Jump to content

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  0.00 PLN 

wojkr last won the day on March 7 2019

wojkr had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,484 profile views

wojkr's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

4.1k

Reputation

 1. OK - Drogi Marku - twoje forum - twoje zasady - choć nie dla wszystkich jednakowe, więc ok, nie ma tu dla mnie miejsca, choć na początku liczyłem że jest to forum inne od reszty, trudno miło było - jak Cię słuchałem, tak dalej będę słuchał - bo lubię, szczególnie w czasie jazdy autem, z wieloma kwestiami się zgadzam. Żgajcie.
 2. Co nazywamy trolowaniem i obrażaniem moderatorów ? nie użyłem wulgaryzmów tylko odniosłem się do sytuacji, która zaczyna robić się komiczna, z jednej strony ktoś może np. mnie obrażać - nie czuje się nieudacznikiem bo żyje w Polsce / czy jak została nazwana "Generalną Gubernią" i jeżeli to wyrażam - bo mi się nie podoba to jestem zły, mało wrażliwy lub mało otwarty, czy wręcz ograniczony by pewne mądrości pojąć - i to jest ok ? Nie naruszyłem żadnego punktu regulaminu, do czyjejś krytycznej uwagi odniosłem się z dystansem do własnej osoby - bez agresji, ale ok - mogę dostać bana i opuścić forum, nic się nie stanie - dziś Słońce zajdzie na zachodzie a jutro wstanie na wschodzie ...
 3. Idę napiszę do administracji że czuję się urażony twoim agresywnym komentarzem oraz domagam się zbanowania cię i to koniecznie "permbanem " - inaczej ograniczę swoją obecność i działalność na forum, co będzie wielką wręcz nieodżałowaną stratą dla całej społeczności bo pozbawię ich moich przemyśleń płynących z krynicy mądrości.
 4. Po co co to - kontakt z byłą, jak sama nazwa mówi - "była" - czas przeszły,było minęło, zostaw to za sobą idź do przodu.
 5. Tak hipotetycznie - zakładam wątek poświęcony moim przemyśleniom, w którym opisuje jak powinno się żyć, jakie jest moje zdanie, cały szereg prawd objawionych - oczywiście w/g mnie. Część forumowiczów popiera, część nie, cześć robi sobie ze mnie jaja i się zbija, robi śmiszki i heheszki, jeszcze inni wchodzą w dyskusję i podważają moje przemyślenia. Ja się irytuje, zaczynam na siłę przekonywać o mojej racji, zaczyna mi brakować argumentów i lecę po tych co się nie zgadzają : że są ograniczeni bo żyją gdzie żyją, w swoim matrixie i mają oczy zamknięte oraz umysły na prawdy objawione, albo że tylko frajerzy wyjechali z Polski bo nie potrafią sobie tu w kraju ułożyć życia jak ja. Więc tym samym to ja jestem ofiarą a reszta to Internetowe drapieżniki i jest gitara. (Oczywiście hipotetycznie, tak teoretycznie - nie chce mi się dzielić moimi przemyśleniami na temat egzystencji, życia, tego jak żyć, czy praw jakie powinny obowiązywać w tym świecie - mało mnie obchodzą cudze - więc nie oczekuje że kogoś zainteresują moje) Wot wsjo.
 6. W takich sprawach przed wyborami, ba w ich trakcie nie można mówić o przypadkowości, coś jest na rzeczy i ktoś to sobie ładnie wykalkulował - tylko po co ? By zaszkodzić stającemu się o reelekcje ? A może by zrobić własnie gównoburze i udowodnić, wykazać na potrzeby wyborów zakłamanie mediów, pomijanie faktów, stronniczość .... ? Kto to wie ???
 7. Tak mieszkają i będą dalej mieszkać - więc co z tym począć ? A jakie są inne przesłanki o ułaskawienie ? - po za tą że oprawca jest członkiem rodziny ? - nie wiadomo, a jak nie wiadomo to jest takie stare przysłowie, które jest często trafne jeżeli chodzi o takie niewiadome.
 8. Dalej bez sensu bo to rodzina, w tym osoba poszkodowane wystąpiły o ułaskawienie - zniesienie zakazu zbliżania się, bo resztę kary odsiedział, tłumacząc to że miedzy innym dla nich jest to uciążliwe, bo sprawca jest ich bliską osobą - więc o co tyle krzyku ???
 9. Wszyscy grzmią i potępiają, nikt jednak nie analizuje całości - o ułaskawienie prosiła rodzina bo rzeczony pedofil był jej członkiem i dotyczy tylko zakazu zbliżania się. W komunikacie przesłanym "Rzeczpospolitej" KPRP wskazała m.in., że akt łaski dotyczył uchylenia zakazu kontaktowania się i zbliżania do ofiar. "Postępowanie ułaskawieniowe w tej sprawie zostało zainicjowane prośbą o ułaskawienie złożoną przez osoby pokrzywdzone, które pojednały się ze skazanym. Decyzja Pana Prezydenta w tej sprawie była poprzedzona wnikliwą analizą sytuacji osób, których sprawa dotyczy, oraz pozytywnych rekomendacji zawartych w opiniach kuratora sądowego, sądów orzekających w obu instancjach oraz Prokuratora Generalnego, a także uzyskaniem dodatkowych informacji z sądu" – czytamy. Zarzut pod adresem Dudy był poważny, więc ubiegający się o reelekcję polityk szybko odniósł się do niego osobiście. "Sprawa dotyczyła jedynie zakazu zbliżania się. Inne kary były dawno wykonane (nie było gwałtu). Dorosła już od lat pokrzywdzona z matką prosiły o uchylenie zakazu zbliżania się, bo w praktyce mieszkają ze skazanym w jednym domu. To sprawa rodzinna. Wniosek popierały sądy i PG" – podkreślił prezydent. Źródło - https://natemat.pl/313393,duda-ulaskawil-pedofila-kprp-i-prezydent-reaguja-na-zarzuty
 10. Nie było by tematu jak by ktoś potrafił zrozumieć tego że ktoś ma inne zdanie, komuś dobrze żyje się Polsce, ma dobre udane życie, z którego jest zadowolony i na siłę nie próbował innych uświadamiać, każdy ma swój punkt widzenia zależny od doświadczenia, miejsca, pozycji ( punktu siedzenia ). Całość przypomina mi temat :
 11. No cóż, na wszystko ma zgrabne wytłumaczenie, nie za bardzo to łykam bo trochę gra za bardzo słodką nie rozgarnięta lalunie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.