Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  549
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

417 Świetna

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

1834 profile views
 1. U mnie też kwiaty się pojawiają. ALE Wcześniej było ich więcej, jednak wzajemność jakoś nie funkcjonowała. Teraz jest ich mniej i stawiam na to, że kobieta też coś z siebie wymyśli. I co? Działa Z mojej strony jeszcze pojawiają się też takie mini rzeczy praktyczne, które się codziennie przydają. Plus pomoc przy aucie. Z jeszcze takich niemałżeńskich czynów relacyjnych. Ale bez nadskakiwania. Ja się staram = partnerka się stara. Taka zasada. PS. Nie, wymalowanie się na randkę to nie zaskakiwanie w związku
 2. Androgeniczna. Przyszłaś na to forum: a ) opowiadać o swoim białym rycerzu innym niż wszyscy (jeśli dobrze pamiętam, który Ci sprawdzał komórkę) b) podpowiedzieć jak poszerzać syf który narodził się między kobietami a facetami (choćby takim szczwanym olewaniem bo tak trzeba) c ) zobaczyć że faceci to ludzie, też mają swoje potrzeby, poznać ich zdanie i przenosić zdrowe odruchy na siebie/swój związek Odpowiedz proszę i rozwiej wątpliwości.
 3. Hmmm 10 randek, czyli po..hmmm miesiącu znajomości? Nieźle. Oczywiście piszę za swoją osobę - cieszyłbym się jakbyś zniknęła robić kurs ale tak po pół roku znajomości, a nie na samym początku (10 randek to tyle co nic..):)
 4. Zawsze przyjemne z pożytecznym można pogodzić - spontaniczny seks w łazience w restauracji po dobrym żarciu PS. Umawianie się na spontaniczny seks? Serio?
 5. Dokładnie. Fajnie, że ma jakieś zajęcie (bo sportem tego nie nazwę, przykro mi) ale nie widzę w tym aż takiej podniety, jak zresztą pisałem w innych tematach. Tam samo twerkowanie. Fu i fe. Jako element wyrobienia sprawności - spoko. Każdy sposób jest dobry. Ale nie materiał na moją partnerkę.
 6. Chyba w Twoim mniemaniu. Wybacz, ale jeśli nie masz dla mnie przez miesiąc czasu - nie mam okazji Cię dobrze poznać. A jeśli nie mam okazji Cię poznać - stajesz się dla mnie nieatrakcyjna. Przez "poznać" chcę powiedzieć, że chcę poznać jaka jesteś, jakie masz poglądy, a nie że się przespać. Masz spaczone widzenie świata. Chyba, że facetowi cyckami oczy zachodzą, to wtedy na tą wątpliwą "niedostępność" go stać
 7. Bratnia dusza;) Jedynie zamiast Ergo Proxy wrzuciłbym Berserka i przesunął na pierwsze miejsce;)
 8. @PIGUŁKA sprytna lisica Podrzuć mu forum, niech to będzie test na wasz związek skoro to ten wyśniony i najlepszy na świecie
 9. Czuję tutaj ostrą prowokację. A jeśli nie to @Androgeniczna podrzuć swojemu nasze forum, zapobiegawczo. My tu mu doradzimy by nie wszedł na minę
 10. Akurat takiego nie mam znieczulenia i raczej jak już wchodzę to w LTR więc trochę nietrafiłaś. Dla mnie granie na początku niedostępną to typowe księżniczkowanie. Więcej można wyczytać z prostych interakcji na początku, aniżeli z tego jaka to ja jestem niedostępna kobieta "ideał romantyka".
 11. Myślę, że z wiekiem maleje ilość cierpliwości do olewania. Może te 3 próby działają jak się ma te 18 lat. Ale przy wieku załóżmy moim, 30, jeśli na początku jest zlewka to choćbym się nie wiem jak zaangażował to takim testom dziękuję. Albo jesteśmy dorośli i szanujemy się, swój czas i energię na związek albo bawimy się w podchody ile ten mój misio prób olewki wytrzyma :d Oliv2407 - trafny tekst. Brawo.
 12. Jeśli to ten sam Pan z tematu, to chyba już gracie w ping-ponga jeśli chodzi o odbijanie piłeczki olewania Ciekawe kto pierwszy pęknie.
 13. Azizi

  Próba szantażu!

  U mnie na firmowy mail takie coś przychodzi:) Najśmieszniejsze jest to, że piszą o kamerce, a kamerki ni ma bo to poczciwy blaszak bez zewnętrznie dorzuconej kamerki Słaba próba znalezienia darczyńcy. @Adolf śpij spokojnie Aczkolwiek, ja bym to rozegrał w ten sposób, że masz znajomości i zdeaktywowałeś tą próbę oszustwa. Twojej lubej skoczy ciśnienie, że ma tak ogarniętego chłopa i będziesz miał noc pełną bitcoinów z jej strony
 14. @Quo Vadis? to jest tylko zajawka, chodzi o to, by braci trochę zmotywować do działania a nie do paplania
 15. A może by zamiast tak paplać o dupie marynie zastanowić się nad nie wiem, zmianą loga na bardziej profesjonalne? Może to jest bardziej produktywne od bezproduktywnych paplanin przez 10 stron. Dla rozruszenia tematu wrzucam na szybko (sugerując się miniaturą która jest obecnie):
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.