Skocz do zawartości

On się stara, Ty nie czyli czy trawa jest bardziej zielona?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przychodzę do was, bardziej doświadczonej części forum z pytaniem: Czy serio dla kobiet u sąsiada trawa zawsze będzie bardziej zielona? Właśnie wróciłem ze spotkania, na którym byłem z dwoma koleżankami. Nasunął się temat związków i obie szczerze opowiadały o tym ze są w związku w którym wszystko jest ok, ale "jest XXX który jest we mnie zakochany i się stara..." Oczywiście ów staraniem się jest dawanie im atencji, której zwykły partner im nie dostarczy bo ma swoje poważne życie. Partnerzy tych dam są normalnymi facetami, bez nałogów itd. po prostu w porządku ludzie, ale ciągle za mało. "Szkoda mi troszkę tego chłopaka (jasne...) ze się tak stara, szkoda mi ze jestem w związku a on tak bardzo by chciał być ze mną..." Racjonalizacja potencjalnego skoku w bok? Jak w ogóle reagować na takie gadanie, ja sam bym się zagotować.  Najgorsze jest to ze Ci adoratorzy to biali rycerze, wszędzie przytakujacy i nie posiadający żadnego szacunku do siebie i swojego czasu, bo nie sądzę żeby ktoś szanujący się zarywał noc, pisząc z kobietą o tym co tam u niej. Moje pytanie to: jak sobie z tym radzić? Z tym ze masz kobietę, pojawia się orbitę który się stara tj. daje nadmiar atencji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskowałem to żadna z panien nie zdradziła i odnoszą się do orbiterów raczej z litością, więc jak do tej pory ich partnerzy robią dobrą robotę.

Pasowałoby od czasu do czasu walnąć ręką w stół, żeby tak pewnie się pancie w związku nie czuły i powinno być nieźle.

Edytowane przez Lambert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 00:09, Bombas napisał:

Jak w ogóle reagować na takie gadanie?

To zależy. Ja przykładowo wetknąłbym kij w mrowisko i zapytał te koleżanki, czy dobrze jest im z tym urabianiem i wykorzystywaniem tych frajerów orbiterów (białych rycerzy) :P Bez pierdolenia i ogródek. Prosto z mostu :D System error murowany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 00:09, Bombas napisał:

związku a on tak bardzo by chciał być ze mną..." Racjonalizacja potencjalnego skoku w bok?

Jakiego skoku w bok. Niewiasty tak nie robią. Zdrada? Nie. One przeskakują z kwiatka na kwiatek to tylko takie pszczółki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.