Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  978
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

922 Świetna

2 Followers

About Azizi

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

8922 profile views
 1. Dwa wnioski: Jesteś spalony w 99,99%. Smutna prawda, ale niezaprzeczalna. Toksyk. Jeśli nadal została w Tobie cząstka tego czegoś, to raczej ciężko Ci będzie cokolwiek fajnego zbudować. Resztę nawet nie komentuję. Czuję jakiś smutek czytając historię. Chyba taki jest ten związek - smutny w środku.
 2. Jakby wszystko było schematyczne, czarno-białe, to byśmy byli robotami. Nie było by problemów, bo zawsze jest takie samo rozwiązanie na taki sam problem. Jasne, że samoświadomość jest potrzebna. Żeby mieć samoświadomość trzeba się uczyć, rozwijać swoje umiejętności nie tylko zawodowe ale też i społeczne.
 3. Bo trzeba mieć umiar i własny rozum, tzw. złoty środek. Samo zrozumienie kwestii ying i yang (bodajże poruszanego, w którymś temacie przez brata @Messera o ile dobrze pamiętam) i przełożenie go na swoje życie, jeśli chodzi o relacje, wykłada kawę na ławę. Jesteśmy innymi płciami: inaczej postępujemy, rozumujemy, kochamy, żyjemy. Trzymanie ramy nie oznacza od razu, że wszystkie kobiety to odrzut ludzki. Obie skrajności do niczego nie prowadzą.
 4. Zawsze osądzamy jednostronną narrację, nic nowego Każda historia na świeżakowni jest jednostronną narracją. Skupiając się na dwojgu męskich osobistości nie zapominajmy, że to kobieta robi ferment. Kobieta... Na loży samców. Jeśli to coś nam jest w stanie przypomnieć.
 5. Rzekłbym - obaj tacy starzy a tacy (resztę sobie dopowiedźcie). Wywlekanie nie jest dobre, ale wyszło jak konsekwentni w stosowaniu wiedzy jesteśmy. Jeden dał się nabrać i cierpi, drugi wchodzi w to samo cudo. Opad rąk.
 6. Fajna manipulacja przekonaniami. Erystyka w czystej praktyce Niczym się nie różni to stwierdzenie od takiego samego szamba jak ze spota OLX o różnicy w płacach. Te same narracje. ^
 7. Najpierw zastanówmy się nad stadium redpillowców, którzy idą w matrix. Mimo, że uczą innych. Tutaj bym też zrobił zasady. Poza tym chyba pigułka poszła za mocno.
 8. Taka mała rzecz, która obecnie powoduje delikatny uśmiech u mnie: Osoby, które psioczyły na Państwo, że małe zarobki, że pracy brak i wyjechały... Powracając do Polski jako osoby żyjące lepiej. Teraz psioczą bo Państwo im transportu nie zapewni. Ujadanie na Państwo, rząd. (Żeby było jasne, rządu nie bronię). Albo co więcej - że za krótki czas na przygotowanie się. Państwo ma czekać 2 tygodnie aż się wielmożni z zagranicy obudzą, że trzeba wracać i bunkrować. Taka Polska zmienność nastrojów.
 9. Człowiek z okolicy, no proszę (patrząc po znaczku)
 10. Dalej lecimy z tematem? Ponoć to temat zamknięty. Skoro zamknięty to zamknięty.. To po jakiego wała kręcicie dalej ten cyrk?
 11. Sianie fermentu powinno być karane. Zmian w cenach póki co nie widzę (albo jestem ślepy).
 12. Zastanawia mnie jedna rzecz, czemu pomimo tego całego RedPilla żrecie się o ten kawałek ciała, jeszcze na dodatek z silnymi zaburzeniami.Nie żebym był zatwardziałym redpillowcem (bo tak nie jest, nic nie jest czarno-białe, jak ostatnio powtarzam) ale serio o takie warianty siebie walczycie? Zastanawia mnie rzecz numer dwa - czemu forum, skoro jesteśmy facetami. Czy faceci nie robią to oko w oko, ewentualnie dając sobie po mordzie? Jakie czasy, takie sprzeczki...
 13. Bo Polak musi mieć tą cholerną rację i cholerne ostatnie słowo...
 14. To jest ostatni sygnał z góry, żeby się opamiętać
 15. Nie chodziło mi o samo zachowanie, co o komentarze polskich użytkowniczek yt patrzących z zafascynowaniem na wyjebkę Włochów. Teraz pojmujesz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.