Skocz do zawartości

Witam


Pietryło

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak by tu zacząć. Przeczytałem Stosunkowo dobry i książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, Pana Marka słucham na Youtube i na Vimeo kiedy było, od jakiś dwóch lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działalności bo myślę, że to co robi jest dobre, choć w sumie w życiu niczego już nie jestem pewien;) Ogólnie rzecz biorąc... przytłacza mnie czasem to wszystko, w sensie cała sytuacja polityczna na świecie i w Polsce, zachowanie kobiet, tak wiem że taka jest ich natura i w pełni to rozumiem, mimo wszystko jakoś tak przykro. W końcu zakładam tu konto, długo to odwlekałem bo "zawsze było coś do roboty" i tego typu wymówki, może zbyt długo... Odpowiadam trochę tak na apel Pana Marka, dokładam jakąś cegiełkę, bo gdy będzie już naprawdę źle, nie powiem sobie, że nie zrobiłem nic, kiedy mogłem, nie stałem bezczynnie kiedy wszystko się wali. Życzę Panu Markowi dużo zdrowia i wytrwałości bo gdy by nie on to nie wiedział bym o wielu sprawach. Konto zakładam bo chce pomóc i postaram się to zrobić. No to chyba wszystko, muszę obczaić jeszcze co i jak;) 

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.