Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Na rozmowie kwalifikacyjnej:
- Moje silne strony - pewność siebie, granicząca z agresywnością, umiejętność kontrolowania sytuacji...
- Nie o to pytałem.
- Zamknij się i słuchaj dalej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja ojca jest zajebista :D

 

 

A wracając do tematu:

 

Tak Saint, zdarzyło się to. I to nawet w Polsce. Na weselu w Raciborzu, gdzie bawił się mój dobry kumpel. A, że kumpel należy do tych, którym zostawiłbym klucze do domu i samochodu, to myślę, że zdarzenie jest autentyczne.

 

Dzień ślubu. Pan młody i pani młoda odwaleni, że a i ę. Pan młody bardzo kasiasty. Kościół, msza a później przejazd na wesele.Dość, że było ponad 5 pełnych autobusów weselnych. Para młoda w skowronkach. Pan młody jako prezent ślubny kupił dwa dobre motocykle (on i ona zapaleni motocykliści- ale o tym później). Gdy towarzystwo zjechało się, świadek- przyjaciel od dzieciństwa pana młodego (w czasach złych i dobrych) wzniósł toast i spełnił przemowę.

 

Gdy było po toaście, na sale weszli kelnerzy i każdemu rozdali po białej kopercie. W międzyczasie pan młody wstał i przemówił w podobny sposób jak na filmie. Po czym podziękował świadkowi, przy zszokowanych gościach przebrali się w stroje motocyklowe i wychodząc pan młody poprosił o otworzenie kopert. Też były zdjęcia tej tematyki. Podobno rozpętał się armagedon.

 

P.S. I Pan młody zapłacił księżulowi za nieuznanie ślubu. Firmę przeniósł i zerwał kontakty ze wszystkimi. Włączając to rodzinę.

 

P.S. II Co z lily90 stało się, że występuje jako guest? Odeszła od nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ze swojego doświadczenia wiem ze lepiej sie nie chwalic babie swoja działalnoscia na forach no bo nigdy nie wiadomo co takiej moze strzelic do pustego łba%-)

Facetowi tez lepiej się nie chwalić:P

BS jest dość specyficzne-to nie miejsce dla dziewic,to nie bajka o ksieciuniu na białym koniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puknijcie się w głowę...... wolni ludzie robią to, na co mają ochotę :P

 

Usuwanie kont jest dla mnie zawsze fascynujące, tym bardziej że nic to nie zmienia....... xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puknijcie się w głowę...... wolni ludzie robią to, na co mają ochotę :P

 

Usuwanie kont jest dla mnie zawsze fascynujące, tym bardziej że nic to nie zmienia....... xDDD

Pukam się... zasiałam niezrozumienie moja wypowiedzia-nie podpisuje się podtym,ze Lily usunęła konto bo się zakochała czy coś tam. To było odniesienie do samej tematyki BS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie wiedzy, ukrywanie własnego zdania, ukrywanie własnej działalności, ukrywanie własnych doświadczeń..... chrzanić takich ludzi.

 

Biorę takim jacy są z dobrodziejstwem inwentarza, nasze osobowości to dobro i zło. I tak wcześniej czy później wyjdzie co ma wyjść. Zawsze wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie wiedzy, ukrywanie własnego zdania, ukrywanie własnej działalności, ukrywanie własnych doświadczeń..... chrzanić takich ludzi.

 

Biorę takim jacy są z dobrodziejstwem inwentarza, nasze osobowości to dobro i zło. I tak wcześniej czy później wyjdzie co ma wyjść. Zawsze wychodzi.

Ukrywam się w okopach własnych myśli,nigdzie indziej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.