Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Marek, to temat SPAM! Do wykasowania i tak leci w całosci. Tutaj są w miarę luźne reguły.

 

 

Dobra. I powiedz teraz, co Tobie przeszkadza że napisałem o tym co zrobiłem z ogórkami? Z czym to miałem scalić, ? Z wixą?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś poczekać do jutra, tak się umówiliśmy. Przyśpieszyłem sprawę regulaminu, załatwiłem co chciałeś. Między facetami są proste zasady - a Ty ich nie dotrzymałeś. I tyle w temacie.

 

Odpowiedz Marek na pytanie.

 

Jak powiedziałem. Temat spam rządzi się swoim prawem. To temat do odreagowania, i zostanie wykasowany. Tak trudno to ogarnąć? To wszystko zniknie!

 

Co to przeszkadza?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci, żebyś tak więcej nie pogrywał - i gdyby nie Marek to dorzuciłbym Ci za to ostrzeżeń po sam sufit jak zapowiedziałem. Przymykam na wiele rzeczy w rezerwacie oczy, ale to co robisz powyżej to najzwyczajniej marne i nędzne prowokowanie. Nie jestem w stanie zrozumieć co Tobą kieruje, ale street credit na forum masz numero uno, łanie w rezerwacie będą wzdychały do takiego "niegrzecznego chłopca". Zazdroszczę!  :D

 

Dając Tobie tutaj kolejne ostrzeżenie za złamanie regulaminu rzeczywiście w tym momencie jako tępy urzędnik pacyfikowałbym wszelkie przejwy kreatywności i wartościowych rzeczy  :lol: Miałeś rację Saint pisząc mi, że jestem tępym moderatorem - bo dla mnie kreatywność i wartościowe rzeczy to chociażby wpisy Subiektywnego, a nie Twoje ogórki i wixa...

 

Uprzejmnie informuję, ze od tej pory Twoje zdublowane posty w miejscu gdzie nie będzie to dozwolone będę najzwyczajniej usuwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, nie będę z Tobą wchodził w polemikę, ponieważ kompletnie nie rozumiesz założeń moderatora. Posiadając jakiekolwiek uprawnienia (bo władzą nie można tego nazwać, ale służbą użytkownikom jak najbardziej) masz możliwości niedostępne zwykłym użytkownikom. Możesz edytować po czasie, łączyć, rozdzielać, przenosić, kształtować nowe fora i subfora. Możesz także blokować działanie zagrażające spójności, meteorytyce czy bezpieczeństwa forum, ukracając niebezpieczne działania takiej jak zalewanie postami (floodowanie) czy spamownaie (nie chciane reklamy, posty przeszkadzające innym, wyzwiska, wulgarne obrażanie, nie mylić jednak z szyderstwem xD) Moderatorzy pracują w cieniu, bezszelestnie, czytają, poprawiają, uzupełniają a wyznacznikiem ich świetnej pracy jest to że ludzie o nich nie wiedzą.... I skoro zgodziłeś się to robić, to masz nam służyć dla rozwoju tego forum. Prostacko mówiąc, jesteś jak dupa od srania i masz to robić. Tylko.....

 

Nosisz dupę wyżej głowy. Popieprzył się Tobie i nie tylko Tobie, taniec z tancerzem. Dostaliście od użytkowników kredyt zaufania, a nie robicie nic, co przyniosło by społeczności pożytek. Cechujecie się NIEMOCĄ SPRAWCZĄ, bo po prostu nie macie pomysłu na to co robicie. W zasadzie to co robicie, jest tylko zastraszaniem, a to cechuje ludzie o wiadomo jakich charakterach i wielkości przyrodzenia w spodniach xD Nie ma takiej ludzkiej i boskiej siły, która zmusiła by mnie do akceptowania, debilizmu i ograniczenia umysłowego, jeżeli ja mogę napisać regulamin w 15 minut, a zespół ludzie nie może przez MIESIĄC nic z tym zrobić!

 

Powiem jak zwykle szczerze i od serca. Jeżeli prześledzisz moje wypowiedzi z tematu w którym pojawili się moderatorzy i rezerwat, całym sercem byłem za oddaniem kredytu zaufania dla Was, popierałem i uciszałem dyskusję na ten temat powtarzając jak mantrę: dajcie chłopakom czas...... Zupełnie niepotrzebnie, bo macie na to wyjebane. Grzejecie dupki na posadkach, grożąc kredą i strosząc piórka jak dyżurny w szkole. A potem okazuje się że Marek jest zdziwiony, bo myślał że sprawa jest od miesiąca załatwiona. Tadddaaam !

 

Gdybym miał moc sprawczą zarządzania, rozgoniłbym Was na cztery wiatry i ogłosił nowy nabór. Nie dosyć że nie umiecie i czujecie tej wolontariackiej roboty, to jeszcze wykorzystujecie nadane Wam uprawnienia do grożenia innym zupełnie blednie i po swojemu interpretując regulamin żeby TYLKO WAM było wygodnie, a nie większości userów.

 

I nie będę tego więcej tłumaczył, bo robiłem to wszystkimi sposobami.

Król Rezerwatu Saint czuje się zmęczony xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jako moderator to ja mogę odpowiadać tylko za siebie. Moglibyśmy się tutaj długo i bezsensownie licytować co na jakim forum jak jest rozwiązane. Gdybym w życiu widział tylko ajmaki Mongolii, to bym też pewnie twierdził, że rozwiązania z Ułan Bator są najlepsze i wszędzie wszystko powinno tak wyglądać. Całe szczęście świat jest trochę większy i można brać przykład z innych, ale Ty jeśli dobrze zrozumiałem to niemieckimi rozwiązaniami gardzisz.

