Skocz do zawartości

Kobieca logika ....


Gość Pan Kleks

Rekomendowane odpowiedzi

Smutne nie to że tak jest tylko to, że my faceci nie chcemy tego widzieć. Ja zmarnowałem sobie kurwa ładnych kilka lat życia bo myślałem o kobietach w nie wiadomo jakich superlatywach. Dopatrywałem się samego dobra i łagodności. Bałem się ich skrzywdzić i urazić. A to wszystko gówno. Baba to układ, który reaguje na proste sygnały: siła, wygląd, agresja, pewność siebie, dowcip i pieniądze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli to że znaczna większość kobiet nie chce stać się ludźmi. Pozwalają żeby instynkty przejmowały nad nimi kontrolę, pozostają dziećmi które nie chcą odpowiedzialności. 

Nasi przodkowie doskonale to wiedzieli, więc zakładali samicom chomąto i orali nimi pole :D. Tylko ostatnio komuś wpływowemu pojebało się że kobitka może chcieć wolności, decydowania za siebie i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam mój przypadek.
Laska zerwała ze man całkowicie kontakt po prostu urwałą na raz na dniach wyszło że nie jest gotowa na jakieś zobowiazania itd. Wiec żeby nie marnować mojego czasu zerwałą kontakt i zdaje sobie sprawe że chciał wyjjść ale na suke albo na idiotkę 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli to że znaczna większość kobiet nie chce stać się ludźmi. Pozwalają żeby instynkty przejmowały nad nimi kontrolę, pozostają dziećmi które nie chcą odpowiedzialności. 

No niestety ale błąd.

To nie jest tak, że one nie chcą.

ONE NIE MOGĄ - BO TAK SĄ ZAPROGRAMOWANE PRZEZ BIOLOGIĘ. I NA NIC NIE POZWALAJĄ - BO NIE MOGĄ. AMEN.

Albo przyjmujesz to na klatę jak mężczyzna, albo chowasz do nich urazę, że są jakie są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli to że znaczna większość kobiet nie chce stać się ludźmi. Pozwalają żeby instynkty przejmowały nad nimi kontrolę, pozostają dziećmi które nie chcą odpowiedzialności. 

 

Ty myślisz, że one nie chcą i są nie dobre. Nieprawa - im jest dużo wygodniej tak jak jest. Byłyby głupie gdyby chciały to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ok opłaca im się pozostawać takimi, ale jakoś nie przekonuje mnie ,że nie mogą. Samiec też nie powinien mieć kontroli nad własnym popędem (wg działania natury), a jakoś da się takie cudo osiągnąć. Po prostu im się nie chce, a to duża różnica. Jeżeli przyjmiemy że NIE MOGĄ to tym samym zwalniamy je z poczucia odpowiedzialności za swoje działania, a to już tworzy patologię... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako konkluzję można potraktować:

 

 

I tu zmierzamy, logicznie, do odbierania praw kobietom, z powodu niemożności samostanowienia.

 

Z innej strony patrząc:

Chodzi jedynie o, sukces reprodukcyjny.

