Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3595
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wojkr last won the day on March 7

wojkr had the most liked content!

Community Reputation

3543 Świetna

About wojkr

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5981 profile views
 1. W coś wierzyć trzeba, byle by to nie uprzykrzały życia innym, równie dobrze po śmierci może nie być niczego....zamykamy oczy, gaśnie światło i tyle. Co do homoseksualizm bardziej bym się zastanawiał czy to nie kwestia nowego programowania i robienia ludziom wody z mózgu przez wmawianie że coś jest fajne i modne.
 2. Nie wiem jak u ciebie....ale ja przeżyłem śmierć obojga rodziców i w ich chorobie nigdy nie odczułem wstrętu, nienawiści, nigdy nie czułem zmęczenia i nie miałem sytuacji że czułem się że to mnie przerasta i jestem tym zmęczony. .... Jak dla mnie coś nie tak z twoją empatią, kwestia tyczy się najbliżej osoby... nie osoby obcej, czy partnera, którym się znudzileś i szukasz pretekstu by sobie bardziej go obrzydzić i szybciej skończyć.
 3. Obecnie inwestuje we własne przyjemności..... Wyjazdy, dobre auto, rozwój hobby...
 4. Mniej zmanierowane niż Polki i bardziej temperamentne i otwarte, brak im też typowego dla Polek "zadęcia" - pretensjonalnej podstawy. Są też bardziej "wesołe" w odbiorze i tak nie śmiecą. Jak masz możliwość - startuj, jednak pamiętaj...to nadal które kobieta...więc drapieżnik doskonały....
 5. wojkr

  Związek - wyłączność

  Panie zawsze wymagają ....zawsze tylko droga do uzależniania od siebie bywa inna...
 6. To była kwestia czasu, podobnie jak i kwestią czasu jest kanał na YouTube... Hejtery nie śpią, a rozrost forum kłuje w oczy, więc trzeba obciąć zasięgi. Z innej beczki... Zauważyłem od jakiegoś czasu że na YouTube znikają moje polubienia, ta które daje, znikają też z listy subskrypcji kanału które sobie dodałem, a które nie są zgodne z nurtem głównego ścieku... RadioSamiec 2 już dwukrotnie zniknął z listu kanałów, które dałem do subskrypcji....dziwne, miał ktoś tak, czy może to błąd aplikacji...? Dni kanału RadiaSamiec2 są policzone ....może to kwestia dni, tygodnia ...miesiąca ale zniknie ono. Z ciekawości...można założyć kanał na PornHube...są bardziej wyrozumiali, wiadomo, inny target, inne zasięgi... Skargi, donosy sypią się szerokim strumieniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.