Skocz do zawartości

Kto oglądał debatę?


Rekomendowane odpowiedzi

Mój dziadek ma zwyczaj wieszać u siebie w pokoju zdjęcia piastujących stanowisko prezydenta i premiera, pośrodku zaś zawieszony jest krzyż. Gdy zapytałem go kiedyś dlaczego tak robi odpowiedział: Jezus Chrystus został ukrzyżowany między dwoma łotrami  :lol:

 

Chyba sam powinienem spuścić i nie z tonu, bo patrząc jak mówi Madzia to widziałem tylko te usta i wizualizowałem je w głowie na moim.... ale nie dokończę, bo jeszcze im coś się w komputerach poprzestawia albo źle wydrukuje i ona zostanie prezydentem, a wtedy mogę być ścigany za jakąś zniewagę wag... głowy państwa  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem się poglądami na http://www.latarnikwyborczy.pl/ - fajna sprawa.

 

I wyszło mi, że w 73% mam identyczne poglądy jak Kukiz. Najmniej bo po 44% - Bronisław Komorowski i Andrzej Duda.

Miałem nie iść na wybory - tradycyjnie, ale chyba ruszę z posad bryłę świata i ... pójdę.

Choć to i tak nic nie zmieni...

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło najwyżej 78% dla Janusza Korwina Mikke, a najmniej, bo 43% dla Magdaleny Ogórek.

 

Heh, Vincent - zważywszy na deklarowane przez Ciebie poglądy - jakoś mnie ten wynik nie dziwi :D

 

Pani Ogórek - cóż, ogłoszę herezję i prawie schizmę - marzy mi się MĄDRA, ŁADNA I REPREZENTACYJNA KOBIETA jako prezydent Polski. Pani Ogórek ma w miarę prezencję, niestety gdy otwiera te kusząco duże usta - cały bonus za prezencję Boruta z Rokitą w diabły biorą. Pomijam kwestie ideologiczne.

 

Polityką gardzę. Po alkoholu jak ktoś zaczyna próbować ze mną dyskutować o polityce to dostaje w reakcji zwrotnej ode mnie minę nr 3 Defekującego Kota z Zatwardzeniem i tyle, jak jest upierdliwie niekumaty - również stosowny przekaz werbalny.

Dość się napatrzyłem moich Szacownych Protoplastów w Linii Męskiej namiętnie i żarliwie kłócących się z telewizorem ;) Żal zdrowia, nerwów i boskiej cząstki w nas zwanej potocznie energią.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Vincent - zważywszy na deklarowane przez Ciebie poglądy - jakoś mnie ten wynik nie dziwi :D

 

Widzę, że zdążyłeś mnie już trochę poznać. :D

Tak, jestem nienawidzącym socjalizmu wolnorynkowcem. Choć za JKM osobiście nie przepadam, pomimo że w fundamentalnych kwestiach mamy takie same zdanie, ale on większość swoich idei przekopiował od Miltona Freidmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.