Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem tu nowy, więc jeszcze raz witam wszystkich Samców (zrobiłem to już wcześniej w odpowiednim dziale).

Nie będę owijał w bawełnę. Szukam opowieści, które mogłyby mnie, nas samców zainspirować do zrobienia czegoś wielkiego, zmiany naszego życia na lepsze. Dlatego chciałbym zapytać czy wydarzyło się coś takiego w waszym życiu , co odmieniło je w sposób pozytywny, sprawiło,że odkryliście nowego siebie ? Najbardziej to mnie interesuje. Jeśli nie, to może wiecie, gdzie takie opowieści znaleźć? Najlepiej jakby były one w 100% autentyczne. Polecicie jakiś film, książkę? Możecie przedstawić tutaj taką opowieść jeśli chcecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nie-zmotywowany napisał:

czy wydarzyło się coś takiego w waszym życiu , co odmieniło je w sposób pozytywny, sprawiło,że odkryliście nowego siebie ?

Tak, poznanie mojej dziewczyny. Możecie się śmiać, ale to był przełom w moim życiu.

Ja, samotny, pełen kompleksów, z toksycznym wstydem, DDA, nieśmiały, nadwrażliwy, z traumami z dzieciństwa i nagle znajduję kobietę, która mówi, że mnie kocha.

Nie będę się tutaj rozpisywał, ale nic nie opisze, jak się wtedy czułem. Wreszcie kochany, wreszcie potrzebny.

Poza tym późniejsze kłopoty w związku doprowadziły mnie tutaj i rzuciły na drogę samorozwoju, więc to kolejna przełomowa rzecz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie-zmotywowany

Film "Zapach Kobiety" z Al Pacino, ksiazka "GRA" pana o pseudonimie "STYLE", oczywiscie zainspirowac Ciebie tez moze obowiazkowa KOBIETOPEDIA- ksiazka Marka Kotonskiego (wielu chlopakom otwiera oczy...), dla mnie inspiracja przez pól zycia byla twórczosc muzyczna zespolu Depeche Mode bo na tym sie wychowalem. Poszukaj w sobie pasji, czegos co Ciebie naprawde kreci i pasjonuje. Dla mnie kamieniem milowym w zyciu byla zmiana otoczenia 11 lat temu wyemigrowalem do UK, nowe miejsca, ludzie, otoczenie i praca... To inspiruje, otwiera horyzonty i rozwija. Znalezc musisz wszystko sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.