Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

BloodyMassacre delikatność, zwiewność, subtelność w kobiecie nie ma znaku równości (=) z brakiem zaradności, nic nie robieniem. Delikatna kobieta też potrafi rąbać drzewo i być przy tym kobieca. Przede wszystkim to się ma w sobie, z tym się rodzi, trudno jest się tego nauczyć jeżeli kobieta nie rozumie na czym to polega, w czym tkwi sedno bycia kobietą.

 

Na pewno wulgarność, chamstwo, wygodnictwo, lenistwo, zarozumiałość, krzykliwość nie jest kobiece.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobieta której pasją jest wspinaczka górska albo wyścigi motocyklowe, która jest szczera i nie boi sie bekać i puszczać bąków przy partnerze, lubi czarny humor i sprośne żarty i sama takie opowiada to jest nadal kobieca?

Pozatym poruszanie się kobiece... tego nie rozumiem... no bo jeżeli kobieta nie umie się poruszać delikatnie, nie ma tego w genach i musi sie tego nauczyc, to znaczy że nie jest to cecha kobieca

Bo cech płciowych nie powinno się dać nauczyć, tylko ma się je w sobie

To tak jakby uczyć kobietę opiekować sie dzieckiem, czy faceta jak ruchać

To są rzeczy instynktowne

Ssaki instynktownie ssą mleko, ptaki instynktownie rozdziabiają dzioby

Kobiety poruszają się instynktkwnie

Nie da sie nayczyć instynktu

A więc poruszanie sie delikatne nie jest cechą kobiecości, tylko cechą które kobiety nabyły, tak samo jak np chodzenie w sukienkach i malowanie się.

Nie jest to zapisane w genach

Wiadomo kobiety poruszają się delikatniej niz mężczyźni

mysle ze to jak z moda meska

Kiedys były tylko brodacze nasiakniete teściem. kiedy pojawiły się pedały w rurkach nagle połowa kobiet zaczęła leciec na pedały

I to samo z tymi poruszającymi się delikatnie, takich nie było ale jak w filmach i reklamach sie takie pojawiły cześć facetów oszalała i zachciała aby ich wymarzona partnerka tak sie poruszała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiecy, delikatny sposób poruszania jest przekazywany w genach, są kobiety, które tego w sobie nie mają i nie są wstanie nauczyć się tego.

 

A jeśli chodzi o gejów, to oni byli zawsze. Nie każdy gej chodzi w rurkach, co nie którzy na kilometr odurzają swoim męskim, samczym sposobem bycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie boi sie bekać i puszczać bąków przy partnerze to jest nadal kobieca?

 

Nie jest, taką wykopuje się z wyra.

 

A taką, która nie potrafi chodzić w szpilkach a mimo to je wkłada traktuje się salwą śmiechu.

Podobnie taką z brzydkimi girami w mini.

 

Podobnie wiele innych podróbek kobiety.

 

Chcesz być kobietą to popracuj nad sobą do jasnej ciasnej.

 

Płeć żeńską dzieli się na kobiety oraz kobiety robocze. Nie w sposób pomylić się w ocenie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sposobie chodzenia i zimnym odczycie juz niechce mi sie pisac.Maryś to jak sie poruszasz już świadczy o tobie,no chyba ze jestes podczas rozchodzenia nowiusieńkich m44 i kołki wpierdalaja sie tobie w giry%-)(chyba jedna z niewielu rzeczy o których niemcy nie pomyśleli%-))

Ona jest kobieca mimo szmat i pierdolenia,zgadza sie w niej wszystko



http://braciasamcy.pl/index.php/topic/871-pi%C4%99kna-ezoteryczka/



a ta niema zbyt duzej wiedzy,nie przemawia domnie jej "kobiecosć"


naturalna radocha vs sztucznośc





 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza tylko stoi i gestykuluje

No i sie uśmiecha

hmm

A ja wciaż myślę, że kobiecość ma każda kobieta od urodzenia, a jak jej nie ma, to znaczy, że to nie kobiecość, tylko cecha dodana do kobiecości przez media

No bo kobiecości nie można sie nauczyć

Niestety ale trzeba sie pogodzić z tym ze nie kazda się tak porusza jak ta o blondi prawąca o bólu głowy

Co nie znaczy że jeśli jakaś nie porusza się jak ta blondi to jest gorszą partnerką, mniej wartą itp.