W którym logiczna i samodzielna kobieta nie przekaże swoich genów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzieś trzeba ustawić granicę. To żeby kobieta nie mogła głosować ani sprawować stanowisk związanych z zarządzaniem to jest już oczywistością. Tyle że jak w takim razie sądzić kobietę o np. zabójstwo skoro zakładamy że nie kontroluje nad swoimi emocjami ? Traktować ją po całości jak zwierzę i dominować w każdy możliwy sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kootas, co do tego samostanowienia, to znaczna część mężczyzn jest jak Pazura w tym filmiku - zaczarowani wizją 'żonki' i skody z salonu w gazie. Oni też nie są samodzielni, bo jadą na ogólnospołecznych wzorcach postępowania.
Takich jak Linda z tego filmu jest dosłownie garstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa - temu nie zaprzeczę. Większość mężczyzn w chwili obecnej jest na takim samym poziomie świadomości jak kobiety, z tym że to one mają uprzywilejowaną pozycję w społeczeństwie. To że nie chcą jest bardzo dobrze uzasadnione, ale czy nie mogą ? Jak dla mnie to mogą wszystko, z tym że potrzebują silnej motywacji np. strachu przed odrzuceniem. Jeżeli samcy zaczną wychodzić z matrixa to prędzej czy później kobitki się dostosują tak jak robiły to zawsze. Narzekam głównie na kobiety, bo to one mają tak destrukcyjną naturę,przeciętnemu facetowi nie chce się kombinować, manipulować, niszczyć innej osoby. Facet który jest zaprogramowany jest w normalnych sytuacjach 10 razy mniej groźny niż kobieta, dlatego głównie na jej zachowania trzeba zwracać uwagę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na kobiały narzekać. Toć one bezwolne jak drony, czy inne roboty.
Możliwe, że z czasem Ci przejdzie to narzekanie. Bo tak po prawdzie oprócz działania w swoim otoczeniu - i to działania głównie dotyczącego Ciebie - nie masz zbyt wiele opcji. Świata nie zbawisz. A nawet jakby, to większość osób za to zbwaienie miałaby ochotę oberwać Ci łeb, bo zburzyłbyć tym czynem ich matrix.
Mieć świadomość, robić swoje i nie pozwalać na niszczenie swojej osoby. To tak w dużym skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej chcę wierzyć że mogę dziewczyny traktować lepiej niż zwierzęta i dalej mieć ich szacunek. Może przejdzie mi z czasem :D.. Kurwa, tego chyba jednak nie da się pogodzić - poruchać i szanować kobitę, jeżeli szacunek przyjmuje jako objaw słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej chcę wierzyć że mogę dziewczyny traktować lepiej niż zwierzęta i dalej mieć ich szacunek. Może przejdzie mi z czasem :D.. Kurwa, tego chyba jednak nie da się pogodzić - poruchać i szanować kobitę, jeżeli szacunek przyjmuje jako objaw słabości.

Tak na logikę to możne ewentualnie szanować jedną a ruchać inną. Np. szanujesz czcigodne staruszki (o ile nie wchodzą pod nogi) a pieprzysz inne.

Ale ciężko mi się dzisiaj myśli więc mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba cytat z genialnego standupu Jim Jefferies'a :D Gościu ma genialne występy o związkach itp. https://www.youtube.com/watch?v=uG2PyQ09VR8.

Chyba mam osobiście jakieś bariery żeby po prostu jebać i się nie przejmować że traktuję dziewoję jak szmatę. Kurwa, koniecznie muszę to zmienić. Zbyt duże zyski przy małym nakładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba cytat z genialnego standupu Jim Jefferies'a  :D Gościu ma genialne występy o związkach itp. https://www.youtube.com/watch?v=uG2PyQ09VR8.

Chyba mam osobiście jakieś bariery żeby po prostu jebać i się nie przejmować że traktuję dziewoję jak szmatę. Kurwa, koniecznie muszę to zmienić. Zbyt duże zyski przy małym nakładzie :)

 

Zmień nastawienie. Nie uważaj, że traktujesz ją jak szmatę. Każdy czuje potrzebę seksu o ile jest w miarę zdrowy.

 

Po prostu musisz zrozumieć, że pójście do łóżka nie wiąże się z "braniem odpowiedzialności za NAS" w szeroko rozumianym pojęciu. Czujesz potrzebę po seksie myślenia "MY" a to jest błąd. Jesteś TY i ONA. To jest najtrudniejsze do zrozumienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień nastawienie. Nie uważaj, że traktujesz ją jak szmatę. Każdy czuje potrzebę seksu o ile jest w miarę zdrowy.

 

Po prostu musisz zrozumieć, że pójście do łóżka nie wiąże się z "braniem odpowiedzialności za NAS" w szeroko rozumianym pojęciu. Czujesz potrzebę po seksie myślenia "MY" a to jest błąd. Jesteś TY i ONA. To jest najtrudniejsze do zrozumienia.

 

No, no no! Arox! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może uzupełnię wypowiedź. Mój poprzedni post możecie potraktować jako typowo napisany pod wpływem emocji. Wkurwia mnie ostatnio sytuacja w szkole, narobiłem trochę syfu zanim w pełni się ogarnąłem i mam teraz zjebane relacje z dziewczynami. Najgorsze jest to że mieszkam w małym mieście i dopiero zaczynają się pierwsze związki, a ja chcąc luźnej relacji w moim wieku no cóż... Obiłem się parę o scianę i stąd ten wkurw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.