Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Patent jeszcze naszych babć.

Pokorna, nie chciałbym Ciebie rozczarować, ale to patent dziadków babilończyków. Kombinowali z daktylami, a wyszło nie to co chcieli :P Zastosowanie domowe jest wtórne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze sprzatania łazienki ograniczam sie do zalania kibla octem,ocet na prysznic,ocet na umywalke i kran.i po problemie%-)

przemysł octowy musi być ci wdzięczny :D:D xD powinni zrobić z tego reklame :D

 

i muzyka ode mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i muzyka ode mnie ;)

 

Muzyka spoko, tylko ten teledysk...... Pół roku człowiek czeka na lato i pełne słońce, a tu zamrażalka xD Co za zimna kobieta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bym skwitował cały ten wątek:

 

:D Brzytwa, wyciągnąłeś zapałeczkę do "ochotniczej" moderacji tego wątku i musisz od deski do deski? :lol:

Coś nerwowy jesteś ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka spoko, tylko ten teledysk...... Pół roku człowiek czeka na lato i pełne słońce, a tu zamrażalka xD Co za zimna kobieta :D

to specjalnie na te upały, żebyście się nie poroztapiali :D:D troche ochłody by się przydało, bo zwiędnąć można, 40 stopni mam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to specjalnie na te upały, żebyście się nie poroztapiali :D:D troche ochłody by się przydało, bo zwiędnąć można, 40 stopni mam :blink:

 

Jaki to problem :D Kupujesz , rozkładasz i masz :lol:

 

4e1161d48fe54460m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.