Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Saint, wbij się i zapronuj, rozreklamuj się :D

 

Olla, w promocji obrobię Tobie fotkę na pejsa, dawaj xD

 

 .. piękny uśmiech , piękne oczy , zgrabne rączki , PIĘKNA pupa , jednym słowem kobieta która wpadła mi w oko i to dość głęboko ;)

 

I jeszcze jeść daje xD I Ty się jeszcze pytasz......... xD

 

nie...zrobilismy wlot cała ekipa i pisalismy sami do siebie.ze chłopak bierze sterydy w proszku kreatyne i jest agresywny i mu nie staje i takie tam%-)

 

Chyba mam chińska podróbkę kretki bo nie mam agresora hrhrhrhrhhrhr xDDDDDDDDD

 

Tyler, jeszcze pytasz? :D

 

Nie słuchaj Olli, sprowadzi Ciebie na złą drogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak , odpowiada mi to jakie życie prowadzę obecnie . Jednak.. 5 lat hulaszczego życia spowodowane było tym ,że żadna kobieta nie zaabsorbowała mnie na tyle aby wytrzymać z nią dłużej niż 2 dni , łącznie z nocą spędzoną razem ;) W każdym razie poznawałem pełno samiczek , jednak na większość patrzyłem tylko z myślą o kopulacji :D Tutaj natomiast , pierwsza myśl jaka się pojawiła to " atakuj człowieku bo warto " .. Wydaje mi się ,że może jest sens spróbować chociaż się spotkać gdzieś i poznać . Nie mówię tutaj od razu o małżeństwie . W każdym razie skoro po tylu latach żadna inna nie wywołała podobnego impulsu , to może warto się zakręcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Pikaczu , to nie jest dla mnie proste ;D Tyle lat olewki a tu nagle taki gong ..  Walczę ze sobą i staram sobie jakoś wybić z głowy ten diabelski pomysł , jednak .. Siedzi w mojej głowie ta niewiasta .. No mówię Wam jaki uśmiech!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodam tylko ,że jestem raczej z tych uprzejmych chamów :D Słodzę kiedy trzeba ( i mogę z tego mieć korzyść :D ) , jestem wredny z natury i lubię docinać , co jeszcze bardziej te dziewczyny paradoksalnie do mnie ciągnie .. Ale wiem ,że jak się wpakuję to się zrobię pantofel , bo jak zaczyna mi zależeć na kobiecie to już nie ma zmiłuj i gwiazdkę z nieba bym rąbnął dla niej ;p Umysł podpowiada żebym trzymał się z daleka od niej , serce natomiast dyktuje pakować się w tarapaty . Bądź tu mądry .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Nigdy w życiu! Tylko na właściwą :D

 

Olla, co z tą fotką? Moja oferta nie jest w nieskończoność :P

 

A wietrzę tu biznes życia, bo nasz pokemon zapłaci mi każdą sumę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scyzoryk się otwiera jak ktoś kombinuje, jak dzięki mnie się obłowić :D

 

Wiem :D Stręczycielstwo to moje powołanie xD

 

Albo założę grupę wyznaniową......... Ale w sumie to to samo, handel duszami czy dupami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się spieszy, a mi nie :D

 

Pomyśl, teraz za Ciebie nikt nie da złotówki. Ale jak dobrze Ciebie sprzedam, to jak skoczy Twoja wartość! Będziesz cenna :P Każda chce być cenna :P

 

A to właśnie kobietom powinno się spieszyć, bo urodę mają time limited :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.