Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, pewnie ludzi pełno, ale ja tam nad morze często jeździć lubię, chociażby połazić B)

 

kiedyś nawet spałam na plaży, zajedwabiście było ^_^ chociaż dziki chodziły mi podobno nad głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, pewnie ludzi pełno, ale ja tam nad morze często jeździć lubię, chociażby połazić B)

 

kiedyś nawet spałam na plaży, zajedwabiście było ^_^ chociaż dziki chodziły mi podobno nad głową :D

 

Daleki jestem od metkowania kogokolwiek jako "bydło". Ale tym razem Pikacz dobrze gadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śpij gdzie chcesz. Ja nocowałem z kolegą w samym środku Bieszczad pod gołym niebem. Rano przyszli słowaccy leśnicy, bo zobaczyli dym, zapytali się czy chcemy wina, przyjęliśmy i przyłaczyli się do nas. Ze 3h siedzieliśmy przy ognisku i gadaliśmy o górach.

 

Gdzie te czasy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śpij gdzie chcesz. Ja nocowałem z kolegą w samym środku Bieszczad pod gołym niebem. Rano przyszli słowaccy leśnicy, bo zobaczyli dym, zapytali się czy chcemy wina, przyjęliśmy i przyłaczyli się do nas. Ze 3h siedzieliśmy przy ognisku i gadaliśmy o górach.

 

Gdzie te czasy... :(

 

 

Dorastasz mój Przyjacielu, dorastasz... Stajesz się odpowiedzialnym i dojrzałym mężczyzną, któremu nie w głowie "głupoty". Niestety, ale matrix Cię dopada. Zazdroszczę Ci, bo ja nigdy nie miałem takiego towarzystwa (nawet w ZHP) by pójść na "koniec świata" i cieszyć się przygodą. Tylko jako "Samotny Wilk". Teraz już będzie tylko coraz gorzej ze znajomymi...

 

Co do gór- zapraszam do mnie na dolnośląskie. I chałupka na wypady się znajdzie, gdzie można pomieszkać i zimne piwko i na piękne Czeszki też nie daleko będzie z naszej bazy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox "głupoty", "matrix"? No tak, jaki ze mnie samiec, przecież dla kobit jestem płytkim gównairzem i egoistą co myśli tylko o sobie. ;)

 

Mam jeszcze jednego przyjaciela ze Wschodu. Zeszliśmy razem pół Gruzji i Północnego Kaukazu. Wstawaliśmy o 4:00 i kończyliśmy "przechadzki" o zmroku.

 

Chętnie bym taki wyczyn powtarzał w nieskończoność. Nie mam niestety z kim na chwilę obecną, bo znajomi zaczynają wić gniazdka, a ja jak zawsze deklarowałem, nigdy się na to nie zdecyduje. Ewentualnie samemu, ale to dość spore ryzyko i niebezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zresztą, czy góry, czy morze klimat namiotowy trafia w me gusta B)

 

:D Ja tam Ciebie rozumiem....... :lol:

 

university-students-sex.jpg

 

 

Arox, na Dolnym Śląsku jest co robić. Już sobie obiecałem, że w przyszłych latach taką trasę na rowerze tam zaplanuję że 3 tygodnie będę tam siedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądźcie tacy krytyczni co to morza, ono też ma swój klimat, i wcale nie mówię o imprezach, czy opalaniu się :)

 

ale co do gór zgadzam się że są wyjątkowe a piesze wędrówki po nich niezapomniane :)

 

Saint nie mierz mnie swoją miarą xD xD :D:D gdzie te Twoje myśli wędrują to aż strach pomyśleć xD

 

poza tym co te palce takie rozczapirzone ? :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi, to co kolega Arox napisał o matrixie w odniesieniu do mnie...no ale to w końcu tylko internet. 

