Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kobieta której pasją jest wspinaczka górska albo wyścigi motocyklowe, która jest szczera i nie boi sie bekać i puszczać bąków przy partnerze, lubi czarny humor i sprośne żarty i sama takie opowiada to jest nadal kobieca?

Pozatym poruszanie się kobiece... tego nie rozumiem... no bo jeżeli kobieta nie umie się poruszać delikatnie, nie ma tego w genach i musi sie tego nauczyc, to znaczy że nie jest to cecha kobieca

Bo cech płciowych nie powinno się dać nauczyć, tylko ma się je w sobie

To tak jakby uczyć kobietę opiekować sie dzieckiem, czy faceta jak ruchać

To są rzeczy instynktowne

Ssaki instynktownie ssą mleko, ptaki instynktownie rozdziabiają dzioby

Kobiety poruszają się instynktkwnie

Nie da sie nayczyć instynktu

A więc poruszanie sie delikatne nie jest cechą kobiecości, tylko cechą które kobiety nabyły, tak samo jak np chodzenie w sukienkach i malowanie się.

Nie jest to zapisane w genach

Wiadomo kobiety poruszają się delikatniej niz mężczyźni

mysle ze to jak z moda meska

Kiedys były tylko brodacze nasiakniete teściem. kiedy pojawiły się pedały w rurkach nagle połowa kobiet zaczęła leciec na pedały

I to samo z tymi poruszającymi się delikatnie, takich nie było ale jak w filmach i reklamach sie takie pojawiły cześć facetów oszalała i zachciała aby ich wymarzona partnerka tak sie poruszała...

Po tym jak się wypowiadasz, uważam że daleko ci do kobiecości....

To tylko moje zdanie, wiec możesz hejtować

 

Utopia :)

Wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie jest głupotami? Wiesz, nie lubię jak ktoś coś pierdoli bez pokrycia, bo w realu to zazwyczaj kończy się bójką, a w internecie o to ciężko :)

Alpha co nie panuje nad emocjami? :>

To z czym się nie zgadzam cytuję i komentuję.

Nie potępiam Ciebie a to co piszesz, żeby była jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, ale kto nie panuje nad emocjami? Bo chyba nie pomyślałeś tak o mnie? ;) I co mnie interesuje czy się z czymś zgadzasz, czy nie? Jesteś jakąś wyrocznią, czy co? Jeśli chcesz coś odpisać to dopisz jakieś uzasadnienie żebym mógł się odnieść.

 

BloodyMassacre dokładnie taka twórczość :) Może być jeszcze muzyka, wiersze, czy inne formy sztuki. Zawsze mężczyźni w tym dominują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej napisałeś, że kobieta kobieca powinna mieć zainteresowania pasywne.

A zainteresowania nie dotyczą się płci, bo od płci nie zależą.

Ale skoro według ciebie może tak być...

I skoro według ciebie kobieta lubiąca koszykówkę nie jest kobieca

To jestem ciekawa jaki pogląd masz przy guście muzycznym i filmowym.

Może tu też jest róznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.