Skocz do zawartości

Dotyczy: Czy kobiety są gorsze? (wydzielony z "Czterdziecha to mit")


Gość NiezalogowanaMasakra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NiezalogowanaMasakra

Nie odpisuj niezalogowanemu gościowi. Zaraz, mniej więcej za 1h jego post jak i Twój lądują w koszu.

 

To jest odezwa do Pani - dopóki się Pani nie zaloguje, będę konsekwentnie usuwał wszystko co Pani wysmaruje! I tak mi dopomóż Bóg. Jest jakaś luka na forum i nie można pozwolić żeby osoby z zewnątrz ją wykorzystywały  :)

 

Dla kobiet poza tym jest rezerwat na naszym forum.

zaraz sie zaloguje, ale najpierw odpowiem. co to jest rezerwat? miejsce wyznaczone, gdzie ja moge pisać? Ale moze ja chce pisać, tu, gdzie sie oczernia płeć kobiecą jako gorszą? Nikt mi nie bedzie mówił, jak mam żyć i gdzie pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie zaloguje, ale najpierw odpowiem. co to jest rezerwat? miejsce wyznaczone, gdzie ja moge pisać? Ale moze ja chce pisać, tu, gdzie sie oczernia płeć kobiecą jako gorszą? Nikt mi nie bedzie mówił, jak mam żyć i gdzie pisac :)

 

 

I po buncie. Posty gościa usunięte.

Kotku, w tym miejscu musisz przestrzegać regulaminu obowiązującego TUTAJ. Inne fora rządzą się swoimi prawami, nasze swoimi. Nie podoba się? Do widzenia. Rozumiemy się?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po buncie. Posty gościa usunięte.

Kotku, w tym miejscu musisz przestrzegać regulaminu obowiązującego TUTAJ. Inne fora rządzą się swoimi prawami, nasze swoimi. Nie podoba się? Do widzenia. Rozumiemy się?

jakimi prawami? że mi kobiecie wolno wypowiadać się tylko w takich miejscach, gdzie kobiety mogą?

Kobiety mogą wypowiadać się, gdzie chcą. To nie islam, mamy (niby) wolny kraj. Z drugiej strony w "rezerwatach" dla kobiet nie moge się wypowiadać na tematy takie, jak ten, a jeśli coś dotyczy np zainteresowań kobiet, to chyba lepiej bedzie, jeśli sama kobieta wypowie sie na ten temat? Bo może sie okazac, że owa niewiasta wyprowadza was z błędu.

Kobiety też ludzie, słuchajmy się nawzajem.

 

Vincent: Leci drugie ostrzeżenie maleńka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakimi prawami? że mi kobiecie wolno wypowiadać się tylko w takich miejscach, gdzie kobiety mogą?

Kobiety mogą wypowiadać się, gdzie chcą. To nie islam, mamy (niby) wolny kraj. Z drugiej strony w "rezerwatach" dla kobiet nie moge się wypowiadać na tematy takie, jak ten, a jeśli coś dotyczy np zainteresowań kobiet, to chyba lepiej bedzie, jeśli sama kobieta wypowie sie na ten temat? Bo może sie okazac, że owa niewiasta wyprowadza was z błędu.

Kobiety też ludzie, słuchajmy się nawzajem.

Popieprzyło ci się kotek. To jest Islam. Nowa, reformowana, modernistyczna, aryjska wersja Islamu.

A ja jestem Nowym Prorokiem :)

Kobiety mają swoje miejsce, w Rezerwacie. Jeśli Panowie chcą zamienić z nimi kilka słów robią to.

Oprócz tego w rezerwacie kobiety mogą dyskutować na dowolne tematy, nie ma ograniczeń (w zasadzie).

Poprzedni Prorok (niechaj błogosławione będzie imię Jego i Słowa, które są dla nas Światłem) nic nie mówił o tym, że kobiety są ludźmi. Ja nie zamierzam go poprawiać.

Po co słuchać kobiet, nie od tego są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakimi prawami? że mi kobiecie wolno wypowiadać się tylko w takich miejscach, gdzie kobiety mogą?

Kobiety mogą wypowiadać się, gdzie chcą. To nie islam, mamy (niby) wolny kraj. Z drugiej strony w "rezerwatach" dla kobiet nie moge się wypowiadać na tematy takie, jak ten, a jeśli coś dotyczy np zainteresowań kobiet, to chyba lepiej bedzie, jeśli sama kobieta wypowie sie na ten temat? Bo może sie okazac, że owa niewiasta wyprowadza was z błędu.

Kobiety też ludzie, słuchajmy się nawzajem.

