Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


Nardin

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem tu przez jeden z felietonów Marka i muszę przyznać, że znalazłem to czego szukałem od dawna, szczególnie jeśli chodzi o laski i (jak to mówi Pikaczu) zabawę procesem :) . Zajebiście, że jest takie miejsce gdzie faceci dają sobie rady jak być coraz lepszym w podrywaniu, związkach czy życiu erotycznym. Tak w ogóle mam 19 lat i nie mam większych problemów z kobietami, ale muszę przyznać, że otworzyliście mi oczy na wiele spraw, które w przyszłości mogły by mnie władować w niezłe gówno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mlodziana na pokładzie, póki co bimbruj szorować pokład, bo ja już można powiedzieć, że robię potrawkę ze starych śledzi i chrząszczy wałęsających się koło beczek z rumem dla kapitana :) Miłego czytania i nie ograniczaj się tylko do tematu kobiet bo wiedza jest dużo rozleglejsza o czym powiedzą tutejsi myśliciele patrzący w błękitne niebo na rozkołysanym statku słuchający krzyku mew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.