Skocz do zawartości

Mitasubiszi Lacner 2000 kunia


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam pasjonatów zajmujących się takimi zabawami. Tylko dwa pytania:

1. Dlaczego nikt nie mówi jak krótka jest żywotność tak wysoko obrotowych silników (technologia z F1):P

2. Po co ten wyścig o moc, skoro poza zamkniętym torem nie możesz tego wykorzystać? ( Ogólnie to średnia światowa jest taka, że przy 120 KM zwykły śmiertelnik wykorzystuje tylko do 80% możliwości)

 

Ot, taki mały troll mi się włączył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno temu (chyba w Poznaniu) dawali szanse "cywilom" - przejazdzka McLarenem do setki . Ponoc lekarz musial wpierw ocenic czy mozesz sobie na to pozwolic ;)

He he, jak widziałem rajdy ze środka auta, to nie wiem czy bym nie zwymiotował ze strachu, że nie wspomnę o zesraniu się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dawniej faceci mieli konie i jeśli któryś miał zdrowszego, mocniejszego, zwinniejszego i szybszego to była podnieta z tego, samochód to ówczesny koń.

Lancer 2000 koni 4x4 ma takie pierdolnięcie że zesrasz się z samego przeciążenia hehe i to jest fun, nie ma nudy, robisz to co lubisz - jesteś szczęśliwą świadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej faceci mieli konie i jeśli któryś miał zdrowszego, mocniejszego, zwinniejszego i szybszego to była podnieta ....

 Dario, nic się nie zmieniło od tych czasów. Ja tam mam swojego konia. Zdrowy, mocny, zwinny i jest podnieta :D lol

 

 

A w temacie. 1.8T benzynka@200 kucyków daje dużo satysfakcji w miejskiej 1/4 wersja światła/światła :) W seryjnej budzie.

To co jest fajne, to błyskawiczna komunikacja. Pytający wzrok i już wiesz co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.