@Wroński

No dobra, bekanie i pierdzenie przy partnerze to świństwo

O ile ten nie puszcza bąków

Byłam kiedyś z kolegami na melanżu

Jeden głośno perfidnie puszczał bąki.

I gdybm ja tak puściła to co? Miałby prawo mnie wyśmiać? przecież sam puszczał!

Pokorna

Ale ja nie mówie że pedał to gej

Gej to gej

Pedał to pedał

pedał nie jest gejem ale gej może być pedałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kobieta powinna być pasywna i ekstrawertyczna. Nie lubię kobiet, które dostosowują się do mody, ale lubię jak są zadbane i seksownie ubrane. Lubię kobiety tolerancyjne i empatyczne, które nie szufladkują ludzi i szanują słabszych. Nie interesuje mnie waga i wzrost, ale ważne są proporcje, duże piersi, pupa i uda, ładnie zaokrąglone.  Kobieta powinna mieć zainteresowania pasywne: czytanie książek, interesowanie się sztuką, muzyką, filozofią. Nie lubię twórczych kobiet, bo to moim zdaniem męska cecha. Lubię kobiety, które są w stanie poradzić sobie bez mężczyzny, ale z mężczyzną jest im lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu

Normalnie chodzę

Nie bujam się na boki

lekko się garbię

ręce w kieszeniach chyba ze nie mam kieszeni

Stawiam małe kroki

Chyba że założe inne ubranie to chodze wyprostowana

głowa w górze

nie tupię, raczej chodzę na palcach

alpha90

Nie lubię kobiet, które dostosowują się do mody, ale lubię jak są zadbane. Lubię kobiety tolerancyjne i empatyczne, które nie szufladkują ludzi i szanują słabszych. Czytanie książek, interesowanie się sztuką, muzyką, filozofią. Lubię kobiety, które są w stanie poradzić sobie bez mężczyzny.

Ja taka jestem :D

Nie lubię twórczych kobiet, bo to moim zdaniem męska cecha.

TWÓRCZOŚĆ TO MĘSKA CECHA?????!!!!! O.O

~Musk rozjebany~

Nie przypuszczałam.

Czyli tak, jesteś w stanie zostawić kobietę, która np jest w stanie twórczo zrobić z niczego sałatkę, zupe, narysować jakiegoś stwora, zbudować domek z zapałek itp?

Bo to jest cecha zbyt męska?

Fuck

Ja jestem bardzo twórcza, niestety ;/

Troche to przykre gdy się czyta "kobieta nie powinna byc twórcza bo to męskie"

A potem dziw że tylu facetów jest sławnych, jest malażami, ma nobla itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kobieta powinna być pasywna i ekstrawertyczna. Nie lubię kobiet, które dostosowują się do mody, ale lubię jak są zadbane i seksownie ubrane.

Boże widzisz i nie grzmisz!

 

Lubię kobiety tolerancyjne i empatyczne, które nie szufladkują ludzi i szanują słabszych.

Jeszcze piorunem nie dostałeś?

 

Nie interesuje mnie waga i wzrost, ale ważne są proporcje, duże piersi, pupa i uda, ładnie zaokrąglone.  

Nosz kuhwa.

 

Kobieta powinna mieć zainteresowania pasywne: czytanie książek, interesowanie się sztuką, muzyką, filozofią. Nie lubię twórczych kobiet, bo to moim zdaniem męska cecha. Lubię kobiety, które są w stanie poradzić sobie bez mężczyzny, ale z mężczyzną jest im lepiej.

Strzel sobie w głowę

 

Ja nie mogę. A tak dobrze się zapowiadał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu

Normalnie chodzę

Nie bujam się na boki

lekko się garbię

ręce w kieszeniach chyba ze nie mam kieszeni

Stawiam małe kroki

Chyba że założe inne ubranie to chodze wyprostowana

głowa w górze

nie tupię, raczej chodzę na palcach

 

nie jesteś wysoka.cos koło 160.zbyt zgrabna tez niestety nie jesteś.jestes ogólnie lekceważąca dla otoczenia i zarozumiała.w wyrze raczej sie nudzisz z facetem.taka o sztuka zimnego odczytu.a teraz mozesz napisac ze to wszystko co napisałem jest o kant dupy rozbić%-)

i masz mały płaski tyłek%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.