Skocz do zawartości

Koteczki i pieseł :D


Rekomendowane odpowiedzi

No czasem tak ale też łobuzy jak nie wiem co ;p miałam kiedyś kotka małego którego porzuciła matka , no i nie było innej opcji jak się nim zaopiekować , to mi wrzeszczał w nocy i co godzinę musiałam karmić :P spania nie było bo wrzeszczał i wrzeszczał ;p a jak podrósł to zjadł mi ładowarkę do laptopa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie  tak :) jak był mały to strasznie brzydki był a jak podrósł to śliczny :) jak koty są małe to takie brzydale ,a jak piesek jest mały to śliczny a potem brzydal ;p dziwna anomalia ;p

Nieprawda, wiadomo że małe jest piękne, zarówno kotki i pieski, ale duże też..dla mnie wszystkie psiaki i kociaki są piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie  tak :) jak był mały to strasznie brzydki był a jak podrósł to śliczny :) jak koty są małe to takie brzydale ,a jak piesek jest mały to śliczny a potem brzydal ;p dziwna anomalia ;p

 

Male kotki brzydale? Raczysz sobie zartowac? Ludzkie dzieciatka to dopiero brzydale!

236m.jpg

Brzydal?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.