 

Vincent: Leci drugie ostrzeżenie maleńka...

 

BloodyMassacre,

 

Abstrahując od meritum Twojej wypowiedzi zważ proszę, że to specyficzne forum i rządzi się specyficznymi prawami. Mamy wolność - więc może. Takie są założenia.

Możesz się nie zgadzać co do zasady, to część Twojej wolności i nikt nie zamierza Cię w niej ograniczać, ale chcąc pisać na tym forum - należy je przestrzegać. Zasady to zasady.

Bytność zaczęłaś od buntowniczej, emocjonalnej (a jakże!) wypowiedzi. Niestety to tylko potwierdzenie stereotypów i to tych nie najlepszych o klasycznym damskim zachowaniu i sztampowej reakcji. Wychodzę z założenia, że stać Cię na dużo, dużo więcej - w pozytywnym sensie.

Słuchamy się nawzajem, osobiście zawsze nastawiam ucho i oko na wypowiedzi kobiet bo zwyczajnie jestem ich ciekaw.

 

Przemyśl, zastanów się i podejmij decyzje.

 

Pozdrawiam, S.

 

PS. Wroński, z tą modernistyczną aryjską wersją islamu to, jak pisze młodzież, 'you made my day' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieprzyło ci się kotek. To jest Islam. Nowa, reformowana, modernistyczna, aryjska wersja Islamu.

A ja jestem Nowym Prorokiem :)

Kobiety mają swoje miejsce, w Rezerwacie. Jeśli Panowie chcą zamienić z nimi kilka słów robią to.

Oprócz tego w rezerwacie kobiety mogą dyskutować na dowolne tematy, nie ma ograniczeń (w zasadzie).

Poprzedni Prorok (niechaj błogosławione będzie imię Jego i Słowa, które są dla nas Światłem) nic nie mówił o tym, że kobiety są ludźmi. Ja nie zamierzam go poprawiać.

Po co słuchać kobiet, nie od tego są.

czyzte chamstwo w ostatnim zdaniu.

Byłam w rezerwacie i nie podoba mi sie tam. tematy załozone tak na "odwal sie", wszystko takie stereotypowe, tytuły działow "plotki" itp, że niby tym sie koboety interesują. Na reszcie forum jest motoryzacja, alkohole, czyli cos, o czym lubie dyskutowac. Niestety z powodu głupiej bezpodstawnej selekcji, nie moge sie tam wypowiedzieć.

Pozostaje mi kisić się z innymi pannami, zadowolonymi z tego, że jak głupie kozy mają swoje miejsce do żerowania, zamiast, jak mezczyzni, zobywac swiat. A potem zdziwienie, ze kobiety "głupsze" "maja mniej nobli", skoro faceci przekonani o tym ze nauka jest dla nich, a kuchnia i dzieci dla kobiet, nie pozwalaja kobietom wyjrzeć poza "rezerwat" ktory został dla kobiet zrobiony. W przyrodzie kazda płeć robi co chce, w kulturze "MUSI" robić to co chcą inni. Nieznoszę czegoś takiego.

Czemu nie możecie traktowac mnie jak jednego z was? czyżby moja budowa ciała była jedynym powodem, dla którego ten podział jest?

 

Druga rzecz, jak jest temat "zainteresowania kobiet" to jest on w ogólnym forum, a nie w rezerwacie. Jeśli kboieta chce udowodnić, ze nie ma stereotypowych zainteresowan, typu moda i uroda, jej komentarze beda usunieta, a w rezerwacie temat nie powstanie. Wyglada na to ze kobiety nie powinny miec prawa głosu. Ale one są ludźmi, tak jak wy, wiec powinny mieć.

Na szczescie nikt mi nie zbarania tego forum czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja dotyczy tematu:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1482-czy-kobiety-są-gorsze-wydzielony-z-czterdziecha-to-mit/

 

Zwracam ostatni raz uwagę przed trzecim ostrzeżeniem użytkowniczce BloodyMassacre - czy naprawde nie potrafisz się dostosować do zasad tu panujących? Jesteś w gościach, więc okaż odrobinę szacunku i wyrozumiałości!!! Ile Ty masz lat, że nic do Ciebie nie dociera? Jakie świadectwo swoim zachowaniem wystawiasz swojej płci, której rzekomo nie dajesz oczerniać i chcesz za wszelką cenę bronić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie podobają Ci się zasady gry, to nie bierz w nich udziału. Mi się wiele rzeczy nie podoba na różnych forach, na niejednym mnie zbanowali i wygonili, więc tam nie chodzę i założyłem swoje własne - Ty też możesz. Wystarczy wyłożyć kilka tysięcy, znać kilkaset ludzi którzy Ci ufają i są na poziomie (popracuj za free z dziesięć lat, to też poznasz), oraz wykłócać się z cebulakami, którzy uważają że w Twoim miejscu mogą narzucać swoje zasady.Takie to proste! Do roboty! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w rezerwacie i nie podoba mi sie tam. tematy załozone tak na "odwal sie", wszystko takie stereotypowe, tytuły działow "plotki" itp, że niby tym sie koboety interesują. Na reszcie forum jest motoryzacja, alkohole, czyli cos, o czym lubie dyskutowac. Niestety z powodu głupiej bezpodstawnej selekcji, nie moge sie tam wypowiedzieć.

