Skocz do zawartości

Zdrowy związek oczami kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Co ja zauważyłam, nie wiem czy Wam to potwierdza się. Mówienie od razu wprost  w nowym związku, otwarcie i z świętym spokojem w sobie, jak życzycie sobie aby Wasz związek wyglądał. Przedstawienie swoich oczekiwań, wymagań, standardów, zasad jak ma związek z Wami wyglądać, funkcjonować. Nie czekanie ąż coś się wydarzy, sytuacja, która wywołuje określona przez Was  postawę, tylko już na samym wstępie zaistniałego związku albo przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 ostatnie posty to do tematu o Shit testach, bo offtop się robi.

 

Słoneczna niedziela, zluzuj stringi Pokorna:D Siadaj na rower i w teren. Ja dziś zrobiłem 21km, czysta przyjemność :)

 

Przecież rzeczowo odpowiedziałem :D

 

Ale..... idąc tym tropem, to cholera wychodzi na to, że ja też nie jestem wolny od tej wady wobec kobiet :lol: Zawsze testuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom bardzo dużo, a to że żyją w nie tak stresujących związkach jak my. Ze stresowane mogą być jak ja pojawię się :D. Z wiadomych celów ja i ślimak to nie udana relacja (oczywiście dla ślimaka) :ph34r:.

Drogie Panie zwracam się do Was przede wszystkim, bo tak na prawdę to od nas zależy czy w naszych związkach jest spokój. Wszędzie jest o emocjach, wbrew pozorom kobity bez nich też może funkcjonować związek.

Nie oczekujcie, nie wymagajcie, że bez przerwy mężczyźni mają Was zdobywać, zaskakiwać non stop oczarowywać, kokietować. Z takim nastawieniem i oczekiwaniami wobec mężczyzny, to się prędzej wykończy i z Wami pożegna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.