Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3777
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wojkr last won the day on March 7

wojkr had the most liked content!

Community Reputation

3716 Świetna

About wojkr

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6301 profile views
 1. Lepiej mieć kilka dobrych rzeczy niż cała szafę szmat lub badziewia.
 2. Hejt hejtem, zniesławienie - zniesławieniem... grubsza sprawa to podżeganie do działań mających na celu pozbawienie zdrowia lub życia, no i kwestia przygotowania do popełnienia tego czynu. Ciekawe czego się dokopią.
 3. Męska solidarności bez granic... nieważne kto kim jest, co zrobił...piękna ideą, ale ja wysiadam, nie pasuje mi to. A gościa mi nie żal, to co go spotkało jest następstwem jego decyzji i konsekwencją.
 4. Ostatnio kupiłem i sprawdziłem poncho/pałatkę wzór US - po zawiązaniu kaptura mamy prostą plandekę - tarpa w sam raz na jedną osobę.
 5. Zbyt piękne...by było prawdą, a może jednak ?
 6. Będzie grubo...teraz to już muszą się towarzystwem wzajemnej adoracji zająć bo to będzie kompromitacja... naszych służb. Wybiorą im miodu z dupy.... beknie całe towarzystwo, a jak się zacznie przesłuchanie, to jeden będzie sypał drugiego i palcem wskazywał " to ten, to on, ja nieświadomie dałem się tylko zmanipulować " będą się pruć jak stare gracie.
 7. Ostatnio kupiłem nową latarkę - 85 zł Energizer vision ultra - czołówka, jak dla mnie w cenie do 100 zł ...nawet 150 nie ma nic lepszego.
 8. Aluminium odpada .... Jak już tylko stal nierdzewna najlepiej INOX. Polecam duże kubki np Rockland 600 ml - idzie w nim zagotować wodę, zjeść coś z niego ...no i koszt - jak się poszuka można trafić od 25 zł normalnie kosztują coś koło 30-35 zł Drugim ciekawym patentem jest komplet manierka US wraz z kubkiem. Jednak trzeba pamiętać że te tanie do 30-40 zł mają kubki z aluminium. Za około 100 - 120 ma się z kubkiem z nierdzewki oraz manierkę z "zdrowego plastiku" i w zestawie z kuchenka na paliwo stałe " - czy warto? Zależy do czego chcesz używać - na wypady w terminie zestaw w sam raz. Woda do manierki manierka w kubek, a całość w pokrowcu u pasa albo przy plecaku. Kubek dość pojemny około 700ml, można w nim zagotować wodę, jeść z niego jest dosć wygodny. Osobiście nie lubię tradycyjnych 3 częściowych zestawów menażek. Wolę najwyżej manierkę z kubkiem i ewentualnie tani a dobry płaski talerz z nierdzewki z Decathlonu. Zajmuje to mniej miejsca i jak dla mnie wygodniejsze.
 9. Jak przeżyć za 300 zł miesięcznie...da się nawet i za 200 tylko czy warto tak oszczędzać kosztem zdrowia - ale wiadomo jak trzeba i przyciśnie nie ma wyjścia.
 10. Branża porno to niezły biznes...jak ktoś chce na tym zarabiać - albo go to poprostu kreci, robi amatorskie filmy i wrzuca w net...jego sprawa i jego problem w przypadku jakiś konsekwencji...ot i tyle, nie potępiam, nie pochwalam.
 11. Tak...jest nawet bardzo dobra i w sensownej cenie - kuchenka bardzo trwała, z polskich poleciałbym Odrę - ponoć powstała na zamówienie dla wojska. Prymus.... Odra....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.