Skocz do zawartości

Podatek katastralny


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, PUNK napisał:

Uważam, że tylko u siebie można mieć jeszcze najwięcej do powiedzenia i próbować bronić swoich praw. 

Mam poważne wątpliwości, może być tak że nigdy nie wywalczysz, tego czego oczekujesz. 

 

Zwyczajnie moje oczekiwania, nie pokrywają się z oczekiwanien większości społeczeństwa.

 

Większość woli dostać (np. 500+), niż samemu zarobić, dla mnie będąc zdrowyn i pobierać jakiś zasiłek jest uwłaczające.

 

Może lepiej wybrać miejsce gdzie zasady są bardziej odpowiednie i nie tracić życia na walke?

 

To są ogromne dylematy, życie jest niestety jedno...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PUNK napisał:

Co znaczy "samodzielnie zarobić"?

Myślisz, że wszyscy pragną uczciwej pracy (w ujęciu pracownika i pracodawcy)?

 

Zarobić niekoniecznie znaczy pracować, co nie znaczy, że nie można robić tego w uczciwy sposób.

 

"Wyciąganie" ręki po pieniądze, mimo dobrego zdrowia i możliwości zarobkowych, uważam za conajmniej nieuczcie, a dla mnie osobiście uwłaczające mojej godności.

 

Nie chce, żeby ktoś mi coś dawał, wystarczy, żeby niebprzeszkadzał.

4 godziny temu, Perun82 napisał:

Wszędzie trzeba walczyć, taki urok tej konstrukcji. 

Mam inne podejścir, póki co dobrze na tym wychodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 10:26, manygguh napisał:

Szwajcaria to sztuczny konstrukt budowany jako przystań dla możnych tego świata. Ile tam było ataków terrorystycznych, ile wojen? Czemu Hitler bał się tam wejść, chociaż zajął sąsiednią Austrię? Czemu nic nie produkują, a mają taki porządek? Tu nie ma przypadków.

Małe sprostowanie oni są potęgą eksportową nie to co my a szkoda i komuś głęboko zależy abyśmy nie byli...

 

Tam też są zamachy tylko o tym nie usłyszysz bo oni blokują wypływ informacji poza granice.

 

A co do sztucznego tworu dla bandytów? Nikt tak otwarcie nie mówi i się nie przyznaje ale tak to wygląda i jest bliskie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.