Skocz do zawartości

Swietnie przedstawiona interpretacja psychologii kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie zależy od ludzi, nieraz załapie się wspólny język z przypadkowo poznanym nieznajomym i ma się ochotę wykrzyczeć w twarz wiele spraw głębszych, nie wiem co to jest, ale tak to działa. Znaleść pierwiastek, ten rytm zrozumienia z trudnymi ludźmi to jest moje zadanie, to muszę poprawić będąc przy tym asertywnym i nie przytakiwać głupio. To jest konfliktowe. Jak sobie z tym radzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie jestes szczery to wtedy te relacje tez są huja warte bo nie sa oparte na prawdzie, tylko kłamstwie a jak wiadomo na kłamstwie niczego nie zbudujesz  :) Przy najbliższej okazji i tak sie wszystko posypie jak domek z kart :) Jak kolega czy koleżanka obraża sie za prawdę  to znaczy ze to nie koledzy a wampiry, niestety świat i większośc relacji miedzy-ludzkich oparta jest na fałszu i grach dlatego mówienie prawdy w dzisiejszym swiecie jest tak samo odbierane jak to że Heniek z pierdziszewa widział Yeti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy w komunikacji to chleb powszedni wszystkich ludzi. Nie możemy spojrzeć na świat czyimiś oczyma, więc nie wiemy, że ludzie mają dokładnie ten sam problem co my. Tutaj sedno leży gdzie indziej. Obrałeś sobie złe cele. Zrozumienie czasem przychodzi czasem nie, nie mamy nad tym kontroli, więc można to je..ać. Trzeba pracować nad akceptacją siebie i poznaniem siebie. Odrzucić ja społeczne i odkryć na nowo prawdziwe ja. Wtedy automatycznie będzie się działo lepiej intelogencja emocjonalna sama się rozwinie.

Uświadom sobie, ż masz wybór. Możesz męczyć się z trudnymi ludźmi, albo wziąć sprawy swoje ręce i płynnym ruchem ich wszystkich ominąć. Nie mocz się w ich sosie, nie próbuj być zrozumiany. Sam jeśli masz ochotę możesz skupiac się na rozumieniu innych, to się przydaje, bo każdy chce być rozumiany, kiedy dajesz swoje rozumienie to jesteś jak diler, wśród ćpunów :P

Można by było mówić, ale młody jesteś to się wyrobisz. Działaj, lecz nie rozmyślaj. Lepiej iść z łopatą i ten dół wykopać niż leżeć i patrzeć się w sufit. No chyba że rozkmina przed snem :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.