Skocz do zawartości

Witam wiarę


TestosteroneBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiarę. Jestem z Trójmiasta i mam 20 lat. Od jakiegos czasu interesowałem się tematyką mgtow, red pill i innymi sprawami, pare miesiecy temu odkrylem ze chyba jedyną stroną w polskim internecie która porusza takie tematy to właśnie samcze runo :) wiec zaciekawiony po przeczytanu kilkunastu felietonów przywędrowałem tutaj. Nie było ze mna tak zle jak z wiekszoscia moich rowiesnikow albo starszych z rodziny etc pod wzgledem kobiet i podejscia do samorealizacji, nie wiem z czego to wynika czy z jakiegos szóstego zmysłu czy dlatego ze troche mnie podwórko wychowało... mimo ze byłem wychowany przez samotną matkę co jak wiadomo jest katastrofą dla młodego chłopca ale jakoś sobie poradziłem, ćwiczenia boks mma siłownia od długiego czasu tez w tym pomogło napewno. Prawdopodobnie powinnienem dziękować zbiegowi okoliczności ze trafiłem na te tematy w takim młodym wieku, na tą niewygodną prawdę i ominie mnie bardzo wiele nieprzyjemności... patrząc juz z perspektywy posiadania jakiejś tam wiedzy na temat stosunków mesko-damskich widze ile moich znajomych i z rodziny jest pod pantoflem.. a raczej to słabo powiedzane ze to tylko pantofel.

 

To tyle tytułem powitania, mam nadzieje ze zagoszcze tu na dłużej :) miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.