Skocz do zawartości

Kampania społeczna: "Nie odkładaj macierzyństwa na potem".


poduszka

Rekomendowane odpowiedzi

Inni też bluźnią.

Inni też piszą niekiedy chamskie teksty.

Każdy ma inne poglądy.

Jesteśmy w rezerwacie DLA KOBIET.

A tu prosze, grozi mi wywalenie

I nawet nie wiem za co.

A gdy pytam, zostaję zmieszana z glebą i nadal pozostaje bez odpowiedzi.

A Adolf widać najwięcej rozumie, tylko czemu nie kwapi się z odpowiedzią?

Czego nie rozumiem? Że powinno sie szanować rozmówcę, i że ma się prawo mieć różne poglądy?

Myślę że przyczyna jest moja płeć połączona ze "zbytnim fikaniem" - po prostu panowie nie lubią jak kobieta za dużo sobie pozwala w ich towarzystwie. Facet może, ale kobieta nie. To obraza dla ich dumy.

Jeśli nie mam racji czemu nikt mnie nie uświadomi, tylko co najwyżej oleje bądź wyśmieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BloodyMassacre przeczytaj przede wszystkim całe Samcze Runo, Eco Ego, wszystkie tematy na forum w działach Męskie i niegrzeczne sprawy, Relacje, Rezerwat to tak na początek.

 

Uświadamiają raz a konkretnie i jednogłośnie co do kobiet. Co do siebie Panowie raczej są dyplomatyczne milczący, taka specyfika tego forum i temu się nie dziw.

 

Maksyma stara jak świat i zawsze będzie aktualna jeśli chodzi o kobiety:

 

"Dama w salonie, kucharka w kuchni, dziwka w łóżku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni też bluźnią.

Inni też piszą niekiedy chamskie teksty.

Każdy ma inne poglądy.

Jesteśmy w rezerwacie DLA KOBIET.

A tu prosze, grozi mi wywalenie

I nawet nie wiem za co.

A gdy pytam, zostaję zmieszana z glebą i nadal pozostaje bez odpowiedzi.

A Adolf widać najwięcej rozumie, tylko czemu nie kwapi się z odpowiedzią?

Czego nie rozumiem? Że powinno sie szanować rozmówcę, i że ma się prawo mieć różne poglądy?

Myślę że przyczyna jest moja płeć połączona ze "zbytnim fikaniem" - po prostu panowie nie lubią jak kobieta za dużo sobie pozwala w ich towarzystwie. Facet może, ale kobieta nie. To obraza dla ich dumy.

Jeśli nie mam racji czemu nikt mnie nie uświadomi, tylko co najwyżej oleje bądź wyśmieje?

 

A ty na serio się tym przejmusz co piszą ci przez neta ludzie, których nawet na oczy nie widziałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie szkoda trochę, że w rezerwacie większość tematów sprowadza się finalnie do przepychanek słownych między Bloody i panami... Nie żebym krytykowała moderatorów, ale na niejednym forum takie sytuacje skończyłyby się banami dla dwóch stron. Ale to już nie moja broszka.

 

A najpiękniejsze jest to, że jesteśmy w dziale "kultura". ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty na serio się tym przejmusz co piszą ci przez neta ludzie, których nawet na oczy nie widziałaś?

a czy to że rozmawiamy tu przez internet oznacza, że można się gnojem obrzucać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też. Dystans do tego co tu ludzie wypisują bardzo się przydaje. Także w realnym życiu. O jakim ja jestem kurwa mistrzem ZEN.

jasne, że dystans tak, ale są jakieś granice. czy w realnej rozmowie czy tu, mówiłabym to samo/myślała tak samo/używała takich samych argumentów. dziwne by było gdyby tutaj traktować ludzi jak gorszych, niż tych co są w realu. przecież tak somo istniejemy, tylko się nie widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie szkoda trochę, że w rezerwacie większość tematów sprowadza się finalnie do przepychanek słownych między Bloody i panami... Nie żebym krytykowała moderatorów, ale na niejednym forum takie sytuacje skończyłyby się banami dla dwóch stron. Ale to już nie moja broszka.

 

A najpiękniejsze jest to, że jesteśmy w dziale "kultura". ;)

 

Nie będę ukrywał, że większości dyskusji w rezerwacie śledzić mi się nie chce, zerkam bardzo pobieżnie, a ściany tekstu omijam zazwyczaj szerokim łukiem. Jednak jeżeli ktoś czuje się tutaj w jakiś sposób obrażany, to może to do nas zgłosić. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, więc drwa tu rąbać będą - to i wióry czasem polecą. Jeżeli rzuci mi się w oczy szczególnie chamskie zachowanie, to nie omieszkam wystrzelić ostrzeżenia ze śrutówki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.