 

Cóż za problem stworzyć nowy temat w rezerwacie z przedrostkiem np. "dotyczy", odnoszący się do wybranego zagadnienia z męskiej części forum? Przed chwilą ja osobiście dokonałem takiego zabiegu. Pomyśl! Samodzielnie! Warto! Czasami ta inwestycja się zwraca z nawiązką!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten tekst że my laski z forum jesteśmy jak głupie kozy , to za kudły wytargać , to że tobie coś nie pasi ,to twój problem. Nie podoba się to zbieraj laleczki i papa .

tobie jak widze pasuje, że ktoś ciebie pod pantofla wrzuca i dyryguje kiedy i gdzie masz prawo się odezwać :) Może to taki fetysz bycia zdominowaną. Ja taka nie jestem, nie daję sobie w kaszę dmuchać i traktować jak popychadło tylko dlatego że jestem kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie jak widze pasuje, że ktoś ciebie pod pantofla wrzuca i dyryguje kiedy i gdzie masz prawo się odezwać :) Może to taki fetysz bycia zdominowaną. Ja taka nie jestem, nie daję sobie w kaszę dmuchać i traktować jak popychadło tylko dlatego że jestem kobietą.

"Ja taka nie jestem" nie jestem nie jestem jestem jestem jestem

nie mysl teraz o sexie :D

takie tam terefere z parapsychopatologi%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę lalunie to jesteście wy :)

Takie typowe kobiety.

Z tym mi się kojarzy lalunia, z typową kobietą.

A ja nia nie jestem.

Forum dla facetów, i to już powód zeby kobiety przeganiać. A co my sie jakoś od facetów różnimy, żeby kobiety miały swoje miejsce na forum, i jeszcze były obrzydliwie nazywane "samicami" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taka nie jestem, nie daję sobie w kaszę dmuchać i traktować jak popychadło tylko dlatego że jestem kobietą.

 

Tak, tak, tak...silna, niezależna, wyzwolona, nie dająca sobie wejść na głowę, zbuntowana i inne takie pseudofeministyczne bzdety z zakresu współcznesnej, postępowej nowomowy.

 

Dobranoc. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym złego? Są meżczyźni, którzy nie chcą sie wiązać z kobietami, bo są "niezależni" itp. Ja mogę się związać, ale również nie pozwole facetowi sobą dyrygować. Czy to jest takie dziwne i złe? Czy złe jest to, że na tyle siebie szanuję, że nie pozwalam traktować siebie źle, jak jakieś chore dziecko, któremu wszystko trzeba pokazać, za rączkę prowadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Nie_za_leż_ność.

Szczególnie powyżej 30 roku życia ...

Kawalerka, kot ładujący do kuwety i rzygający bezoarami na dywan, butelka wina co piątek i coraz dłuższa bateria kremów przeciwzmarszczkowych w łazience.

Ot takie zderzenie ideałów 'niezależnej, nowoczesnej kobiety' jakie się ma w wieku 20+ a późniejszą prozą życia.

 

I nie ja, jako mężczyzna, to podkreślam. A kobiet w takiej sytuacji trochę znam. 'Silnych, niezależnych, przebojowych" przeterminowanych trzydzestek z kawalerką, kotem i ... pustką.

 

http://malvina-pe.pl/post/318-jak-nie-zostac-stara-panna   Autorka kobieta -  o kobietach dla kobiet.

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się w ogóle być niezależnym? Czy jak idę do sklepu i kupuję kabanosy od sprzedawcy to jestem od niego niezależny? Człowiek może być niezależny jedynie w lesie. 

 

Dobrze, że jest rozdział na tym forum, mężczyźni omawiają swoje sprawy, a kobiety swoje.

http://media.wpolityce.pl/cache/a0/2e/a02e6d9bd202d905c5f422050b74716d.jpga02e6d9bd202d905c5f422050b74716d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.