Skocz do zawartości

Dotyczy: O społecznej segregacji kobiet i mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

hahahha widze że te badania przebiegają etapami ;):D i przerwa, ETAP drugi i przerwa :lol::lol::lol: no tak panowie doktoraci też odpocząć muszą

a kochana Masakra wciąż powraca, ciekawe czy jej się znudzi, czy zmieni taktykę czy też nie podda się dalszym badaniom :lol::lol:

Przyznam, że podkochuję się w Marysi. Ma w sobie coś takiego, że aż się chce ją zakneblować, związać i tego.

Maryś, nie opuszczaj nas, ja cię proszę.

Bez ciebie to forum nabiera kolorów, jesteś niezwykła, jedyna, oryginalna i w ogóle.

Napisz nam proszę coś więcej o sobie.

I bądź.

 

ps.

 

A gdybym tak cię upił i wywiózł głęboko w las też byś wróciła?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe ściemnianie. Jak zwykle trzeba pokazać jakim to jest sie zajebistym facetem, a jakie baby są gorsze. Że niby wasze umiejętności są lepsze niż nasze? gdyby nie bylo kobiet was też by nie było. To jest współprawca.

Moze twoje kolezanki są takie dziwne ze nie potrafią czytać z mamy, ja tam korzystam z map nawet z google maps i wiem gdzie co jest. W mieście się nie gubię, w lesie się nie gubie. Nie wiem, albo twoje kolezanki są jakieś dziwne, albo ja. Bo nie wierzę jak można nie umieć czytac mapy i się w lesie zgubić...

 

Mało mnie obchodzisz. Zarówno Ty, Twoja orientacja w terenie jak i umiejętność czytania mapy. Dałem już temu raz wyraz, więc teraz powiem bardziej dobitnie -  zamilcz jak do mnie mówisz z łaski swej. Paniatno?

 

A i jeszcze jedno - na rany Chrystusa, naucz się używać opcji "cytuj". Wczoraj rodzice komputer sprawili w prezencie?

 

Przepraszam. Cofam swoje słowa. Widzę, że Bloody już przyblokowana, bo tylko lekko poczuła wolność i od razu zaczęła brykać.

Dobra decyzja Brzytwa. Dojdziemy myśle nawet do 15 ostrzeżeń z tą Panią. Najlepsze jest to, że nic a nic jej te bany nie uczą.  :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

". Przynajmniej jestem w stanie sobie przyswoić to, że nie nabijamy posta pod postem i używamy opcji 'cytuj' - jak na białego człowieka przystało"

- Nie nabijam posta pod postem specjalnie. Czasem nie da sie umieścić wszystkiego w jednym komentarzu, pozatym myslałam ze zanim napisze drugi komentarz ktoś zdąży odpisać na poprzedni.

 

"Tak, jak wiem to, że jesteś miauczącym pantofelkiem."

- dobrze wiedzieć, że pantofelki miauczą. Myslałam że jesteście inteligentni, ale niestety. Wystarczy być kobietą i dla was z góry jest przesądzone, że jest głupsza, nie ma racji i że miauczy.

 

"I taki miauczący pantofelek chce z nami, mężczyznami rozmawiać o faktach naocznych i filozofii? Śmiechłę."

- No a nie? Za mną da się rozmawiać o wszystkim, o ile jest się kulturalnym rozmówcą i nie wrzuca sie wszystkich do jednego wora. Ale skoro ty tak wolisz, to z toba nie ma co dyskutować. Może i jestem pantofelkiem, ale i tak ty jesteś na jeszcze wcześniejszym stadium rozwoju niż ja.

 

"Czego naturalnie też nie rozumiesz, co tylko potwierdza fakt, że jesteś miauczącym pantofelkiem"

- Jak mam rozumieć wymyślone z dupy twierdzenia forumowych filozofów? Jeśli dla ciebie naturalne to to, co sam wymyśliłeś, to nie dziw się, że są rzeczy, których nie rozumiem. W końcu zaprzeczają one logice.

 

"Maryś, wiesz dlaczego kobiała ma o jeden zwój mózgowy więcej od kury? Żeby nie srała na podłogę."

- a wiesz czemu męzczyźni też mają o jeden zwój mózgowy więcej od kury? Żeby nie wysiadywali własnych jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że podkochuję się w Marysi. Ma w sobie coś takiego, że aż się chce ją zakneblować, związać i tego.

Maryś, nie opuszczaj nas, ja cię proszę.

Bez ciebie to forum nabiera kolorów, jesteś niezwykła, jedyna, oryginalna i w ogóle.

Napisz nam proszę coś więcej o sobie.

I bądź.

 

ps.

 

A gdybym tak cię upił i wywiózł głęboko w las też byś wróciła?

Nie jestem sado maso by się z nieznajomymi gździć po lesie. Mimo iż tak pięknie posługują się ironią. Ale może inna laska z tego forum będzie chetna. Ewentualnie jakiś forumowy kolega po fachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie nabijam posta pod postem specjalnie. Czasem nie da sie umieścić wszystkiego w jednym komentarzu, pozatym myslałam ze zanim napisze drugi komentarz ktoś zdąży odpisać na poprzedni.

Mnie nie interesuje czy robisz to przypadkiem, czy celowo. Co to znaczy, że się nie da? Chyba chciałaś napisać: "Nie umiem". A że tego nie napisałaś to uznałem że umiesz, tylko 'się nie chce'. I za to jest ban.

Jak zrobisz to ponownie, to poleci następny.

 

 

- dobrze wiedzieć, że pantofelki miauczą. Myslałam że jesteście inteligentni, ale niestety. Wystarczy być kobietą i dla was z góry jest przesądzone, że jest głupsza, nie ma racji i że miauczy.

- No a nie? Za mną da się rozmawiać o wszystkim, o ile jest się kulturalnym rozmówcą i nie wrzuca sie wszystkich do jednego wora. Ale skoro ty tak wolisz, to z toba nie ma co dyskutować. Może i jestem pantofelkiem, ale i tak ty jesteś na jeszcze wcześniejszym stadium rozwoju niż ja. 

- Jak mam rozumieć wymyślone z dupy twierdzenia forumowych filozofów? Jeśli dla ciebie naturalne to to, co sam wymyśliłeś, to nie dziw się, że są rzeczy, których nie rozumiem. W końcu zaprzeczają one logice. 

- a wiesz czemu męzczyźni też mają o jeden zwój mózgowy więcej od kury? Żeby nie wysiadywali własnych jaj.

Pantofelek mi ucieka z szalki Petriego! Szybko!

Co do stadiów rozwoju, to ja przynajmniej podałem sensowne argumenty, a ty nie. Więc moje na wierzchu! Muahahaha (evil laugh).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź post z trollfacem. Tam był argument. Nawet kilka.

I czekam na focię!

Nie jestem sado maso by się z nieznajomymi gździć po lesie. Mimo iż tak pięknie posługują się ironią. Ale może inna laska z tego forum będzie chetna. Ewentualnie jakiś forumowy kolega po fachu ;)

Ale sado-maso w netowych kłótniach to już tak. Luuuuubisz jak cię pejczykiem typu 'ban' jakiś mod albo admin okłada prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź post z trollfacem. Tam był argument. Nawet kilka.

I czekam na focię!

Ale sado-maso w netowych kłótniach to już tak. Luuuuubisz jak cię pejczykiem typu 'ban' jakiś mod albo admin okłada prawda?

Myślałam, że to ty tak lubisz, w końcu to od ciebie dostaję owe bany. Nie ma nic fajnego w blokadzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.