Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3872
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wojkr last won the day on March 7 2019

wojkr had the most liked content!

Community Reputation

3800 Świetna

About wojkr

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6679 profile views
 1. Nie miałem nic do Ukraińców, do czasu aż nie zacząłem mieć z nimi styczność. Ból dupy - biedaki zawsze byli wykorzystywani przez Lachów - na krzywdzie Ukrainy Polaczki się upasły - żale jakich się nasłuchałem. ... My my uprzedzenia ? To oni mają do nas po za tym - ci z którymi miałem styczność czego się nie chwycili - wszystko "spieprzyli" Nie twierdzę że wszyscy... ale większość niestety poziom wykształcenia .... umiejętności pozostawia wiele do życzenia. Kolejna sprawa - Ukrainki - Półki są jak wampiry .... to sobie poszukajcie Ukrainki, gwarantuje co druga ma faceta i dzieciaki w kraju a tu.... same, biedulki potrzebujące wsparcia, oferujące w zamian dupkę.... No i do tego rozżaleni Ukraińcy .... Polki ich nie chcą - gołodupce ....ich Ukrainki też ich nie chcą, patrzą by się podpiąć pod jakiegoś dzianego "Lacha" i go doić.
 2. Dla czego ? Bo w większości są skupione na sobie i na tym jak są odbierane przez inne kobiety...
 3. To jak piszesz sprawia że mam mieszane uczucia ... Nie wzbudzasz zaufania.
 4. Jak zaczniesz go uświadamiać możesz zostać jego największym wrogiem, a jego wszystkie niepowodzenia w związku ... będą twoja winą.
 5. ZUS do grupa przestępczą o charakterze zorganizowanym....nigdy nie zobaczymy kasy z swoich składek, a nawet jeśli to starcza one na wegetację w myśl zasady zdychają szybko. NFZ .... to druga taka "organizacja" ..... obie do zamknięcia i kasacji ... bo to co mamy w obecnym kształcie nie nadaje się do niczego i napycha kieszenie elit i wybrańców. Powinna być jedną instytucja odpowiedzialna za składki emerytalne i uzebzpienie zdrowotne - jako jedna składka np. w 3 wariantach minimum, średnim i takim jaki chcesz wt wpłacać powyżej dwóch poprzednich... Masz kasę ... wpłacasz więcej nie masz.... zawieszasz, albo wpłacasz minimalną składkę ... No poza tematem zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn - bo to jest szykanowanie że względu na płeć ... a jako ludzie jesteśmy sobie równi.
 6. Witaj. Hanna twoim miejscu zacząłbym robić dokumentację z spotkań z synem, jak bym zauważył siniaki - fotka i obdukcja by mieć na to kwota ... Jak miałbym podejrzenia że syn jest molestowany - kierunek prokuratura, opieka społeczna, no i sąd - wniosek o przydzielenie kuratora społecznego w związku z podejrzeniem że w domu źle się dzieje .... a do tego fotki siniaków, obdukcję czy nawet informacje że szkoły - poprosiłbym o taką informację na piśmie skierowaną do nie jako rodzica .... Jak dla mnie za dużo czekałeś, trzeba było reagować od razu.
 7. Wszystko w myśl zasady - nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia od odpowiedzialności. Bardzo to wygodne... bardzo praktyczne - dla skarbu państwa.
 8. Jak do miasta i dla jednej osoby ... to Panda. Ja jednak bym się zastanowił nad Hondą CR-V.
 9. Może to i high level sarkazmu... Ale pokazujący obecne tendencje, ... jesteś facetem... więc masz przejebane, a do tego żadnych praw.
 10. Wyczuwam prowokację.... Witaj.
 11. Rodzice zawsze będą się martwili, im szybciej odetniesz pępowinę tym lepiej dla ciebie.
 12. No...odkrycie na forum nikt o tym chyba nie słyszał... Jak patrzę na obecne młode kobiety... naprawdę żadko kiedy jest się na co połasić - wygląd i to co sobą prezentują. Kiedyś to te ładne były "posrane" ... przerost formy nad treścią, obecnie nawet te brzydkie mają wymagania .... że ja pierdole,....wygląd wyglądem ...ale człowiek to coś więcej ...niby tak a tu straszy pustką.
 13. Taką mamy politykę medialna .... mediów polsko- języcznych - LGBT, kościół to zło, przemóc ma płeć męską, no i czywiście do tego ekologia .... media to śmietnik z radia nie słucham, telewizji nie oglądam, gazet nie czytam. Jak coś chcę wiedzieć to sobie szukam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.