Skocz do zawartości

Komplement od byłego.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką sentencję i dobrze ona brzmi w towarzystwie. 

 

Po pierwsze: żonie zawsze trzeba mówić prawdę 

Po drugie: tanie komplementy można prawić jednorazowym ździrom w wiadomym celu 

Po trzecie: osoba, która lubi nieuzasadnione komplementy, to osoba próżna, czyli pustak. Ergo walenie takich jest obrazą dla danej osoby. 

 

Lubie to obruszenie w damskiej części towarzystwa i ten tępy wyraz twarzy jak to sobie analizują po kolei. Swąd palonej izolacji styków czuć nieźle. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Jakby była odwrotna sytuacja, czyli chłop promieniał szczęściem bo była go skomplementowała na ulicy, to przecież ona by zrobiła drakę stulecia łącznie z mordobiciem że ją zranił itd.

Tak to właśnie działa, byłem kiedyś w klubie na piwie z moją byłą już koleżanką, oko mi uciekało dyskretnie na inne samice. Na drugi dzień, dzwoni z pretensjami, że jestem "chuj, skurwysyn i ruchacz, wszystkie byś ruchał" :D. Foch przez cały dzień, a popołudniu już się łasiła. Poszedłem z nią na wesele i wprost przy stole odpala, ale tamten to przystojny, och, ach, uganiałam się za nim kiedyś, ja na to "faktycznie tak przystojny, że sam by go zerżnął" mina bezcenna. ;)

 

W swoim zachowaniu nic złego nie widziała, ale, że ja sobie oko zawiesiłem to już nie za bardzo. 

 

Dużo mnie kosztuje odbijanie tych piłeczek, męczy to. Podwójne standardy też i nie przetłumaczysz za nic. 

49 minut temu, lxdead napisał:

Jeszcze trochę i chyba zleje to wszystko i po prostu zacznę żyć w celibacie.

Na dłuższą metę to chyba nie wytrzymasz. Szczególnie w nofapie. :D

 

Nie wiem jak to odbić, może "pośladki Ci ostatnio trochę opadły". Chociaż @Brat Jan dobrze kombinuje. 

 

Nie tragizowałbym z tego za bardzo, a obserwował co się będzie dalej działo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.