Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu pitu pitu a kilometry kto za Was zrobi? Ja tam 35km na rowerku nabiłem i znalazłem zajefajną miejscówkę nad rzeką. Ogromna łacha z płyciznami żwirowymi, czyli można leżeć co jakiś czas w wodzie która opływa ciało :D

 

Właśnie torbę pakuję, będziecie jutro tęsknić? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć Saint :D i że tobie w taki ukrop chciało się tyle kilosów zrobić? :o ja dzisiaj jestem wykończona przez tą pogode :P

 

jasne, będziemy tęsknić, Pikaczu tylko zgrywa twardego xD :D

 

ideałami, czyli, że jestem nieżyciowa? może po prostu warto spojrzeć na to z innej strony, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć Saint :D i że tobie w taki ukrop chciało się tyle kilosów zrobić? :o ja dzisiaj jestem wykończona przez tą pogode :P

 

jasne, będziemy tęsknić, Pikaczu tylko zgrywa twardego xD :D

 

 

20-40km to codziennie prawie robię :D Dzisiaj bez koszulki to chłodzenie miałem :D Cały dzień nic nie robiła a wykończona... Kiepskie te modele '90 teraz...... xD

 

Mówisz że zgrywa twardziela a serduszko topnieje jak bałwanek? xD Po czym to zdiagnozowałaś? ;)

 

 

bede tesknił.lili ziumnij mi sweet focie w czerwonej szminie na pocieszenie%-)

 

Pikacz, prawie zawału dostałem bo mi w tym zdaniu słowo "lili" uciekło......... :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę bronić-solidarność jajników :P

 

Saint jak bez koszulki to pewnie wszystkie dziewoje w miasteczku widziały :D czekaj aż listy zaczną przychodzić od fanek :D:D

jak nic nie zrobiłam? :o ja jestem w pracy, ciągle pracuję przeciez, i zrobiłam pare ćwiczeń i poczytałamno kurcze, rocznik 90 najlepszy :D a że kompa mam, no cóż... :D

 

pewnie, że serce topnieje, widać że wrażliwy z niego chłopak, patrz jak się o ciebie martwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale ze wszystkim można sobie poradzić, jakieś ujście musisz znaleźć dla tych nerwów, może kop w worek czy coś? sposób zawsze jakiś jest, jak będziesz chciał to wyeliminować, albo troche ograniczyć to dasz rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korespondencja z fankami, miła rzecz :D Na szczęście moja trasa jest odsunięta od gęsto zaludnionych terenów i mogę sobie pozwolić na luz, bo nawet jak spotyma rowerzystki/biegaczki/rolkarki to jako że coś ze sobą robią, to to rozumieją. W sunie to one dziś też prawie gołe się poruszały :D

 

Pikacz, coś taki nerwowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.