Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Johny_B

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  303
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208 Świetna

About Johny_B

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 08/08/1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Między Poznaniem, a Wrocławiem

Recent Profile Visitors

488 profile views
 1. No Panowie, ale przecież prawdziwy mężczyzna nie tańczy. (kropka) Nie znoszę tańca, umiem jakoś tańczyć, ale nie znoszę. Nie sprawia mi to za grosz przyjemności. Za to wesel nie cierpię - kilka godzin disco polo (większość wesel), kaleczy mój umysł. @mac fajny pomysł, ale nie dla wszystkich. Gdyby jakieś takie "nietańczone" bankiety częściej były :)))
 2. Dlaczego mamy dwa takie same tematy? Tak jestem leniem :), ale chce postawić swój wiatrak, a rząd mi nie pozwala... Co do toreb wielokrotnego użytku, też zaśmiecają i rozkładają się dłużej, używam koszyka wiklinowego, tak jak moja babcia. Kompost, szklane butelki, solar do ogrzewania wody. Problem w tym, że bredzimy o ekologii, ale nie wymagamy od rządzących. Jedna ustawa i plastikowe opakowania znikają.
 3. Odpowiedz jest w pierwszym zdaniu - może odsalarnia zamiast 500+, podobne problemy mamy również z enegrią (prąd). Kiedy zaczniemy wymagać od rządzących realnego rozwiązywania problemów? Nie spłukując toalety, oszczędzasz wodę, płacisz mniej, ale wodociągi muszą utrzymać wpływy (finansowe), więc masz podwyżkę. Pomijając niemiły zapach i higienę. W ten sposób cofamy się w rozwoju. Paradoksalnie zużycie powinno wzrastać, aby w końcu ktoś się tym zajął. W ten sposób sami wpędzamy się w zamknięte koło i wierzymy co mówią w TV i piszą w Internecie. Później dostaniesz karabin i wmówią CI, że walczysz o wodę. (tych karabinów trzeba będzie wyprodukować)
 4. Przepraszam za dosadność, ale ludzie dlaczego wierzycie w te cuda z wodą, w kosmos ja wywożą? Po prostu nierozsądnie nią gospodarujemy, a wodociągi tylko premie i podwyżki. Co robię dla matki ziemi, cóż chciałbym sam uzdatniać wodę, ale nie mogę, chciałbym sam produkować prąd, ale rząd mi zabrania go zużywać, chciałbym podłączyć gaz, ale muszę palić węglem. Ograniczam się tylko do opakowań i wody pitnej z kranu, bycie pro-eko w Polsce nie jest łatwe. Btw. byłem na kilku konferencjach, jak wiecie produkcja ogniw do baterii zanieczyszcza środowisko, na pytania jak je będziemy utylizować (baterie), słyszymy odpowiedź że będziemy się o to martwić za 10 lat. Next - Hit i genialny polski pomysł, auta na wodór, szansa na uwolnienie się od baterii, super eko polski kierunek. - Jak wyprodukujemy wodór, no poprzez elektrolizę- trochę prądu z elektrowni węglowych zejdzie (nawet dużo) :) Bez jakieś rozsądnej polityki możemy sobie wmawiać, że nasze nieużywanie plastiku coś da - smutne, ale prawdziwe.
 5. J wyżywając się na słabszym pokazał jakim jest człowiekiem, to przykre że tak próbował odreagować. Szczególnie w takich chwilach wszyscy powinniśmy zachować spokój i opanowanie. Wyobraźcie sobie teraz w sądzie opinie z miejsca pracy - agresywny i sprawia kłopoty - nic dziwnego że Pańcia odeszła..., dziękuje pozamiatane. @zuckerfrei Czekamy na Dubaj ;), ja wylądowałem, ale na chorobowym
