Skocz do zawartości

Temat legenda: Wymarzony ON!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Ponieważ nic tak nie poprawia humoru (przynajmniej mi) pijąc kawę jak czytanie kreatywnej twórczości kobiet, wrzucam ten temacik. Czy to w portalach społecznościowych czy randkowych, 90% kobiet nie potrafi napisać samodzielnie i sensownie choć 2 zdań sobie. A świadczy to już samo o sobie. Temat wrzucam do Rezerwatu, ponieważ samiczki zapewne wzbogacą folklor i kolory wypowiedzi :D Tak więc wklejajcie perełki i komentujcie :) Proszę bez linków, które mogły by atakować lub szkalować godność osobistą!

 

Coś od siebie:

 

Jak elegancko godzić sprzeczności :lol: Nie wiem jak Wy, ale ja mam banana na twarzy jak czytam coś takiego :D

 

O mnie:

Spontaniczna , romantyczna.
Lubię ludzi mądrych , odpowiedzialnych z odrobiną szaleństwa.
Mój wymarzony partner
Osobowość:
czuły, dowcipny, dumny, nieokiełznany, romantyczny, rozrywkowy, spontaniczny, szczodry, towarzyski, zrównoważony, uparty, wymagający, ugodowy

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam to coś takiego i muszę Ci Saint napisać, że co do wymagań cech osobowościowych ta kobieta, która takich cech szuka u partnera, to z najdzie tu na forum u wielu Panów. Wy Panowie sprostacie, spokojnie bez spinania się, dacie radę :). Także jej wymagania nie są wyimaginowane. Musze tę kobietę odnaleźć i skierować na to forum :D

 

Saint, jak najbardziej Ciebie w te ramy oczekiwań można oprawić i polecać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z brzegu na popularnym portalu:

 

O mnie

hejka mam na imie xxxxx mam 30 lat jestem osoba ciepla mila lubie poznawac inne osoby jak trzeba to tez pomoge tagze szczera nie lubie klamstwa obludy
Interesują mnie
szukam milego sympatycznego szczerego uczciwego faceta tak do 36 lat wazna jest dla mnie uczciwosc a nie lubie jak ktos jest falszywy
 
Inny:

 

O mnie
Kobieta pragnąca uwagi i ciepła mężczyzny, mała i skromna istotka :)
Interesują mnie
Poszukuję faceta, wolnego od rodzinnych obowiązków, braku własnej rodziny i innych odwracających uwagę od mojej osoby, marzy mi się mężczyzna wysoki i dobrze , bez przesady zbudowany z nienagannymi manierami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O mnie:

Pisząc to, nie chciałam małpować koleżanki. Odrobina kreatywności z mojej strony.

 

Spontaniczna 

Zaskoczę Cię nową parą butów, sukienek, wypadem na imprezę z koleżankami, a Ty przyjedź po mnie... Nie licz na:

- spontaniczny seks

-pomysł wyjścia gdzieś, np do teatru, bo jest nudno

-na wyjazd gdzieś tak nagle, bo muszę się przygotować

-jakieś pomysły bardziej ambitne

 

romantyczna.

Zachód słońca? tak, ale tylko przez chwilkę, bo potem to już nuuuuda... No i nie zapomnij o komediach, bo one są takie romantyczne!

 

Lubię:

ludzi mądrych,

Tytuł mgr czy dr oczywiście, że mile widziany. Raz, że mogę pochwalić się przed koleżankami, dwa- jest szansa, że za jakiś czas będę jeździć nowym autem. Niech zielenieją z zazdrości!

Broń Cię panie Boże, byś wspominał o Wańkowiczu, Tolle czy o Kotońskim!!! Tematy zakazane!

 

odpowiedzialnych

No a kto przyniesie pieniążki do domu Misiu? Przecież trzeba kupić czwarta parę butów dla dziecka czy dla mnie a nie na basen lub wypad w góry.

 

z odrobiną szaleństwa.

no może mi się oświadczyć w fajny sposób, ale nic więcej.

