Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  808
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

723 Świetna

2 Followers

About Azizi

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

4704 profile views
 1. Byłem raz na takim spotkaniu - trochę wyrośniętych katolickich wychowanków mających po 25-30 lat i wiecie co? Czułem się jakbym był mega szatanem, jakbym miał czarną krew. Czułem się nieswojo, aczkolwiek czułem dobro, którym emanowało to miejsce. Tak więc lekki dysonans. Z drugiej strony ciekaw jestem ile za tą dobrocią skrywa się grzeszków, choć może jestem mało ufny i przewrażliwiony, i tam jest dobra osoba. Co do tych dziewczyn pielgrzymkowych, często dobrze wychowanych skwituję to w taki sposób ->
 2. Odnośnie wyborów. Będąc w tym roku w komisji muszę stwierdzić jedno - młodzi c*uja głosowali. W mojej OKW (inna miejscowość niż zamieszkanie) ilość młodych w przedziale 18-25 mogę policzyć na palcach jednej ręki mimo iż wyliczyłem w tym przedziale wiekowym aż 115 osób z prawem wyborczym. Tak młodzi sobie powielają obrazki o rządzie, uciśnieniu a w dupsku mają by na wybory pójść. Najwięcej głosujących było w przedziale wiekowym 45-82. 26-44 też się nie popisali frekwencją. Efekt? Musiałem zasuwać z jedną ogromną kupką kart do głosowania wiadomej partii.
 3. Jakieś postępy @vindictive w życiu? Jakieś refleksje? Coś się pozmieniało?
 4. Szykuję potężną dawkę lodów bakaliowych na premierę To będzie takie trochę chociaż 365 dni Blanki Lipińskiej? Będzie jakiś ekhm.. DON MASSIMO?
 5. Widać, że edukację seksualną bierze w swoje ręce, a może i coś innego. Żenada że ta "kobieta" może siebie nazywać pisarką. Kultura schodzi na..brak kultury.
 6. Azizi

  Joker :>

  Cholera, byłem przedwczoraj w kinie i muszę przyznać, że to film (jeden z nielicznych z ostatnich 10 lat), przy którym 2h zleciało mi jak z bicza strzelił. Główny bohater, zdjęcia, całokształt filmu - sztos. Scena na mieszkaniu z karłem - do samego końca czekałem co się stanie Dokładnie tak jak @Obliteraror wspomniał, było mi żal Arthura. Miał podstawy psychiczne, ale życie dodatkowo pokopało go po dupsku. Wayne'owie ukazani w odmiennym zwierciadle
 7. Avatar i przywitanie to szacunek dla nas, którzy tu jesteśmy. Myślę, że to wystarczający argument.
 8. A potem mówią, że forum to frustraci. Ciepło jest, pogoda, lepiej na zewnątrz wyjść niż znów się na Karynach skupiać. Są inne, ciekawsze zajęcia do ogarniania aniżeli po raz pięćset dziewiętnasty wspominanie podprogowe "jakie to kobiety som a jakie nie som".
 9. Trzymamy kciuki i czekamy na rozwój wydarzeń!
 10. Idealne podsumowanie. Jeśli w SWOIM domu mam się czuć niezręcznie to pieprzyć takie towarzystwo.
 11. Dlatego tym bardziej trzeba robić badania DNA 😄 Wychowywanie nie swojego dziecka to kiepska sprawa
 12. Podstawowa sprawa @Tajski Wojownik. Fajnie jest słyszeć co się dzieje, fajnie słyszeć jakie masz postanowienia. Ale od Ciebie chcemy teraz nieco więcej. Teraz chcemy od Ciebie, żebyś to wszystko realizował. Nie chcemy byś wypisywał teorię. Chcemy słyszeć i czuć praktykę. Niekoniecznie od razu duże kroki. My chcemy słyszeć i czuć małe kroki. Skrupulatne, logiczne małe kroki. Kroki, które podjąłeś bo pomyślałeś i Twoja silna wola zaczęła działać. Mess i anger. W punkt Zero dup, zero alkoholu, zero szukania zastępstwa.
 13. @Adolf całe szanowne grono czeka na Twoją relację z Portugalii, nie spier*ol tego Na pewno decyzja o wyjeździe będzie dobrą dla Ciebie decyzją. Spakuj mandżur, ogarnij sobie trasę, przepisy i inne takie logistyczne rzeczy (o ile już tego nie zrobiłeś) i bądź przykładem dla nas, żeby ruszać za swoimi marzeniami. Pokaż swoim chłopakom, że o marzenia warto walczyć i nie dawać się segregować całe życie z naszywką terminu przydatności i zajebistości.. Trzymam kciuki!
 14. Gratulacje @Lalka Teraz wybieramy dla nowego brata (bo jakże by miało być inaczej) forumowego redpillowe imię Mariany i Janusze siłą rzeczy odpadają
 15. Słyszałem o pojęciu "niedzielny kierowca". Nie słyszałem natomiast o pojęciu "niedzielny ojciec". To mi zalatuje nowotworami pokroju "fake nice guy". Ojcem się jest, albo nie jest. Poza tym ostatnią osobą, która może w jakikolwiek sposób oceniać słowni czy ktoś jest niedzielnym, jest osoba, która nie ma dzieci. Kapewu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.