Skocz do zawartości

Dotyczy: Zainteresowania kobiet (wydzielone z "My heart is broke")


Rekomendowane odpowiedzi

Mogła po prostu nie przewidzieć skutków decyzji.

 

Jakie branie na litość? Po prostu czuje się skruszona, wstydzi się tego co zrobiła. Bywają i takie przypadki, że świadomość złego uczynku powoduje tak silne wyrzuty sumienia, że niemożność naprawienia błędu powoduje depresję. Tu nie chodzi aby faceta udobruchać, tylko o to, by nie patrzeć mu w oczy, jako lustro, w którym kobieta widzi pogardę do samej siebie.

 

Nic nie biorę. Najwyraźniej żyję  w świecie normalnych kobiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wasze kobiety mają problemy ze stykami. Wypraszam sobie uwagi, że jestesmy kurwami, ja nie jestem więc uwagi "wszystko" "wszystkie" mnie nie dotyczą, a wiec nie genralizujcie!

Bo znowu robicie z siebie pośmiewisko.

Czemu najwiecej o kobietach mają do powiedzenia mężczyźni, którzy się na nich nie znają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś
Odpisuję bo lubię ostrzyć bajerę. A najlepiej się ostrzy na niepokornym materiale.

Używam Cię.

W konkretnym pragmatycznym celu. Rozumujesz?
Jak Ci się taki koncept podoba? Gdzie używam Cię i obracam na wszystkie strony nawet wywracam środkiem na zewnątrz. A Ty nic nie możesz w tej kwestii zrobić, bo coś w środku Ciebie, gdzieś w okolicach brzucha wierci i kłuje, żeby odpisać i mieć ostatnie słowo w dyskusji.

 

"Wasze kobiety" to skrót myślowy od "kobiety, z którymi sie przyjaźnicie/jesteście w związku/znacie się"

Przyjaźń damsko-męska NIE ISTNIEJE. Gdzieś na forum był nawet o tym film wstawiony. Poszukaj sobie. Masz bana na pisanie, ale forum możesz zdaje się czytać. Więc czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.