Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  681
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

548 Świetna

2 Followers

About Azizi

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

3415 profile views
 1. Mojego dobrego przyjaciela dziewczyna zostawiła na 2 miesiące przed ślubem bo był bezpłodny. Zdała sobie sprawę dopiero i aż 2 miesiące przed mimo, że o tym rozmawiali. W jego przypadku 99,99% szans, że potomka nie będzie miał z powodu choroby i leków jakie brał. Wyobraźcie sobie jak się musiał czuć kiedy dostawał w pysk zdaniami o tym że jest "nieużyteczny" bo nie może jej dać potomstwa.
 2. Bracia, czy ktoś z Was próbował nauczyć się grać na gitarze mając te mistyczne 30+ lat? Do ogarnięcia temat czy odpada? Kurzy się u mnie w pokoju gitara (klasyk) i pomyślałem, by może w końcu nauczyć się coś na niej zagrać, choćby dla letnich ognisk a na pewno dla siebie pobrzdękolić.
 3. Azizi

  Noże kuchenne

  Również polecam rękoma i nogami. Używam już długi czas i nie zmieniam.
 4. Bardzo sympatycznie, podpinam się pod resztę i tym razem napiszę byś poświrował Fajne podłoże do startu.
 5. Danka, Danka, Ty nie schodź na zawał tylko ogniem od smoków popal te niedomyślnie istoty PATRZ WYŻEJ!
 6. Azizi

  Egzorcyzmy

  Sorry, że odkopuję Panowie, ale dzisiaj przypomniała mi się jedna kwestia rozmawiając z koleżanką z pracy. Egzorcyzmy Annelise Michel. Pewnie większość z Was była faszerowana tym dokumentem na lekcjach religii. https://pl.wikipedia.org/wiki/Anneliese_Michel Jestem ciekaw co o tym sądzicie. Oczywiście jako nastolatek łykałem jak pelikan. Obecnie jestem dużo jestem w stanie sobie zracjonalizować, lecz pozostała wielka niewiadoma dotycząca tej sprawy.
 7. Już nawet to łożysko i rozrząd mogło by mieć zabarwienie erotyczne dla chcącego Jakby mi to Pani mechanik odpowiednio przekazała:D
 8. Jak za odważnie to mu napisz że czytasz Biblię i czy mógłby wpaść Ci przekartkować strony. Dziewczyno, weźże. Milion osób Ci tu cenne rady podsunęło a tu jak o ścianę. Szczerze? Mi by było wstyd taki wątek pisać. Nie jest Ci wstyd, tak nawet tyci tyci?
 9. @mirek_handlarz_ludzmi imponujesz mi cierpliwością, szacun Ja już wymiękam, za słaby jestem na te wypociny i rozkminy
 10. Jak nie kpić, jak po raz kolejny jest temat typu "czemu nie odpisuje". My nie jesteśmy wróżkami.
 11. Więcej kwiatków na https://demotywatory.pl/4823519/najglupszych-listow-do-Bravo-Ach-te-wspomnienia Aaaa.. @Saori - nie ma czasu na rozkminy jak Ty, po prostu
 12. Podbij wagę, idź na siłkę, zapuść brodę. 60 kg to chudzinka, jak Ty się masz czuć pewnie jak masz małą masę? Bracia dobrze Ci radzą, idź na siłownię, trochę to pomoże nabrać pewności w męskim gronie. Zadbaj o swoją sylwetkę (w międzyczasie kobietami się nie przejmuj). Zajmij się czymś co lubisz. Zmień pracę, usamodzielnij się (cały czas nie myśląc by to robić pod kobiety). Zmieniaj siebie tak byś się fajnie czuł, nie patrz na innych, nie patrz na kobiety. Kobieta, którą znajdziesz ma być dodatkiem do Twojego fajnego/ogarniętego życia. Amen. PS. Jak się będziesz użalał to nic nie zmieni stanu rzeczy.
 13. Takie czasy niestety. Obecnie miłe gesty dzielą się na: a) nieszczere b) "ona/on ma w tym jakiś interes" c) chyba mnie podrywa d) gdzie jest ukryta kamera A faceci na miłe gesty liczyć nie mogą, bo to oni mają być tymi, którzy dają te miłe gesty. A jeśli chcemy miłe gesty to jesteśmy niemęscy etc etc.
 14. Otóż to. Z wiekiem przychodzi raczej taki pogląd że na pięknych i cudnych się można przejechać i jeszcze do tego dostać bombę w głowę od której można się nie pozbierać mentalnie. Zbliżone poglądy, sposoby na spędzanie wolnego czasu, swoiste poczucie luzu związkowego oraz dawka tego czegoś, które wznieca pożądanie - nie trzeba mega wypasionej buźki by mieć atrakcyjną dla siebie partnerkę. Ale kto nie spróbuje ten się nie dowie. PS. Nie zgodzę się z autorką, że kochamy zołzy. To obecne czasy chcą by myślano, że kochamy zołzy. Tak samo jak zauważyłem, że same kobiety chciały by być zołzami/sukami tak jakby to był zaszczyt.
 15. Czasem początkujący fotografowie szukają ludzi z "ciekawą twarzą" do zrobienia sesji do portfolio. Też możesz czegoś takiego poszukać. 200 zł za sesję to dobra kwota. I tak jak wspomniał @Baros lepiej plener, chyba że chcesz korpo-foto to rób na białym tle a najlepiej uśmiechnięty na tle biura:P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.