Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie samiczki


Rekomendowane odpowiedzi

Nosz kurwa, przestańcie karmić trola!

Nie odpisujcie, bo wątek traci spójność. Skupcie się na temacie a Małgośke zgłaszać do moderacji.

 

A w temacie, to zgadzam się z Romanem. Wycofanie z portali jest pewnie tymczasowe, po spadku zainteresowania ze strony faceta, powrót gwarantowany.

Chociaż nie można wykluczyć stalkingu. Może któremuś z wielbicieli wysłała w przypływie uczuć nagie forki i zaczą ją straszyć że jak mu nie da to opublikuje foty w necie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łabędź napisał:

Może któremuś z wielbicieli wysłała w przypływie uczuć nagie forki i zaczą ją straszyć że jak mu nie da to opublikuje foty w necie.

na to nie wpadłem.... chociaż kiedyś pytała czy można przywrócić usuniętą konwersacje na messengerze czy insta więc całkiem prawdopodobna opcja

 

No wszystko zaczyna sie układać w jedną całość :)

 

BTW. tak cenie sobie porządek a taki syf w temacie... ehh ...samiczki

Edytowane przez Majster11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Majster11 napisał:

tylko dlaczego sama inicjuje ze mną kontakt a jednocześnie nie przyznaje się przede mną do faceta....

Najprawdopodobniej manipuluję Tobą tak abyś myślał że jesteś "ten jedyny", a orbiterów to Ona może mieć nawet kilku...Ciężko powiedzieć po kilku zdaniach ale raczej tak jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że można wpaść na orbite nie podejmując żadnych kroków w tym kierunku ? tak jak pisałem wszelkie próby kontaktu są inicjowane z jej strony a kiedy zwyczajnie nie chce mi się odpisać (ile razy można pytać czy podobają mi sie jej paznokcie) to na zajutrz i to z samego rana jak słońce wstaje dostaje kilkanaście wiadomości....

Edytowane przez Majster11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie, załóżmy przypadek jak jesteś zasobny albo rokujesz(mniejsza o to co to znaczy bo na pustyni bankomatów nie ma i H2O jest cenniejsze niż złoto) - czy Ty coś musisz robić posiadając H2O? ;) 

Ale niestety kobieta może mieć kilku takich jak Ty i sobie wybierać który jest dla niej "najsensowniejszy".

Zresztą przeróżnie może być, wszystkie opcje , kombinacje i huj wie co jeszcze ale Ja na Twoim miejscu przyjąłbym najgorszą z opcji - tak na wszelki wypadek coby się nie przejechać.

Pozdro.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Majster11 napisał:

I tak zrobię,  dzięki bracie :)

Zaraz kwila, to że Ja tak robię to nie znaczy że to ma sens, ja z deka inny jestem, lepiej zaczekaj co Ci jeszcze Bracia napiszą.

Ale z tego co piszesz że ukrywa faceta, ma w huj kont na jakichś instagramach to dla mnie akurat jasno wskazuje i tyle.

Poczekaj na Braci bardziej doświadczonych i potem wyciągaj wnioski... :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobre wrażenie....pokasowała wszystko co mogło by jak stawiać w złym świetle, 25 lat...pora coś  upolować, bo ktoś na nią robił... Ot i tyle.

Bo jakoś w nagłą zmianę osobowości, stylu życia...nie chce mi się wierzyć.

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bohun napisał:

Zaraz kwila, to że Ja tak robię to nie znaczy że to ma sens

Ale nie znaczy też, że nie ma. Istnieje prawdopodobieństwo, że jeśli jej nie wyjdzie z obecnym to przykula się do mnie i będzie próbowała robić mi sieczkę z mózgu. Lepiej dmuchać na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Majster11 napisał:

(ile razy można pytać czy podobają mi sie jej paznokcie)

Tyle ile jej na to pozwolisz.

 

Widać że laska lubi komplikować sobie życie, a Ty jej służysz za poświadczenie że jest normalna i ma normalnych "znajomych".

 

Olać, nie zastanawiać się, poświęć czas na coś istotniejszego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test da biiitch! Zacznij białorycerzyć, słodko pierdzieć i po tygodniu zaproponuj spotkanie na kawę na mieście. Będzie się wić jak żmija. WTEM! Upierdol kontakt z odpowiednią oprawą dramaturgiczną a'la skrzywdzony, odrzucony białorycerz. Odczepi się, skupiając wszystkie swoje piekielne moce na mocnej, dębowej gałęzi lub... wejdziesz na niską orbitę, tuż nad stratosferą. Stąd już widać cycki. Jak tamta gałąź strzeli, to sobie zamoczysz, coś tam obiecasz, to znów zamoczysz jako rokujący. Wiadomo, że ona będzie intensywnie szukać czegoś nowego, ale co poruchasz to Twoje. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.