 

Czemu Cię dziwi? Nie pisałem tego, by Ci dokuczyć. O nie! Sam się łapię na programach zainstalowanych we mnie, co powoduje moje bezwolne podążanie za stadem. Poza tym sam nadmieniłeś, że znajomi gniazdka wiją i nie masz z kim, więc sam widzisz, że mimo deklaracji osobistych, których nie śmiem podważać, jednak w jakimś stopniu matrix Cię dopada. Tego się nie przeskoczy :(

 

Saint, Vinc- zapraszam gorąco. A że cały Dolny Śląsk schodziłem wzdłuż i wszerz, to myślę, że mógłbym służyć Wam za godnego przewodnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Cię dziwi? Nie pisałem tego, by Ci dokuczyć. O nie! Sam się łapię na programach zainstalowanych we mnie, co powoduje moje bezwolne podążanie za stadem. Poza tym sam nadmieniłeś, że znajomi gniazdka wiją i nie masz z kim, więc sam widzisz, że mimo deklaracji osobistych, których nie śmiem podważać, jednak w jakimś stopniu matrix Cię dopada. Tego się nie przeskoczy :(

 

Fakt, ale to było tylko stwierdzenie faktu, a nie koncepcja by podażać w ich ślady. Tu głównie chodzi o bezpieczeństwo w przypadku samotnych wędrówek, a nie o to żeby mieć do kogo gębę otworzyć. Samotność to bardzo rozwijający stan. Przecież Marek sam tyle razy o tym wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Saint nie mierz mnie swoją miarą xD xD :D:D gdzie te Twoje myśli wędrują to aż strach pomyśleć xD

 

poza tym co te palce takie rozczapirzone ? :o:D

 

Dorośniesz, zrozumiesz :P

 

Saint, Vinc- zapraszam gorąco. A że cały Dolny Śląsk schodziłem wzdłuż i wszerz, to myślę, że mógłbym służyć Wam za godnego przewodnika :D

 

Śliczne dzięki Arox, ale ja nie z tych co siedzą za długo na jednym miejscu. Raczej się relokuję a w górach nogi trzeba mieć silne do pedałowania, więc trenuj xD.

Karpacz, Kowary i okolice Śnieżki objeździłem. Kusi mnie wbić się w Karkonosze od Szklarskiej.Taki mam chytry plan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale to było tylko stwierdzenie faktu, a nie koncepcja by podażać w ich ślady. Tu głównie chodzi o bezpieczeństwo w przypadku samotnych wędrówek, a nie o to żeby mieć do kogo gębę otworzyć. Samotność to bardzo rozwijający stan. Przecież Marek sam tyle razy o tym wspominał.

Zgodzę się z Tobą, ale wiem z własnego doświadczenia, że ja czasem potrzebuję kogoś, kto jest na podobnym poziomie do mnie by wymienić z nim myśli. Coś na zasadzie tafli wody, w której się przeglądam.

Dorośniesz, zrozumiesz :P

Śliczne dzięki Arox, ale ja nie z tych co siedzą za długo na jednym miejscu. Raczej się relokuję a w górach nogi trzeba mieć silne do pedałowania, więc trenuj xD.

Karpacz, Kowary i okolice Śnieżki objeździłem. Kusi mnie wbić się w Karkonosze od Szklarskiej.Taki mam chytry plan :D

Proponowałbym przez Świeradów Zdrój w Izery potem na Szklarską Porębę. Szlaki przyzwoite, popedałujesz sobie uczciwie a zaczniesz od "Małych Bieszczad". Trasę polecam zwłaszcza na Wrzesień, gdy zaczynają się rykowiska. Wrażenie i klimat niesamowity a widoki przepiękne :D

Z innych tras- Kudowa Zdrój na Śnieżnik i szlakami do Międzyborza :D Stamtąd można wrócić do cywilizacji albo na Bystrzycę Kłodzką pchnąć się :D Tez klimatycznie. Ślężę znam jak własną kieszeń, to i tam mogę fajne ścieżki ukazać :D

Nabite posty proszę zgłaszać do moderacji.

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.