Skocz do zawartości

Wszystkiego Najlepszego Mężczyźni!


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, DanielS napisał:

zatopisz w niej kły ? (w przenośni oczywiście ;) )

@DanielS tylko i wyłącznie w przenośni ?. Jakżeby inaczej. 
Pomyśl co by było gdybym się nie opamiętała i z przenośni przeszła do reala. Pierwsza strona Faktów czy innej "poważnej" gazety: "Podstarzała rozwódka, napadła i pogryzła niczego niespodziewającego się młodzieńca" ??. No żenła ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielS napisał:

...koronkowe ubranka? ?

@DanielS skąd wiedziałeś ??

 

13 minut temu, Azizi napisał:

@Daenerys róż już jest niemodny ponoć, ponoć trendy, zwłaszcza na jesień jest zgniła żółć ?

 

No widzisz @Azizi tym się różnię od przeciętnej kobiety, że nie kupuję tego co jest akurat modne i na topie, ale to w czym jest mi do twarzy, w czym dobrze wyglądam i w czym dobrze się czuję. Dzięki temu nie wyglądam na  ulicy jak klon. A dodatki różu w różnych kobiecych kreacjach robią swoje. Trzeba dobierać je umiejętnie i w odpowiedniej ilości, żeby nie przesłodzić ale dodać delikatności ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezkresnym oceanie mojej nieprzeniknionej i nieprzebranej wszechwiedzy widzę droga @Daenerys Twoje szczęście, dostatek, dobrobyt, namiętny związek z mężczyzną Twoich marzeń oraz nieskończoną i bezkresną miłość ?

 

 

 

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego? ???

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Florence napisał:

Nie żebym się jakoś wtrącała, :D(no może troszkę :P:lol:)bo miło się was czyta, ale może warto przejść na priv? :D

Pisze z własnego doświadczenia (i nie pożałowałam- przynajmniej na razie)... :P

A mówiłem że tu miętowo, to mi wmawiają jakieś róże i inne takie cuda ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.