Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
AdamPogadam

Agenda globalizm a mężczyźni

Recommended Posts


22:00 - Zrównanie płci i wzmocnienie kobiet - Feminizacja społeczeństwa jest bronią globalistów i elit, "ponieważ tylko męska energia ma siłę powstać przeciw opresji i walczyć za prawa człowieka, tłumienie energii męskiej to klucz do utrzymywania populacji w stanie wiecznego przyzwolenia (dla władz)". 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

🤣

 

 

Edited by lxdead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donald jak każdy inny polityk zawsze jest "podejrzany". Wokół Obamy także kręciło się mnóstwo symbolizmu. Antychrystami mogą być, bo jest ich zawsze wielu (test Jana 1 List Jana 4:1-5), ale to nie jest jeszcze TEN - ze scenariusza objawienia Jana 13 i następne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak. ON musi być Antychrystem, to niemal PEWNE!! !

 

Nie jest pewne na 100% bo to samo babcia moja mówiła o mnie.

 

Reasumując. Antychrystem jest albo ten śmieszny facecik albo ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definicja antychrysta jest w tekście źródłowym, już niezależnie od osobistego przekonania, wiary kogokolwiek tutaj, żadne plotki czy religijne objawienia od faustyn i dalajlamy tu nie mają znaczenia, bo Biblia jako źródło jest kompletna. W skrócie, bo można sprawdzić w google, antychryst to określenie na każdego kto jest "przeciw, czy w zamian - robi z siebie substytut" Chrystusa, takich jest wielu (to znaczenie mikro), ale zgodnie z proroctwami listów apostolskich i objaw. Jana 13 i następne oczekuje się antychrysta w wersji makro, który ma być fałszywym wybawicielem (trik wysłany aby oszukać świat i pogrążyć w bałwochwalstwie przeciwników Ewangelii), ogłosić się ponad wszelkie bóstwo w świątyni (3cia świątynia którą już planuje neosanhedryn judaistyczny w Jerozolimie, przeszkadza im meczet, więc najprawdopodobniej będzie to świątynia "ekumeniczna", synkretyzmy są teraz w modzie, nieprzypadkowo), być powiązany z fałszywym prorokiem (mocnym kandydatem jest papiestwo) i obrazem-reprezentacją antychrysta (możliwie sztuczna inteligencja). Ludzie mylą tych mikro z tym makro, Na przykład Judasz był antychrystem w wersji mikro, nazywany synem zatracenia tak jak judasz jest także i figura antychrysta z objawienia. Mikro może być każdy sebix, makro to już inna liga.

Edited by AdamPogadam
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Warto wspomnieć o duchu antychrysta inaczej mocy sprawczej przygotowującej świat na jego nadejście. Celem owej złej siły jest sprawienie aby ludzie zupełne odrzucili Boga i pogrążyli się w ciemności duchowej kultywując materializm, przyjemności cielesne, tak aby nie byli skłonni rozpoznać oszustwa. Akcetując tym samym nowy porządek Antychrysta jako oczekiwanego Mesjasza który zapewni ekonomiczny dostatek i pokój na świecie na 7 lat.  W zamian ludzie mają go czccić jak Boga.  Widzimy obecnie jak pomału budowany jest system totalnej kontrli. (chyba się domyślacie już dlaczego)

Dla tych co będą przeciwko obóz Fema ( śmierć lub więzienie ) .

To będzie taki drugi Hitler w wersji hardcore.     

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/21/2019 at 5:11 PM, AdamPogadam said:

Biblia jako źródło jest kompletna

Biblia jako źródło jest źródłem widzimisię jej twórców - tzw. 70 mędrców. Ponieważ dwa tysiące lat temu każdy kto umiał pisać był uczony to byli to tak naprawdę pismacy, którzy się zgadali i spisali swoja wersję religii, która dotąd obowiązuje.

 

Zacytuję tu rozmowę Benjamina Netanjahu z rabinem Menachemem Mendelem Schneersonem.

MS: Dawno cię nie widziałem.

BN: Przyszedłem prosić o błogosławieństwo i pomoc...

MS: We wszystkim.

BN: We wszystkich dziedzinach - politycznych i osobistych.

MS: Od kiedy się ostatni raz widzieliśmy wiele spraw poszło naprzód.

BN: Wiele rzeczy poszło naprzód.

MS: Co się jednak nie zmieniło to to, że mesjasz wciąż nie przyszedł. Więc zrób coś żeby przyspieszyć jego przybycie.

BN: Pracujemy nad tym, pracujemy...

MS: Najwyraźniej niewystarczająco, bo wiele godzin upłynęło dzisiaj a on wciąż nie przyszedł... ale wciąż pozostało kilka godzin do końca dnia więc postaraj się jeszcze dzisiaj.

BN: Tak (jest).

MS: Dobra nowina. (pozdrowienie) Szczęścia i radości

(...) pozdrawiają się

 

 

mqdefault.jpg

 

Wniosek prosty. "Przepowiednia" mesjasza została wymyślona i teraz kiedy nadchodzi stosowny czas starają się ją wypełnić. To nie jest tak, że mesjasz przyjdzie bo bóg tak powiedział tylko rabini tak wymyślili i teraz dążą do spełnienia swojej przepowiedni.

 

To raz.

 

--

 

Mężczyźni są im potrzebni o tyle żeby się nawzajem wykończyli a w mitycznym międzyczasie robili na proletariat. Bo ostatniej klęsce bolszewickiej odmiany komunizmu proletariat robotniczo-chłopski okazał się być nie do końca pewny i został zastąpiony nowym - kobietami, gejami lesbijkami i innymi tenczowymi (jeszcze niedawno fioletowymi. Teraz to oni niosą czerwoną flagę na przedzie pochodu a kułaków (mężczyzn) trzeba zniszczyć "od środka".

 

 To dwa.

 

Edited by wrotycz

Share this post


Link to post
Share on other sites

"widzimisię jej twórców - tzw. 70 mędrców" - litości, o zwojach z qumran słyszałeś? O wielu kopiach NT z pierwszego wieku? Spiskowe teorie sprzeczne ze zwykłą historią literatury, bo już nie mówię o teologii, to zwyczajna papka dla uprzedzonych, aby karmić ignorancję i grzech, utrzymywać w ciemnocie pseudo-wyzwolenia od "obiektywnego Boga". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.