Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  875
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

816 Świetna

2 Followers

About Azizi

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska B
 • Interests

Recent Profile Visitors

5769 profile views
 1. Nawet Gosling się odwrócił i zawstydził tego co napisałeś wyżej Nie chce na to patrzeć
 2. Otóż to! Piszesz nam, że nie chcesz pracować w tym co Ci nie daje satysfakcji. Co w tym kierunku robisz? Twój cel na ten moment to praca w zawodzie marzeń. Co w tym kierunku robisz? Myślisz i to jest Twoje działanie? Bo jeśli tak, to myślenie to nie wszystko. My za Ciebie pierwszych kroków nie podejmiemy. Nie napiszemy Ci co masz zrobić w planie 10letnim a co chcesz zrobić w celach długofalowych. Sam sobie piszesz receptę na swoje życie. Nie myśl sobie, że jesteś wyjątkiem. Że tylko Ty myślisz czy to co robisz ma sens, czy jesteś w tym dobry. Podejrzewam, że masa osób tak ma. Nic nie poradzisz. Ciężko jest nie patrzeć na innych, ale jak chcesz żyć w taki sposób to brawo. Nigdy nie osiągniesz zadowolenia z życia. Też się porównywałem. Ba, nawet teraz czasem się porównuję. I co, co mi da takie porównywanie się? Porównywanie się, mówiąc lakonicznie, jest do dupy. Wyjdź ze strefy komfortu, zacznij więcej działać niż myśleć. Bo zaczynam wierzyć, że myślami blokujesz działania i w kółko Macieju.
 3. Może nie wyczuwam tutaj sarkazmu (jeśli jest) ale jeśli to jest prawdziwe nastawienie to już pozostaje bić brawa na samym początku. Kolejny raz widzę temat Twojego autorstwa bracie @vand o podobnym zabarwieniu (szkoda że nie erotycznym). Jeśli zmianę swojego mindsetu rozpoczynasz dobrze, a potem skupiasz się nad tym co inni mają dookoła, patrzysz na te stworzone iluzje to będziesz zakładał tutaj jeszcze milion pięćset podobnych tematów. Nikt nie mówi, że musisz już znaleźć sens życia, kto wie czy go w ogóle znajdziesz. Ale po co się na tym skupiać? Cel w życiu przyjdzie sam, może nawet się nie zorientujesz jak jakiś temat zaprzątnie Ci głowę bez reszty lub będziesz czuł się odpowiedzialny za to co robisz. A może masz właśnie za dużo wolnego czasu i pozwalasz tym swoim myślom panować nad sobą? A może po prostu od siebie zbyt wiele wymagasz, nie uwzględniając otoczenia? Zrewiduj sobie w jakim jesteś położeniu. I błagam nie patrz na innych - tych co tu piszą że biorą minimalną na rękę i tych co biorą 20k co miesiąc -różnie bywa, a Ty się nie musisz dostosowywać do planu, schematu. Inna sprawa, że ludzi pracujących w zawodzie, który ich jara prawdziwie jest zdecydowanie mniej niż tych, którzy pracują by mieć środki. To najlepiej się położyć i tak do śmierci.
 4. Pokojarzyłem tego trollasa z tematu o prezencie urodzinowym i się nie myliłem. A dodatkowo temat z kwietnia: Nie szukaj u nas odpowiedzi na durne pytania. Szkoda naszego cennego czasu.
 5. Top 5 to powinno być z samego szacunku. Trafił na erę Messiego i Ronaldo. On był zaraz za nimi. Co więcej Europa się śmieje, że to była jakaś parodia. Konkurs popularności a nie umiejętności i wyników... Szkoda chłopa.,.:/
 6. Po cholerę pytać starszego. Monopol ma na jej rękę czy jaki czort? Jak już robisz ten krok (nie analizując czy to dobry krok czy nie) to właścicielką tejże ręki anielskiej jest Twoja luba i ona da Ci znać czy chce czy nie. Ona też w przepływie emocji poinformuje wszystkich wokół, że takie zdarzenie miało miejsce, nie musisz przy piwku na luzie przyszłemu teściowi mówić, że robisz tak zabójczy krok. To nie są czasy kuźwa białych chusteczek czy innych cudów z wcześniejszych epok...
 7. Eh, duża ilość wiadomości to kiepścizna, zmisiowanie. Eh2, miałem podobnie, nie ma co przyspieszać mimo, że haj Cię ciągnie bardzo. Eh3, masz już 3 punkt na samym wstępie. Eh4, z tonu wynika, że jakimś mega entuzjazmem nie pałała. Chyba, że Ty tak olewczo to napisałeś. Eh5, jakby miała na Ciebie ochotę, to choćby była po 12h w pracy to pierwszy raz by zdecydowanie chciała się z Tobą spotkać i nie pisała "nie wiem". Dalszą część tekstu do interpretacji pomijam. Resztę bracia przede mną opisali. Znudziłeś się, byłeś dostępny, nadskakiwałeś ze spotkaniem. Zatamponowałeś.
 8. Czekamy z niecierpliwością na dalsze kroki @Smutny1412. Pamiętaj, że siedzenie na dupce nie zmieni faktu Twojego położenia, dlatego działaj, choćby wychodzenie ze swojej pseudo strefy komfortu było mega trudne. Metoda małych kroczków, małych celów. Nas, facetów, niszczy brak działania, rutyna codzienności. Działaj
 9. Tak potrafio tylko samce alfa, duże smv i zimne prysznice
 10. Widziałem ten wpis wczoraj, aż nie mogłem się powstrzymać od skomentowanie tego taniego szajsu. Wiecie co jest śmieszne? Że sporo osób zbeształo wpis Sporo facetów zdominowało komentarze, nawet babeczkom się nie spodobał. Czuję nieodparcie, że te wszystkie "listy do Czarnego" to jego wytwory. Ktoś tutaj świetnie opisał - tanie bzdety dla pracownic korpo. Trochę wstyd, żeby to wszystko wychodziło z rąk faceta, ale są tacy co się chcą takim dziadostwem przypodobać. Żeby być cool, trendy. Taki styl passive agressive. Taki głupi styl olewawczo-atakujący.
 11. Piona! Z moją ex te spektakularnie chwile zasłaniały bajzelo, bylejakość. Tak w proporcji 10-90%. Dodam tylko. Jeśli nie panujesz nad sytuacją, sytuacja zapanuje nad Tobą. Miej lejce. Ktoś wspomniał byś wyjechał - wyjedź, zamroź wyrzuty sumienia, zwłaszcza, że pierściona nie macie.
 12. Proponuję mniej rozkminiania, więcej działania.
 13. Cytując klasyka Z autobusem Arabów... :d @Cortazar miałem nosa i mam zrobiony, co za przypadek
 14. Przejdź się do psychologa (męskiego), pracuj z nim nad sobą (psycholog to nie żadna ujma, a wręcz przeciwnie). Jak przepracujesz z nim, że jesteś więcej wart niż Ci się wydaje wtedy słuchaj nas gdzie damy Ci dalsze kopniaki byś parł do przodu. I zacznij to proszę nie za miesiąc, nie za dwa tygodnie a jutro, pojutrze. Taka prośba od nas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.