 6. Bardzo współczuje, patrze na moje przygarnięte futro i nie wyobrażam sobie jak to bez niego będzie. Zwierzaki to nasi przyjaciele, odchodzą jak ludzie, trzeba jakoś żyć. Kiedyś też nie rozumiałem przywiązania do zwierząt, teraz wiem że zwierzę to promyk słonca w paskudnym życiu. Trzymajcie się mocno!
 7. @PussyCat Nie mogę się powstrzymać i chciałbym koniecznie powiedźieć, że dzisiaj na obiad mam pyszną zupkę
 8. To jest takie fantastyczne uczucie, widzisz takie "Waleczne Serce", które próbuje Ci udowodnić, że nie masz racji, że nature można zwalczyć. Te emocje ta złość, a Ty stoisz obok i się uśmiechasz. Tak samo może być w pracy, szkole. Trzeba podziękować Markowi, że stworzył to miejsce. Leże z rozciętym tyłkiem w cieniu i nogami na słoncu i cały czas czytam i się śmieje
 9. Czytam, trole nie trole i ciesze się, że wiem swoje :). To jest wolność mieć swoje zdanie i dystans do pier**** )) Nawet menifestacja mnie nie przekona do zmiany zdania
 10. Wiemy Kobieta może być cześcią tego szczęścia. Dorośli ludzie są samodzielni i niezależni, szczególnie w czasach równouprawnienia. Żeby było jasne, nikt nie mówi np. o opuszczaniu w chorobie, chodzi o to, że każdy powinien mieć swoje cele w życiu. Mogą one po części być wspólne. Można by mówić i mówić, próżno szukać zrozumienia, w tej chwili chodzi tylko o przepychanke, więc daruje sobie już dlasze wywody.
 11. To jak to będzie? Wybiore taką co nie zdradza, ale pożądanie wygaśnie, czego mam się spodziewać? Stąd drogie Panie nasza postawa, mamy w głebokim poważaniu potrzebne Wam gwarancje, staramy sie i dbamy o własne szczęście. Jeśli zrozuniesz, że szcześliwy facet to właśnie taki facet, to być może zweryfikujesz poglądy. Twoja edukacja nie działa szczególnie na tym forum.
 12. NIE ZGADZAM SIĘ Często moja zwykła uprzejmość jest odbierana przez kobiety jako białorycerstwo, bo nie jestem skończonym chamem (tylko takim umiarkowanym). Jakie jest zdziwienie jak jestem stanowczy i spokjny i czegoś odmawiam. Jak w Dniu Świra: -czybyłby Pan uprzejmy zdjąć mój bagaż -Nie -Słucham?! -Po prostu: NIE, czy mi kto pomaga(...) To się nazywa równouprawnienie. 5 x NIE
 13. @Adolf Zazdro :), genialny sposob na wolnosc.Tylko dobrze chowaj kluczyki Z budowaniem domu jakas dobra rade dasz?
 14. Granica miedzy pewnoscia siebie, a buta i prostactwem zostala przekroczona. Ufalbys facetowi ktory inwestuje nie swoje pieniadze i ma z tego ochlapy, czy komus kto bierze los we wlasne rece? Nawet jesli ma mniej? To nie pieniadze robia z czlowieka mezczyzne i nie mam na mysli zmiany plci P.S. Chcialbym miec tyle czasu zeby jezdzic autobusem :), to jest moje marzenie
 15. Musze sie pozalic, przy okazji rozwiazanie idealne. Wlasnie leze z rozcieta Dupa (celowo z duzej litery i niestety nie da sie ladniej powiedziec ( a Dupa jest wlasciwie zszyta ( chodzi o moja anatomiczna wyjatkowa czesc ciala)). Papki kleiki i strach przed kolckiem, uskuteczniaja stosowanie diety. Dieta cud z 87kg do 80kg w niecale dwa tygodnie, bicie rekordu trwa Znajdz sobie dobry powod, moze niekoniecznie zwezanie kanalu mniej zacnej czesci plecow. Strach ze Ci urosnie bojler i nie zobaczysz malego (czy jaki tam on jest, nie wnikam), to tez dobra opcja. P.S. nie polecam pracy biurowej. Przepraszam za brak polskich znaczkow.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.