Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2072
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

wojkr wygrał w ostatnim dniu 31 Październik

wojkr ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1802 Świetna

O wojkr

 • Ranga
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

4064 wyświetleń profilu
 1. Tia, wiedzą co robią, poszła i tyle ją widzieli, wpakowała się w kłopoty i nie miał kto jej pomóc...eh samo sedno, panie pakują się w kłopoty, podejmują się spraw, które je przerastają, nie są dla nich.
 2. wojkr

  Słuchawkowe społeczeństwo.

  Może coś w tym celnej uwagi, osobiście mam nawyk sluchania audiobooków w środkach komunikacji miejskiej. Umila mi to czas spędzany np w tramwaju i jednocześnie izoluje od reszty ludzi, nie zawsze mam ochotę słuchać czyjiś wynużeń, jęków, narzekania czy rzucania kurwami do telefonów, nie interesuje mnie też o czym inni rozmawiają.
 3. wojkr

  Powitanie

  Witaj.
 4. wojkr

  Dlaczego 25 grudnia?

  Wszystkie święta w KK są zapożyczone z świąt pogańskich, podobnie z kultem świętych - nie mieli wyjścia, by się przebić i utrzymać, religia chrześcijańska musiała być atrakcyjniejsza od pozostałych. A oferowała sporo ...wieczne życie, zbawienie, raj po śmierci, a za co ? Za pokorne życie na skraju ubóstwa, podporządkowane tym co mówili w imieniu Boga na ziemi, bez bohaterskich czynów, bogactwa...wręcz przeciwnie, oddaj wszystko i zdychają w biedzie, po cichutku. 25.12 to dzień przesilenia zimowego obchodzony w wszystkich religiach pogańskich... nie mogło go zabraknąć w KK.
 5. wojkr

  Samotne święta.

  Święta? - święta to mają dzieci, dla mnie to dzień jak codzień, ot tyle że więcej kasy idzie bo marketing rozbuchał ideę obowiązkowego obdarowania bliźnich by zbić na tym kasę. Dla mnie święta ...to dni kiedy mam wolne od roboty i koszyka te je poświęcić na własne przyjemność.
 6. Jak pisaliście ... to namiary zna, jak się nie oddzywa , nie oddzywa się ty. Wiele lasek się tak dowartościowuje, jak by była tobą zainteresowana, odezwała by się.
 7. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz,co masz do stracenia?
 8. wojkr

  Uszanowanie

  Witaj.
 9. wojkr

  Kręcą was pończochy?

  Pończochy ... mniam, mnie bardzo.
 10. Wygląda na dobrze wyreżyserowany reportaż na "lajfie", mający być podstawą do dalszego "pełnometrażowego" filmu, tak jak by ktoś chciał wypłynąć i zaistnieć w polskim showbiznesie.
 11. wojkr

  Witam Was

  Witaj.
 12. wojkr

  Problem z laską

  Utnij to póki możesz, wytłumacz jej tak by nie miała złudzeń i tyle.
 13. wojkr

  Przywitanie

  Witaj.
 14. Spakuj wszystko co mogło by być jej i wystaw za drzwi... I wyjdź z domu. Kozaki to tylko pretekst, coś babsko chce.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.