Skocz do zawartości

Kampania społeczna: "Nie odkładaj macierzyństwa na potem".


poduszka

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu, a co myślisz, że facet w korpo pracujący ma czas na kobiety? Ze nie pije i nie pali bo jest zestresowany? Że nie ma zjebanego gara?

Wszystko ma skutki uboczne, ale żeby tak jechać stereotypami?

Za dużo się naoglądałeś filmów o korporacjach...

The man

Możesz mnie nie lubić z byle gówna, tylko dlatego, że jestem samicą.

Ale nie zabraniaj innym rozmawiać ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata czasu bo?

Jedziesz stereotypami i ślepą nienawiścią do wszelakich bab i zamiast zagłębić się w dyskusję ze mną, żeby chociaż się czegoś dowiedzieć, to piszesz, że strata czasu.

A zapewniam, że dyskusja ze mna nie jest żadną stratą czasu.

Ale trzeba chcieć dyskutować, a nie ucinac w połowie mysląc że "aa to samica, wiem jak to będzie i wiem jak to sie skonczy to nie bede znia dyskutował bo wszystkie samice sa takie same..."

A wcale tak nie jest.

BTW dlaczego wy czytac nie umiecie?

Nie napisałm że WSZYSCY faceci są chorzy i WSZYSTKIE kobiety są dobre (o pracujących w korpo mowa)

Tylko że to że kobieta pracuje w korpo nie znaczy, że jest taka jak mówisz (może taka być ale i taka nie być, to zalezy od osoby, a nie od płci)

I zauważyłam że piszesz to tak jakby takie zjebanie gara dotyczyło tylko kobiet a facetów nie wiec napisałam, ze u facetów też sie zdarza.

Bo to zalezy od osoby nie od płci.

I potem ty odwracasz kota ogonem, jakobym kobiety chwaliła a mężczyzn obrażała.

A to tylko twoja niczym nie poparta opinia.

Wasz problem polega na tym że NIE POTRAFICIE CZYTAĆ/SŁUCHAĆ tego co kobieta ma wam do powiedzenia (bo i tak "szkoda czasu) i potem przekręcacie wypowiedzi na takie, żeby wam było wygodniej na ich podstawie potwierdzić wasze przypuszczenia na temat kobiet.

Wyssane z palca przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata czasu bo?

Jedziesz stereotypami i ślepą nienawiścią do wszelakich bab i zamiast zagłębić się w dyskusję ze mną, żeby chociaż się czegoś dowiedzieć, to piszesz, że strata czasu.

A zapewniam, że dyskusja ze mna nie jest żadną stratą czasu.

Ale trzeba chcieć dyskutować, a nie ucinac w połowie mysląc że "aa to samica, wiem jak to będzie i wiem jak to sie skonczy to nie bede znia dyskutował bo wszystkie samice sa takie same..."

A wcale tak nie jest.

miał miał.co mi byś ugotowała?%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata czasu bo?

Jedziesz stereotypami i ślepą nienawiścią do wszelakich bab i zamiast zagłębić się w dyskusję ze mną, żeby chociaż się czegoś dowiedzieć, to piszesz, że strata czasu.

A zapewniam, że dyskusja ze mna nie jest żadną stratą czasu.

Ale trzeba chcieć dyskutować, a nie ucinac w połowie mysląc że "aa to samica, wiem jak to będzie i wiem jak to sie skonczy to nie bede znia dyskutował bo wszystkie samice sa takie same..."

A wcale tak nie jest.

 

NIc nie rozumiesz a to nie moje zmartwienie by ci cokolwiek tlumaczyc - jestes tylko strata czasu. Mam ciekawsze rzeczy do roboty - ide teraz na rolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.