 

 

Mój wymarzony partner\

Bo któż go nie ma :P

Osobowość:

No przecież nie napiszę wprost, że ma zarabiać kokosy! Nie jestem materialistką!

 

czuły,

Żeby przytulił podczas komedii

dowcipny,

Żeby dobrze wypadł przed koleżankami i mi go zazdrościły. Nie zawsze muszę rozumieć żartów, ale śmiech to zdrowie

dumny, nieokiełznany

Nie wiem co chcę przez to powiedzieć, ale ładnie brzmi!

romantyczny,

Czasem może się wzruszyć przy komedii no i zaręczyny, by nie były jak wszystkich!

rozrywkowy

No niech będzie to kino, czy klub. Trza na fejsiku pokazać, że nie siedzi się w domu!

spontaniczny, szczodry,

Chyba już wspominałam o butach i nie tylko...

towarzyski

Pod warunkiem, że ma bogatych znajomych, z którymi można dodać sobie fejmu na fejsie

zrównoważony,

Piwko, komp, telewizor i na wakacje nad  morze. Oczywiście passat w tedeiku i żadnych motocykli czy innych głupot!

uparty, wymagający,

Hę?! Zawsze to coś więcej w wymaganiach!

ugodowy

Żeby kupował kwiatki i zrobił remont no i nie miał pretensji o brak seksu!

 

 

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać przy kawce! :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

A propos Tolle'go:

 

1. Przesłuchałem na Youtube parę jego wykładów - świetne.

2. Pan Tolle ma żonę Kim Eng. Człowiek uważany za jeden z największych autorytetów duchowych na ziemi ma żonę.

3. Jego zona jest Azjatka. Znam kilku facetów z zonami z krajów azjatyckich i bardzo je chwalą. Moze Polki wysłać grupowo na jakieś kursy ;)?

 

A w ogłoszeniu mi się spodobało zestawienie  > uparty - ugodowy <   taaaa.... :lol:

 

Pozdrawiam,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Tolle'go:

 

1. Przesłuchałem na Youtube parę jego wykładów - świetne.

2. Pan Tolle ma żonę Kim Eng. Człowiek uważany za jeden z największych autorytetów duchowych na ziemi ma żonę.

3. Jego zona jest Azjatka. Znam kilku facetów z zonami z krajów azjatyckich i bardzo je chwalą. Moze Polki wysłać grupowo na jakieś kursy ;)?

 

A w ogłoszeniu mi się spodobało zestawienie  > uparty - ugodowy <   taaaa.... :lol:

 

Pozdrawiam,

Ja tam Tollemu życze Alles Gute ale czy ona nie poleciała na jego sławę? Na Lennona też poleciała Azjatka, a przecież żadna z niej artystka, życie bywa przewrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zrównoważony - a jednak spontaniczny i nieokiełznany

romantyczny, a jednak twardy. To jest ta największa sprzeczność, na którą większość z nas się nabierała - i kobiety też w to wierzą

Chyba że romantyzm - kupowanie kwiatków, pierscionkow, butów, fajne zaręczyny

 

Ogólnie jak zawsze. Pantofelek z kasą, najlepiej do tego dobrze wyglądający, czasem bad boyowaty coby nudno nie było :D

 

A i jeszcze tamta co pisała że wymagający, a jednak ugodowy. Czyli jak nie będzie seksu to ma się zgodzić, ale jak tu wymagać gdy się zgadza na to co ona chce... hm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie tego nie rozumiecie. ;)  To zależy od sytuacji, chwili. :D:huh::wub::angry::lol:

Można by pomyśleć, że kobiety szukają w mężczyźnie kobiety :P

 

Taakkk.... Zgrzyt.......zgrzyt........zgrzyt...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

3. Jego zona jest Azjatka. Znam kilku facetów z zonami z krajów azjatyckich i bardzo je chwalą. Moze Polki wysłać grupowo na jakieś kursy ;)?

 

A w ogłoszeniu mi się spodobało zestawienie  > uparty - ugodowy <   taaaa.... :lol:

 

Pozdrawiam,

 

Kursy nic nie dadzą. Po prostu brać Azjatki - inna kultura ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.