Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Johny_B

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  413
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

320 Świetna

About Johny_B

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 08/08/1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Między Poznaniem, a Wrocławiem

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Wszystko co Panowie wymienili, zgadzam się i łączę w bólu. Jest coś jeszcze co wzbudza we mnie politowanie i odrzuca - fryzura na chłopca, najgorzej jak jeszcze pofarbowana na rudo.
 2. @nieidealny świat Nie obraz się, ale z Twomi radami kojarzy mi się tylko określenie błyskotliwy clown. Ja nie tańcze i nie zabawiam, a jakoś na popyt nie narzekam. Prawdziwy facet mówi mało np. Idziemy do mnie, czy do Ciebie...
 3. Badoo w Polsce - codziennie mam jakieś "matche", jak napisze to 80% dziewczyn, które mnie polubiły zgadza się wyjść na kawę. Bywają ciekawe i nieciekawe. Badoo ZEA/Azja pd-wsch - popularność strzela w kosmos, mega dużo chętnych, fajnych dziewczyn - jestem w szoku lepsze niż tinder. Jestem bardzo przeciętny, mam parę ładnych fotek w różnych miejscach na świecie.
 4. To jest prawda, jesteśmy głupi... jedni, że chcą, inni że się zgadzają.
 5. Samochody na ulice, rowery na ścieżki rowerowe, piesi na chodniki, proste k**** jak budowa cepa, ale ze wszystkim musimy mieć problem.
 6. U nas tak czy inaczej bawimy się w wojsko, a jednostki nie mają żadnej wartości bojowej. To wygodna posadka, a w razie konfliktu katastrofa. Wszyscy lubimy wygodne posadki, w których można się lansować, tylko zapominamy od czego jest wojsko. Dziś jestem w szoku, lepiej mi się pracuje z żoną mojego szefa niż, z szefem. Jest konkretna. Takich osób trzeba w wojsku.
 7. Nigdy bym się nie spodziewał, że można zrobić z tego taki problem - wątek na 6 stron. Co mam zrobić, że nie mam kompleksu przy moim wzroście 176 cm? Jakieś rady? Jak żyć?
 8. Ja od wczoraj tak się nakręciłem, że nie wiem czy sprzedawać ziemię, a nawet mieszkania. Ktoś ma jakieś pomysły jakie to przyniesie skutki społeczne i gospodarcze? Czy drewniany domek na Słowacji nie jest za blisko? Szczerze mówiąc to z mojej strony totalna panika...
 9. Ciekawe jak bedzie wygladac kurs euro i dolara. Czy bedziemy jezdzic na zakupy spozywcze do Niemiec? Pytanie czy moj pracodawca nadal zaplaci mi 4 najnizsze krajowe.. Cytujac klasyka j*** to j** na c*** drazyc temat. Ja powoli szykuje sie do wyjazdu, ale nieruchomosci nie zbywam. To bedzie ciekawy eksperyment ekonomiczny.
 10. @GriTo byłeś ostatnio u lekarza ;)? Jak w tym sucharze, siedzi inzynier w kolejce do lekarza i modli sie oby ten doktor,. nie byl takim lekarzem jak ja inzynierem. A całkiem poważnie zgadzam się z Tobą. Bardzo obszerny temat. Jest trochę naukowców z krwii i kości u nas. Chory system edukacji to temat rzeka na kazdym szczeblu. Dobry 60 letni, elektryk to przepasc w porownaniu z inzynierem z polibudy, na korzysc elektryka niestety. I percepcja tegoz elektryka co do edukacji jest inna niz mlodzika, czy moja. Studia są potrzebne, ale nie każdemu i nie każdy się nadaje. W kazdym razie, tym osobom co mowia w Polsce ze trzeba sie uczyc 10 lat, zeby bylo profesjonalnie, Nie udalo sie jeszcze stworzyc dochodowej firmy, a jak widzialem ich produkty to rece opadaja... Dosyc bo sie nakrecam P.S. Prawnicy sa zupelnie niepotrzebni, prawo ma byc proste i zrozumiale.
 11. Co znaczy wolny rozsadny facet po 30stce ;), klasa sama w sobie. Mlodo i dobrze wyglada, a pod kopula "juz nie ze mna te numery". Czas zaczac doceniac siebie i swoje wybory zyciowe, a nie narzekac. @smerfno juz bierz te 20stki nie kaz sie prosic
 12. @TommyGun widzę trochę podobieństwa w Twoich dylematach do mnie. Zawsze czułem.ze do kraju nie pasuje. Teraz już sie "zjanuszowałem", ale nadal.korci, żeby wyjść jak Bilbo Baggins w podróż. Widzisz mam ponad 30 lat i nadal nie wiem.co chce robić, podróżowałem, pływałem i latłem służbowo, uczyłem i wykładałem towar w markecie. Nic nie jest na zawsze, ale warto szukać i próbować, poznawać, rozwijać się. Teraz mam.nowy pomysł na fach w ręku - jedynie polski system edukacji odstrasza, ale jak mi sie uda to napiszę jak wybrnąłem Po.prostu próbuj i nie żałuj straconego czasu. Do czego Ci spieszno, białego domku z ogródkiem? Wszyscy wiemy że to bajki. Warto być wolnym, cokolwiek to dla Ciebie znaczy.
 13. Uwielbiam uczyć młodych po polibudzie jak chwycić lutownice. Powtarzalem to.wiele razy, gdybym.miał wybierać drugi raz- nie poszedłbym.na studia. Są ludzie, którzy wierzą w papiery, a są tacy co nie potrzebują pisać CV i dostają pracę. Ja wszystkie moje dyplomy wywiesze w kiblu, tam gdzie ich miejsce - z wiedzą profesorków z polskich uczelni która nijak nie ma.się do.praktyki i życia.
 14. @smerf - jesteśmy w podobnym wieku, jak stoję obok mojej rówieśnicy, jakiejkolwiek to wyglądam z 10 lat młodziej. Dobrze zrobiona 28 latka jeszcze jakoś przejdzie, ale jakbym miał się umawiać to maks 23 latki. Moja dziewczyna ma 25 lat i wizualnie się zgrywamy. Porównanie znowu o mnie - ale mam nadzieje, że te porównania sprawiają, że wielu z nas jest w podobnych sytuacjach i ma podobne problemy. Moim zdaniem im młodziej wyglądasz tym lepiej dla Ciebie, może jakaś siłownia i siwy włos na brodzie (obfity zarost znacznie mnie postarza) pomoże. Nie robiłbym z sytuacji problemu, tylko korzystał z "targetu" Zawsze jak jakaś małolata pyta ile mam lat, odpowiadam że mam dobre geny i się uśmiecham - działa.
 15. Certyfikaty są wymogiem emigracyjnym, np do Kanady czy Australii. Co do zatrudnienia, po prostu idziesz na Interview, nikt nigdy mnie o certyfikat nie pytał, po prostu rozmawiałem. Jednak są zawody, które wymagają certyfikacji. Jeśli masz możliwość zamiast certyfikatu polecałbym wyjazd za granicę w postaci kursu lub zarobkowy, nic nie uczy tak jak praktyka. Są specyficzne branże, tak jak kolega pisał, morska, lotnicza, służba zdrowia, gdzie kiedy rozmawiasz, nasz "polski anglista po UAM " nie wie o co chodzi. W takim wypadku po prostu zatrudniają bo rozumiesz. Jeśli nie masz możliwości wyjazdu i trochę grosza to kurs językowy jest ok, ja ostatnio zapisałem się na próbne 10h, ale certyfikatu nie robię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.