Skocz do zawartości

Jakich doświadczyliście najbardziej wyrafinowanych metod kobiecych manipulacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.03.2019 o 21:05, Marek Kotoński napisał:

Tak na szybko to przypominam sobie chyba dwie najgorsze:

 

1. Mówienie mi że partnerka jest w ciąży. Byłem całkowicie bezbronny i rozbity, ponieważ czułem że to kłamstwo, ale do końca przecież nie wiedziałem.

 

2. Jedna z Pań (na 90% borderka), gdy nie chciałem się z nią spotykać, powiedziała mi że była ze mną bo się mnie panicznie bała i w sumie przypomniała sobie że doszło niemal do gwałtu. Włosy stanęły mi dęba z strachu, poczułem w jakie gówno się wpakowałem. Później jednak podziałałem i powiedziała mi że żartowała, że jestem ujowy w łóżku itd. 

Miałem to  samo  co miesiąc ciąża normalnie psychicznie myślałem że zejdę . 

1.5 roku  tak co miesiąc strasznie wykańcza takie coś. 

 

Dnia 11.03.2019 o 21:50, SzatanKrieger napisał:

Najgorsze to mówienie, że dana babka sie zabiję bo coś tam.

 

Znałem dwie takie agentki, nigdy więcej :)

Ja w nerwach bo ta mówi, że idzie sobie coś zrobić a ona sobie smacznie śpi, mi w tym czasie nadnercza wysiadają, ze strachu.

Oczywiście później na drugi dzień jak gdyby nigdy nic, wieczorkiem coś mi tam łaskawie odpisuję po 50 nieodebranych i kilkunastu SMSach :)

To były najobrzydliwsze manipulacje, które pamiętam.

 

Ostatnio też miałem kontakt z pewną panną i mimo wielu moich próśb by tego nie robiła to i tak robiła a ze mnie zrobiła kogoś z psychozą (No cóż martwienie się o kogoś jest psychozą :D )

Człowiek tłumaczy, że nie chce znów przechodzić piekła bo kolega sie powiesił i by nigdy takich rzeczy nie robiły a te specjalnie mówią, że idą sie pociąć :))) i potem milczą...

Kurestwo najgorszego sortu, przepraszam, że tak powiedziałem ugułem.

 

Brak słów.

 

 

Była chciała się zabijać  jak chciałem zrobić przerwę .

Jak mnie rzucała to myślała że ja sobie coś zrobię hahahh . Niestety  nie była tego  warta a liczyła na to  widać po oczach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2019 o 10:11, DanielS napisał:

Ach te baby @skynet84. Ale przynajmniej trafiła Ci się kreatywna ze zdolnościami manipulowania obrazami ?
Przeróbka zdjęcia wyglądała wiarygodnie? ;) 

Jako, że było to dawno temu i zdjęcie w MMSie jest bardzo skompresowane, to przeróbka wyglądała wiarygodnie ale postanowiłem drugi test "na żywo" z nią zrobić. Po tym teście poznałem na nowo pojęcie wolności i jaką wartość ono ma:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DanielS napisał:

No i dobrze, że to zrobiłeś, bo miałbyś pewnie sporo niepotrzebnego stresu, zanim by wyznała, że "poroniła" :P 

To fakt, wolność jest bezcenna @skynet84 :D 

Ale jaką opinię miałem zszarganą w pracy. Że ją wielce biłem i takie tam. Dobrze, że mnie znali dłużej niż ją i jakoś się to rozpłynęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.