Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3949
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wojkr last won the day on March 7 2019

wojkr had the most liked content!

Community Reputation

3847 Świetna

About wojkr

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6907 profile views
 1. wojkr

  Jak zwiększyć libido?

  Mniej pornosów, 0 fajków i alkoholu, suplementacja cynk, selen, magnez ... no i więcej ruchu.
 2. Musieli by zabrać 500plusa, na razie do zamieszek daleko.
 3. Wolę w doktora ... albo policjanta i złodziejkę ...
 4. Pani chyba wywodzi się z jakiejś patologii - świadczy o tym język. Klasyczny przykład przemocy domowej, dobrze udokumentowany.
 5. Dziś wprowadzono "stan epidemii" ... z tygodnia na tydzień coraz ciekawiej, kiedy stan wyjątkowy ? - a może go nie nie wprowadzą tylko wszystkie obostrzenia podciągną pod stan epidemii ? - Dz.U.2019.1239 w skrócie: "Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, na mocy której wprowadzono w Polsce najpierw stan zagrożenia epidemicznego, a potem stan epidemii, następująco definiuje epidemię: "wystąpienie na danym obszarze zakażeń lub zachorowań na chorobę zakaźną w liczbie wyraźnie większej niż we wcześniejszym okresie albo wystąpienie zakażeń lub chorób zakaźnych dotychczas niewystępujących". Stan epidemii to w myśl ustawy "sytuacja prawna wprowadzona na danym obszarze w związku z wystąpieniem epidemii w celu podjęcia określonych w ustawie działań przeciwepidemicznych i zapobiegawczych dla zminimalizowania skutków epidemii". Wprowadzenie stanu epidemii daje ministrowi zdrowia szerokie uprawnienia. Może on ustanowić m.in. zakaz przemieszczania się, obowiązkowe szczepienia oraz zakaz funkcjonowania określonych instytucji i zakładów pracy. " źródło - https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,25808728,koronawirus-w-polsce-morawiecki-wprowadzamy-stan-epidemii.html
 6. Szukasz latarki a do czego ma być ? - czołówka, tradycyjna do ręki, jak ma być zasilana ? tradycyjne baterie czy akumulatorki.
 7. Kolejny dzień pandemii ... wbiłem "M" - ke na Rudym, teraz męczę Pudla ... zastanawiam się nad instalacją Diablo II - LOD.
 8. Mosze prosiłbym żebyś podkleił mój post do wcześniejszego

   

 9. Taka ciekawostka ... wskaźnik umieralności w Włoszech skoczył do ponad 300 zgonów dziennie z powodu "nowego wirusa", jednak nikt nie podaje ilości zgonów np. z powodu nie udzielenia pomocy medycznej - zawały, udary, itp. System medyczny w Polsce leży, a my z nim, to dopiero będzie system doboru naturalnego
 10. Ponoć czarne większe i ciekawsze a po za tym multikulti - taka moda zrób "kolorowego loda". Zawsze tak jest, to raz a dwa nie tylko kobietom po alkoholu puszczają hamulce.
 11. OK i to to mi chodziło .... zarabiasz, płacisz więc jesteś w systemie, a to że sobie zrobiłeś proklamację ... twoje prawo, ale nadal funkcjonujesz w ramach kraju jakim są Włochy i jesteś od nich zależy ... ot i tyle, fajnie że prowadzisz ciekawy tryb życia i jest ono w dużym stopniu niezależne. Lubię kawę, lubię słońce - Włochów nie lubię - są za głośni to raz a dwa nie mam o nich dobrego zdania po tym jak miałem z nimi styczność przez dłuższy okres - wiem wąska grupa nie świadczy o całej społeczności. Cieszę się że Ci się udało i jesteś szczęśliwy, niech ci się dobrze żyje - mi się dobrze żyje w Generalnej Guberni, mam dobre i wesołe życie, a jako niewolnik mam sporo praw i przywilejów ....
 12. Pokojowych ludzi bardzo dużo ginie. Po za tym napisz proszę skąd masz prąd, wodę, gaz, jak wygląda kwestia opieki zdrowotnej - dentysta - idziesz i powołujesz się na swoje niezbywalne prawo do bycia zdrowym ? i proszę mnie leczyć ? czy po prostu idziesz do lekarza, dentysty i płacisz .... Internet jest za darmo ? czy płacisz za niego lub jest opłacany z podatku pozostałych obywateli ? Jeżeli zarabiasz i płacisz ..... to chcesz czy nie jesteś w systemie, bo musisz płacić chcąc nie chcąc różnego typu daniny w opłatach i dochodach. Chyba że np. idziesz i płacisz np. pół świni lub dwie kury albo wiaderko jajek za prą, wodę i inne media/dobra. A może korzystasz z dofinansować lub innych systemów wsparcia ? Masz dzieci ? jak wygląda kwestia edukacji ? chodzą do szkoły ? Bo jeżeli korzystasz z czegoś co jest np. opłacane z podatków innych obywateli kraju w którym ogłosiłeś swoje księstwo / kraj .... to tak średnio jesteś niezależny, wręcz okradasz innych, tych co płacą podatki i jesteś od nich zależny. A jeżeli płacisz pieniędzmi choćby za najmniejszą rzecz - płacisz w opłacie podatek ..... i koło się zamyka jesteś w systemie - sam się oszukujesz lub szukasz frajerów, którzy będą cię wspomagać finansowo. ps. Określenie Rosjanina - "Ruskiem" jest równoznaczne z określeniem Polaka - "Polaczkiem" trochę to niegrzeczne i pogardliwe wobec nich.
 13. OK to co mam zrobić ? - popierdolić wszystko i jechać w Włoch bo tam jest tak cudownie że kupie sobie kawałek ziemi i będę sobie żył jak chcę poza systemem ??? Mi w moim życiu jest wygodnie i dobrze. A zdania nie ziemię chcesz czy nie - z systemu nigdy się nie wylogujesz, a już na pewno nie na terenie UE. Napisz mi tylko jedno - czy zrzekłeś się obywatelstwa Polskiego i nie masz uporządkowanej kwestii państwowości.
 14. Raczej jedno i drugie tzn. łatwo przechować no i oczywiście długo oraz łatwo przygotować.
 15. Rysunek usunąłem - przemyślałem sprawę i może on być niewłaściwy i nawołujący do czynów. Prawa są po to by je zmieniać dziś jesteś sobie suwerenem, jutro pod wpływem stanu wyjątkowego jako bezpaństwowiec ( jak się nie określiłeś ) lecisz z kraju na zbity pysk ...... tym bardziej że nie płacisz podatku, ludzi co powoływali się na niezbywalne prawo do życia, bycia wolnym, nie bycia prześladowanym .... i tym podobnymi prawami - jest cała kupa na cmentarzach, czy w bezimiennych mogiłach. Ciekawi mnie jak długo utrzymasz obecny stan ? I podbijam pytanie kolegi rarek2 - mianowicie - z czego żyjesz? co jesz, skąd masz prąd, internet, wodę ..... ? bo za to wszystko musisz płacić, wiec musisz też zarabiać - a skoro kupujesz - płacisz i zarabiasz to chcesz czy nie płacisz podatki - VATy-sraty i inne opłaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.