rozwiń myśl że kot rozpoznaje faceta...

 

Vincent: Następnym razem ostrzeżenie, Wiesz dobrze za co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotki są the best a Ja wole zbierać plusy a Pan syn Adolfa jest na granicy ostrzeżenia ;p heheh:p a psa masz? ja miałam ale umarł na raka :(

Koty są jakie są. Na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, mnie przy najmniej jednego brakuje. Ale to nie mój problem tylko niewiasty. Jeszcze raz zaczniesz mi "panować" to dam klapsa! Adolf jestem!

Pieski dwa: Pudelek toy po mojej mamie, i suka Owczarka niemieckiego, oboje już wiekowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu Adolfa, mysli niestety nie rozwine, bo to tylko tekst ktory prababka rzucila jak bylem malym szczylem.

A za dzieciaka tez mialem sporo zwierzorow, ryby, chomik, papugi faliste, nimfy, dwa psy, kocie samice.. i tyle.

Pamietam jak mnie ten chomik upatolil w palca raz, to machac reka zaczalem a sukin-chomik trzymal sie szczeka i nie chcial cham puscic..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf słowianin?? ciekawa anomalia :) a to lubisz słowiańskie zwierzątka? :D

Adolf zaczęło być wrednym imieniem po 45, przed nastaniem hitlera było to całkiem popularne i lubiane imię. A zwierząt nie rozróżniam na słowianskie i inne, po prostu kocham jakie są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.