 

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek nadużył swoich uprawnień moderatorskich. Masz rację, moim zdaniem daliśmy dupy z nowym regulaminem. Chcialiśmy dopracować go tak, żeby potem nie być zmuszeni do wprowadzania dziesiątek aktualizacji. Tworzymy go od podstaw oczywiście podpatrując rozwiązania stosowane na innych forach. Stary mógłby jeszcze przez pewien czas funkcjonować, ale pewien użytkownik potrzebuje aktualizacji, żeby móc sobie wklejać wytatuowane dupeczki i wrzucać sposoby na kiszenie ogórka zaraz za nutami muzyki rozrywkowej.

Mało tego tylko temu użytkownikowi sprawia problem poświęcenie 5 sekund na zgłoszenie zawartości do połączenia - twardy charakter i afrykańskie przyrodzenie w spodniach jak się patrzy. Będziesz miał dzisiaj wieczorem swoją aktualizację, a do tego czasu trzymaj się obowiązującego regulaminu, ze wszystkimi wynikającymi z niego konsekwencjami. Dura lex, sed lex. 

 

Krulem, nie królem - jak dla mnie to siejesz tutaj wyłącznie ferment. Jeżeli nie ma takiej siły, która zmusiłaby Cię do akceptowania deblizmu i ograniczenia umysłowego, to nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego jeszcze nie odkopałeś broni po dziadku żeby zrobić porzadek w tym kraju. Mocny w gębie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi lub nie, zależy mi na tym żeby napisać:

 

"Tu mają środowisko ludzie, którzy mogą rozwijać swoje zainteresowania i próbować zainteresować nim innych. Być może uda im się przez to pokazać, że świat pomimo że jest nieźle zjebany, można jakoś w miarę sympatycznie przeżyć swoje życie. I działanie Tych ludzi nie będzie pacyfikowane i zastraszane przez uznaniowe widzimisię, nie ocenianie przez pryzmat "co akurat mi się podoba" i lenistwo osób na stanowisku które powierzono im w zaufaniu"

 

Choć nie ukrywam, że pierwszą myślą było napisanie: Tak masz rację...... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nawiazuje do tego co teraz pisze.ci co byli na spotkaniu to wiedzą%-)

Lala sama podbiła.oczy zagłady gadka szmatka.potem gdzie ja byłem tez sie pojawiała,cały czas oczy zagłady,uśmieszki itd,czemu nie było nic dalej,analiza utworu%-) :

-logistyka

-mozliwe ze zbyt brutalnie ktos cos jej powiedział omnie%-)(ale znajac pojebana psyche bab jeszcze bardziej ja to podkreciło)

-ugadana była z kims innym

-inni obserwatorzy których nie dalo rady przeskoczyć

a moze jeszcze powód ze kazdy skakał koło niej aja nie bo po co%-)

 

Tutaj Tobie odpowiem xD Jest jeszcze jedna opcja, masz magnetyczną osobowość xD

 

Ale faktem jest, że logistyka potrafi dużo "zabić". Korespondencyjnie się nie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz Marek na pytanie.

 

Jak powiedziałem. Temat spam rządzi się swoim prawem. To temat do odreagowania, i zostanie wykasowany. Tak trudno to ogarnąć? To wszystko zniknie!

 

Co to przeszkadza?

Zniknie? Nic mi o tym nie wiadomo, bym miał go skasować?

 

Sprawa jest jasna - miałeś się wstrzymać z prowokowaniem moderatorów, należało Ci się ostrzeżenie jak cholera jasna. Regulamin został zmieniony, dziś będzie opublikowany, a Ty znowu złamałeś regulamin - wystarczyło poczekać jeden dzień. Chcesz zostać męczennikiem? I o co, o fotkę laski z tatuażem? Czy zdajesz sobie sprawę, że w innym miejscu już by Cię wyrzucono? Myślisz że by się z Tobą cackali, jakbyś ich prowokował?

 

Od teraz jest regulamin, złamiesz zasady to poniesiesz konsekwencje. Z nikim, kurwa - Z NIKIM nie ma takich problemów. Każdy rozumie żeby połączyć posty informacją do moderatora, i nikt nie ma z tym najmniejszego problemu. I na nikim modowie się nie wyżywają, nikt na nich się mi nie skarży oprócz Ciebie.

 

I tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, o zasady i zdrowy rozsądek. Piętnowanie patologi to nie prowokacja. Nic mi się nie należało, tym bardziej że po zmianie literek w jakimś miejscu moje działania od tego momentu są ok. Ale parę godzin temu były przestępstwem. Fucking logic. Aż mnie jęzor swędzi, żeby Ciebie z ostatniego Twojego artykułu zacytować. Ale przez wzgląd na szacunek do miejsca i Ciebie gospodarza, tego nie zrobię.

 

To ze mam odwagę powiedzieć co myślę.... To innych problem nie mój xD

jak sie korespondencyjunie nie da.pejsbuk to umozliwia.założe pejsa i ustawie sobie z Olą status w zwiazku%-)

 

Jak są takie możliwości, to nie z Ollą xD  Aaaa tam, z Angeliną Jolie sobie ustawię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.