Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  908
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

837 Świetna

2 Followers

About Azizi

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

6913 profile views
 1. @17nataku - lepiej nie dało się tego ująć. A kasa? Coś mi się wydaje, że przepadła...
 2. Zasadnicze pytanie - oddała dług? 😆
 3. Odkąd mniej się udzielam a więcej czytam widzę jakąś gorycz na tym forum. I to nie tylko ja zauważam, parę kumatych osób z którymi utrzymuję kontakt (a już tu ich nie ma) to samo stwierdziła. Rozumiem wszelkie awersje, ale, nie dajmy się też zwariować. Inaczej sens rezerwatu...to jaki sens?
 4. Najlepiej podrzuć co wg Ciebie jest ok - olejek + szampon. Zwłaszcza to ostatnie, bo stosuję zbyt krótko i szukam coś, co zagości u mnie na dłużej. Mizianie kartaczem uzależnia Dbanie o brodę to swoisty rytuał.
 5. Możemy się nie lubić, ale się szanujmy 😎 Układ inny jak kobieta+mężczyzna...powiedzmy, że ... wolę jednak konserwatywne podejście do tematu.
 6. Na początku tak będzie, wkurzające to to, ale skóra nie znaju że coś na niej jest i drapie. Z biegiem czasu kup sobie kartacz, bo naskórek będzie się zapewne łuszczył i trzeba go będzie się pozbywać. Melduje się brodaczo-zarostowiec z 5letnim stażem w branży PS. Ostatnio zakupiłem szampon do brody i widzę, że świetnie się układa broda dzięki temu, lepiej też z naskórkiem. To tak jakbyś już całkiem wszedł w temat:)
 7. Z chęcią wypowiedziałbym w tym temacie, ale z przyczyn poszukiwań w co wierzę a w co nie sam szukam odpowiedzi. Coraz mniej odpowiedzi w głowie mówiących, że rozwodnicy to jakiś gorszy sort. Coraz mniej odpowiedzi potępiających to co kościół potępia... Z chęcią posłucham za to Was. Może znajdę gdzieś trop w jakim kierunku iść....
 8. Dokładnie to przyszło mi na myśl. Dacie się Bracia trochę paniom wykazać? W końcu czerpiemy jakieś 5% wnioski z tego co mówią
 9. Przez moment myślałem, że jest tam krzyż na wypadek ataku wampirów A tak serio to rób swoje, skoro chcesz coś takiego przeżyć - to to zrób. Potem przejdź na wyższy poziom i idź spać w las. Sam trochę planuje w tym roku w cieplejszym czasie poużywać namiotu (na niższe i wyższe cele :P).
 10. Ważne, że on ma tą swoją filiżankę koleżankę czy jakoś tak.. Pół żartem, pół serio - to wszystko przez te ogniste czerwone włosy, działają jak płachta na te samiczki
 11. Dobrze zrobił. Nawet jeśli to papież, to też człowiek. Nie wiadomo czy nie miał jakiegoś zabiegu lub po prostu go bolało ramię (jak boleć może zwykłego człowieka, zwłaszcza w jego wieku) a azjatka potraktowała go jak ciuch w szmatexie. A może to jakaś nędzna prowokacja. Cholera wiadomo.
 12. Hmmm..nie spodziewałem się, że wyjdzie poza rezerwat pytanie typu: Całować teraz, zaraz, jutro, za dwa dni czy z języczkiem? Czekam na pytania: - Czy położyć rękę na stole? - Czy popatrzeć na nią i mrugnąć czy wyjdzie na to że jestem łatwy? - Czy się oblać wodą perfumowaną czy niech czuje dziki zapach mego ciała? Myślałem, że kwestia całowania to jest naturalna i indywidualna kwestia. Ode mnie tylko - zwlekanie to lipa na całej linii. Czy to poznanie kogoś czy materiał na LTR.
 13. To jest ten Discord czy nie? Na linku Analcondy jest nas tylko 4...
 14. @Maszracius_Iustus To jeszcze tak z klasyków ówczesnego czasu..;)
 15. @Analconda zrób proszę, bo będziemy się zbierać milion lat. Kiedyś utworzyłem serwer na Discordzie, pisałem na forum ale reakcji zero. Ochota więc przeszła i usunąłem serwer.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.